Edmond Dantes 2014 jan. 04. - 12:20:04
(5/5)
shoc 2014 jan. 03. - 18:03:20 Előzmény F_E_B
(4/5)
Hu bocs.
3 éve kérdezted.

Nekem tetszett anno, kellemes emlék.
Sokan ajánlottak, ezért néztük meg.

A fogyokurat azóta sem kezdtem el.
Majd idén. Játsszák meg?
2/10
cashews 2010 okt. 07. - 22:23:12 2/10
(3/5)
Sajnos meg kell mondjam, hogy ilyen gyenge teljesítményt színházban én még nem sose láttam! A szecsuáni jólélek c. drámát olvastam és tetszett is ezért volt olyan kellemetlen a meglepetés. Pocsék volt minden jelmez, pocsék volt a hangosítás, pocsék volt minden ének de talán a szereposztás volt a legpocsékabb! Például: Csomor Csillát nem el kellett volna már felejtenünk a Barátok Közt óta? Miért kap õ színházi szerepet egyáltalán? Soha nem hagytam ott elõadást szünetben de itt megtettem. Egy büntetés volt az egész darab, elvesztegetett idõ!
Azért adtam 2-est az értékelésnél mert a díszlet izgalmas volt, még akkor is, ha nem is tudta elvonni a figyelmet minden borzalomról!
F_E_B 2010 jan. 14. - 09:21:31 Előzmény shoc
(2/5)
Jó fogyókúrázást!

Szun milyen volt?
shoc 2010 jan. 02. - 21:27:30
(1/5)
Hello!

Eddig akarhanyszor jartam szinhazban nehezen tudtam elvonatkoztatni attol hogy herkoznapi emberek imitalnak egy tortenest par meterre tolem. Ez volt az elso alkalom hogy elvarazsolt a szinjatek - mintha egy elo moziban lennek! Szamomra hosszu volt a majd 3 oras jatekido, plane hogy alig fertem el a szekben. Osszessegeben nagyon jol ereztem magam az eloadas kellemes emlek. A szineszek cseppet megfaradtnak strapasnak tuntek, megis a tobbseg nagyon jol jatszott. A foszereplo csaj szerintem nagyon nivos volt, engem nagyon elkapott, foley amikor a ficko borebe bujt. Negativ annyi hogy egy fel orat siman le lehetne faragni a szovegkonyvbol.

Jo volt koszonom. Ha egyszer lefogyok megint megnezem.