Téma: A rém

Bov 2007 máj. 02. - 18:23:32
(6/286)
Nekem bejött a film. Voltak benne tényleg túlzott dolgok.. de az kellett is.
A végén nagyon sajnáltam azt a pasit... meg hát a nõt is....
:(
C.T. valóban jó volt, alig lehetett felismerni! :p
Bokri 2007 jan. 31. - 11:20:55
(5/286)
Még 100 Oscart Charlize-nak ezért a filmért. Remek. Egyszerûen kifejezhetetlen, hogy mit érez az ember, amikor vége ennek a filmnek. Én a castet is végignéztem, annyira hatott rám. Ritka filmek egyike, ahol a dolgok legnagyobb része nagyon a helyén van és nagyon el van találva. Charlize pedig... Nézzétek csak azt a jelenetet, amikor a kiscsaj megérinti az arcát. Hihetetlen, hogy éreztem, amit a nõ érzett. Vagy az az elõtti jelenetet, mikor a kiscsaj elmegy a busszal. Nekem görcsben volt az egész gyomrom. A sztori is nagyon klassz. De ezt a filmet mégiscsak a színészi alakításokért érdemes megnézni. Fõleg Charlize-ért. Nem hiába az Oscar.
graniti 2007 jan. 24. - 10:11:24
(4/286)
"Nem már egy tipikus Oscarra menõ filmnél." ???? Nem értem ezt a mondatodat.
Nagy divat egy érzelemgazdag /akár sziruposnak is nevezhetõ/, vagy esetleg az emberi mélységeket bemutató filmet egybõl dirrekt oszkárhajhásszá kikiáltani. Persze hogy van ilyen céllal készülõ mû is, nem vagyok naív Hollywood-dal kapcsolatban, de bosszantó az általánosítás.
Newcastle United 2006 júl. 31. - 13:30:32
(3/286)
Szerintem egy kicsit túlmisztifikálták a jó oldalt. Ennél azért jóval összetettebb a személyisége, és nem kimondottan a jó a domináns benne.
Redfield 2006 júl. 30. - 11:19:28
(2/286)
Hát ja. Talán egy kicsit hollywoodi-asították a sztorit... nem tudom. Fogalmam sincs. De az biztos, hogy vannak benne megrázó részek, és hogy képes bemutatni a jó oldaláról a nõt, még úgyis, hogy nem leplezi azt a betegséget, ami miatt nem hagyja abba a gyilkolászást. Az alakításokkal pedig semmi baj nincs, csak dícsérni tudom õket.
graniti 2006 júl. 29. - 22:07:50
(1/286)
Ez a film a képernyõ elé ragasztott elejétõl végig. Charlize Theron-t jól kipingálták hozzá, õ pedig jól játszik benne. A film után egy kicsit utánanéztem Aileen Wuornos-nak is /róla készült a film/ és elég sokmindent meg lehet találni róla az interneten. Elgondolkodtató ez az egész sztori.