3/10
sorozatkedvelõ 2013 máj. 26. - 12:29:30 3/10
(277/477)
Kb. 100 részen át megy a huzavona? Akkor eléggé unalmassá válik az egész.A trió Dinora-Gabriela-Fernando nagyon jól együtt mûködik.Lehet ,hogy a birtok látja kárát?
malvinkicska 2013 máj. 24. - 16:13:27
(276/477)
A szappanoperákban rengeteg beteges szerelmet írnak itt van ez a szemét Dinora, tönkretette a Norma és Juan kapcsolatát meg ezek a vipera anyák már Evanak is elmentek otthonról jelenbe.Igaz ha minden flotul menne nem lenne annyi rész.Az õrûlt FErnandó miért oda a birtokra Sarita is át lát rajta.
1/10
napraforgó 2013 máj. 23. - 16:17:24 1/10
(275/477)
Nem furcsa, hogy ebben a sorozatban csak borzasztó anyák vannak?
Gabriela mintha nem is a lányai boldogságát akarná. A korához képest egy megkeseredett szörnyeteg (az apját sem szereti, csak a talpnyaló exvejét)
Racquel meg - hát õ egy paródia a fejére hajított ronda parókával, a kezébe adott bottal, az ósdi nézeteivel még vasorrú bábának sem jó. Röhejes, ahogy rikácsol, meg kopog a botjával.
Na és Eva? Hát õ sem egy mintaanya, aki hagyta, hogy a gyerekét elvigyék, odaagyják másnak. Segít ezen, hogy megbánta, hogy sajnálja? Nem.

És van 4 fiatal nõ, akik - isten tudja miért - mégis meg akarnak felelni ezekmek az anyának titulált szörnyeknek. Már régesrég le kellett volna lépniük, a saját életüket élni.
malvinkicska 2013 máj. 22. - 21:16:55
(274/477)
Dinora és Gabriella egyûtt terveltek ki olyasmit hogy Juan õt szereti,Normának kételyei legyen hogy nem csak öt szereti hanem Dinorát így akarja olyan keserûvé tenni a lányai életet, mint az övé.Az eddigiek azt mutatják szerelmes a citromba harapott volt vejébe.Az is olyan gonosz sárkány tipus mint Gabriella.Az öreg aranyos az unokáit pártolja, annak külön örûlök hogy Sarita, is kezd megváltozni nagyon szép csokrot kapott és még örûlt is neki nevetett ami nála nagy szó.
Neli 2013 máj. 22. - 18:46:41
(273/477)
és persze Oscar is megint alakított, hát õ kihagyhatatlan :D :P hogy kiakadt Franco "gyanúsítására": nem vagyok meleg! :D :P
Neli 2013 máj. 22. - 18:44:53
(272/477)
:D :P ja, na és a mai se volt rossz, Dinora bekavart Juannak épp a nagy happy elõtt Normával, nehogy unalmas legyen :D :P Juannak meg az a tejbetök feje meg bamba vigyora, mikor Norma belépett, a pasi meg nem értette, mitõl akadt ki :D :P Dinora: meggyõzöm Normát, hogy maradjon, erre vmi kamu sztorit akar beadni Normának meg jól ráijeszt, hogy vmire "gyanakszik"... kivi vagyok, mit akar mondani...
ja és Sara meg Franco is alakul, szépek voltak a virágok :P
10/10
ClaraL 2013 máj. 21. - 19:02:43 10/10 Előzmény Neli
(271/477)
Majd bepisiltem a nevetéstõl azoknál a jeleneteknél, és látszott, hogy a színészek is élvezik a játékot :-D
10/10
esa962 2013 máj. 21. - 18:45:53 10/10 Előzmény Neli
(270/477)
Nekem a mai az egyik kedvenc részem. Ahogy Leandro ugráltatja Oszkárt, majd kiüti a saját lábát.... csúcs !
Gabriela, amikor mérges, szerintem olyan, mint egy épp öklelni készülõ bika; jókat nevetek rajta.
Neli 2013 máj. 21. - 16:43:40
(269/477)
hát ez a mai rész... :D :P

a két csúcsjelenet:
-Oscar és Leandro "in flagranti" Juan elõtt :D :P hatalmas :D :P
-Sara és Franco csókja :P az ari volt :P

ja és Armando tévedése is vitte a prímet :D :P ott rugdosta azt a szerencsétlent, anélkül, hogy megnézte volna, tényleg Franco-e :D :P és még ez hiszi magát nagy "gengszternek" :D :P
malvinkicska 2013 máj. 21. - 16:30:31
(268/477)
A film nekem eddig is tetszett Sarita kezd meg változni jó irányba, aranyos volt , hogy meg mentette Frankot, és viszonozta a kapott csókot kezd alakulni köztük valami.
1/10
napraforgó 2013 máj. 21. - 12:57:34 1/10
(267/477)
Ezek a lányok - ott a viág végén, egy tök elmaradott országban, a tök elmaradott vidéki farmon - a bibliai 10 parancsolat szerint úgy lettek nevelve, hogy "tisztelt atyádat és anyádat, hogy hosszú életû légy e földön". Vagyis nem mondtak ellent az anyjuknak akkor sem, ha az a parancs nem feltétlenül szolgálta az õ érdekeiket. Sara talán a legszófogadóbb volt, a másik két lány lázadóbb. De Ximena nyilván meg akarja táncoltatni egy kicsit Oscart, mielõtt megadná magát neki. Norma meg csak egyszerûen fél váltani. Anyu nem olyan megértõ, szeretõ, hogy ha netán tévedne, feltétel nélkül visszafogadná.... Csak meg kell nézni, hogy bánik az apjával....
10/10
csikosi 2013 máj. 21. - 12:13:32 10/10 Előzmény Ben Lacosta
(266/477)
Azt sem értem, hogy ez a Gabrilea mi a-----akar ettól volt vejétõl??
Talán belevan????? ZÚGVA?
Norma is már eldönhetné, hogy mit akar igazából az anyjától függetlenül.
Utána jöhetnek a többiek.
Sarita meg már azt sem tudja mit tegyen, szerelmes lett Francoba(szumma-szumm)
Jiména pedig szereti a férjét nagyon, csak játsza az eszét elõtte.
Én nézem a sorozatot és tetszik! ez a véleményem a filmrõl.
Üdv mindenkinek aki kedveli.
Csiki
Ben Lacosta 2013 máj. 18. - 19:10:40 Előzmény csikosi
(265/477)
Sarita engem is idegesített. Tudom én mi a baja. :) Kielégítetlen ez a baja. Az anyai nevelés megtette hatását. :))))
10/10
esa962 2013 máj. 17. - 23:34:41 10/10
(264/477)
Köszönöm Neked is, és Malvinkicskának is a gyors választ! Valóban szédületes Danna abban a ruhában.
4/10
suxel 2013 máj. 17. - 16:42:24 4/10
(263/477)
Szerintem malvinkicska erre gondolt: https://www.youtube.com/watch?v=vPr2H14y8CE
A televisa premios tv y novelas 2013-on adták át Jannal a legjobb rendezés dját!
malvinkicska 2013 máj. 17. - 16:32:24
(262/477)
Megirom õszintén csak úgy szörföztem és rá akadtam a TVyNovelas 2013 YOuTube.Sajnos ennyit tudtam ha ez segitség.
10/10
esa962 2013 máj. 17. - 10:17:40 10/10 Előzmény malvinkicska
(261/477)
Meg tudnád adni a díjkiosztó linkjét? Szívesen megnézném.
10/10
esa962 2013 máj. 16. - 13:11:58 10/10 Előzmény napraforgó
(260/477)
Valójában szinte az összes film ilyen "gyermekien egyszerû mese". Az akciófilmek: felbosszantják, bosszút áll.Romantikus filmek: a szerelem gyõzelme, ill. a szeretett elvesztése. Krimi: a gyilkos végül elnyeri " méltó jutalmát". Fantasztikus filmek: jöhetnek bármilyen szörnyek, bárhonnan, az emberek végül felülkerekednek. Dráma: nagy volumenû, erõs érzelmek, a fõhõs végül meghal. Western: a jó cowboy gyõzelme.
A már a mesékben jól bevált sémák ezek mind. A különbség a részletekben van. Mint a jó mesének, a regényeknek is, és a filmeknek is szükségük van a konfliktusra, és a konfliktus feloldására.
Azért az érdekes, hogy senki sem tudja megmondani, hogy egyes regények, filmek mitõl lettek olyan kimagaslóan népszerûek. Pl: a Volt egyszer egy vadnyugat: a történet még átlagosnak sem mondható, mégis millióknak az egyik kedvence. Vagy a Twilight könyvek és filmek hatalmas sikere. Az ember azt gondolná, hogy a vámpír történetek már senkit sem érdekelnek, és akkor, mint a bomba, berobban a könyv, majd a film, és tarol!
1/10
napraforgó 2013 máj. 15. - 12:33:55 1/10
(259/477)
Valóban, a filmek, sorozatok általában kitalált történetek, vagyis ilyen értelemben "mesék".
De a telenovellák nagy része az ún. klasszikus meséken alapul. Hamupipõke és a herceg, Hófehérke és a gonosz mostoha, a Szépség és a Szörnyeteg meséje, stb. Mindegyikre lehet mondani példákat akár a most futó sorozatok közül is. Ez a telenovella itt a három szegénylegény története, akik hosszas viszontagságok után elnyerik a három királykisasszony kezét. Eközben megküzdenek gonosz boszorkányokkal, varázslókkal, óriásokkal, stb, de végülis elnyerik jutalmukat.
Azért a legtöbb film cselekménye nem az ilyen gyermekien egyszerû meséken alapul.
10/10
esa962 2013 máj. 15. - 11:50:06 10/10 Előzmény napraforgó
(258/477)
Hiszen a filmek 98 %-a mese felnõtteknek. Ritka a megtörtént esetek feldolgozása. Céljuk a szórakoztatás. Ezért találnak ki az emberek évezredek óta történeteket. Mert jól esik egy kis idõre kiszabadulni a hétköznapi gondok, dolgok alól. És jól esik azonosulni egyes szereplõkkel. Hogy melyik film lesz sikeres, és melyik nem? Ez egy olyan talány, amire szerintem nincs válasz. Számomra csak egy a fontos: magával tud-e ragadni az adott film, tudok-e azonosulni valamelyik szereplõvel. Kevés sorozatot nézek, de ezt szeretem.