fáncsi28 2016 jún. 28. - 09:06:52
(1/1)
Érdeklõdéssel vártam az utolsó elõtti részt (akkor tudtam meg, hogy van a mûsor), mert reméltem, hogy jó ötleteket kapok. De csak egy nagy csalódás volt. Az egész mûsor bizonyos helyek és márkák, és persze Tomán Szabina reklámozása. Egyetlen olyan tanács el nem hangzott, amit az ember magától ne tudna, vagy ne tudna rákeresni a neten.
Komolyan az a legjobb életmód váltó tanács egy 109 kilós nõnek, hogy étkezés után mosson fogat (persze a reklámozott fogkrémmel), használjon szájvizet és este mossa le a sminket??? Semmi konkrét étkezési, mozgási tanács, amit egy átlagember hasznosíthatna. Mert az a szurkálós kezelés biztosan nem az, feltételezem csillagászati áron.
Az pedig kifejezetten ízléstelen és visszataszító volt, ahogy a szemetesbe dobálták ki az ételt, most, amikor éhen döglik a fél ország. Ha ki akarta cserélni a hûtõ tartalmát, tegye. De ne így! Csomagolta volna össze és vitte volna el, mert így felháborító volt.
Szóval ezzel a mûsorral biztosan nem fog senki hathatósan életmódot váltani, kár volt megcsinálni.