offtopic
Texas Bill 2013 ápr. 12. - 08:26:43
(217/477)
Mert a hagyományos nemi szerepekhez, családmodellhez próbálok kedvet teremteni!
1/10
napraforgó 2013 ápr. 12. - 07:50:34 1/10
(216/477)
Akkor meg miért provokálsz állandóan az avítt nõgyûlölõ nézeteiddel?
Texas Bill 2013 ápr. 12. - 07:35:23
(215/477)
Én azért szeretem, mert poénos az egész. Nincs benne komoly bosszú, nincs benne komoly gonosz, nincs benne bú. Olyam mint egy matiné.
1/10
napraforgó 2013 ápr. 12. - 06:42:20 1/10
(214/477)
Kénytelen voltam, mert döbbenten olvasom a fórumot, hogy egyesek milyen komolyan veszik ezt a szamárságot.
5 perc után tisztában lehet lenni azzal, hogy ebbõl a "cselekménybõl" egy fél szó sem lehet igaz, és mégis milyen komolyan vitatkoznak arról, hogy Norma és Jimena a szíve szavát követte, és jól tették, hogy elhagyták a családot, avagy rossz gyermekek, mert nem követték anyjuk intõ szavát. Fernando vajon Normát szereti-e, vagy a pénzét, Sara megkeseredett vénlány, vagy csak irígy a testvéreire, mert nekik akadt pasijuk, neki meg még mindig nem.
Ó borzalom anyja ne hagyj el! Hát nem mindegy? Ez az egész egy oltári nagy szamárság, kár volt 188 részt belefeccölni.

Ahogy én látom, az egész nem nagyon szól semmirõl, de minden részben van valami mulatójelenet, ahol csinos latinák riszálják a jól megtermett popsijukat vérforraló latin zenére. A nõk nézegethetik Mario Cimarro állandóan mutogatott muszkliját és ábrándozhatnak arról, hogy milyen lehet a mûkócos hajában turkálni. Az egész köré kitaláltak valami vérszegény történetet egy ostoba bosszúról, ami - a 188 rész alatt - igaz szerelemmé nemesül. AAAHHHH!
4/10
suxel 2013 ápr. 11. - 20:07:56 4/10
(213/477)
hahaha, feludito egy ilyen kommentet olvasni, a vege tetszett leginkabb
Texas Bill 2013 ápr. 11. - 18:49:12
(212/477)
Ez egy értelmes hozzászólás volt!
Texas Bill 2013 ápr. 11. - 18:48:14
(211/477)
A szerelem és az ostoba szenvedély, szexualitás, szexmánia nem ugyanaz.
Texas Bill 2013 ápr. 11. - 18:46:58
(210/477)
Egy szülõ-gyermek kapcsolatban nem számít az életkor. 70 évesen is gyerek, a gyerek a 90 éves szülõ számára.
1/10
napraforgó 2013 ápr. 11. - 17:54:29 1/10
(209/477)
20 éves, és még nem kellett senkinek! Hát ez tényleg elkeserítõ! Mindjárt fõbe lövöm magam egy kanállal emiatt!
Igaz, hogy a lányok úgy éltek az anyjuk mellett, mint egy apácazárdában, férfit jószerivel csak a TV-ben láttak. Csoda, hogy az elsõ odatévedõ, kicsit is jóképû palikba rögtön beleestek? A három lányból kettõ jól beválasztott, kérdés tudnak-e embert faragni a link férjeikbõl. A harmadik meg, ha vár egy kicsit, megkapja a harmadik trógert. Kitartás, Sarita, Franco néhány kanyar után (a "mûvésznõ", és az öreg, de gazdag tyúk) jön a fehér lovon feléd!
10/10
csikosi 2013 ápr. 11. - 12:16:52 10/10
(208/477)
Abban azért igazság van Saritánál, hogy egy elkeseredett liba, mivel a visekedése miatt rá sem néz senki és még emiatt nem csapta meg a szerelem lángja. Iránytani akart eddig is mindenkit, még az anyját is.
Ajánlom neki a dagadt unokatestvérét.
A másik két lány követte az érzéseit.
Nekem ez a véleményem.
Üdv: Csiki
1/10
napraforgó 2013 ápr. 11. - 09:38:10 1/10 Előzmény malvinkicska
(207/477)
Sarita egy megkeseredett vén lány ---> Kacagnom kell. Ahogy így elnézem, mind a 3 lány 20 és 25 év között van. Sarita a legfiatalabb, vagyis kb 20-21 éves! Méghogy vénlány! (Pláne, ha az adatlapodat megnézem - ha 13 éves lennél, még hagyján)


Azzal a fórumozóval is vitatkoznék, aki azt mondta, hogy a gyereknek kötelessége a szülõ akaratát teljesíteni. Hát hol van itt gyerek? Már bocsánat, de 3 felnõtt nõ szerepel a sorozatban, meg 3 felnõtt férfi. A szülõ jóakaratú tanácsát, kívánságát figyelembe lehet venni, de "akaratát teljesíteni" - hát ez baromság. Nem élünk a középkorban, amikor adták-vették a lányokat.
Ben Lacosta 2013 ápr. 10. - 22:32:49 Előzmény csikosi
(206/477)
Sarita csak el van nyomva, ahogy Norma. Jimena legalább lázadozik. :) Az öreg benne a legjobb. Én csak dvd-n láttam a sorozatot. Dinora érkezését várom nagyon. :)
malvinkicska 2013 ápr. 09. - 19:14:55
(205/477)
A film ahhoz képest, hogy tiz évvel ezelõtt játszódik elég jó, igaz nem sok ismerõs arc van benne nekem de attól eltekintve jól alakitanak.A mai fiatalok a szülö kedve szerint házasodna, még több boldogtalan ember lenne.Norma sosem szerette azt abal fácánt nincs mirõl vitázni,amit nem szeretünk a szánkból is ki köpjük.Norma JUanba lett szerelmes, és ha a szerelmük megvalósul remélhetõleg ki fog tartani mellete.Sarita egy megkeseredett vén lány a modoráért senki nem szereti ez igy van az életben is, család minden tagját terorizálni akarja, õ nem boldog más se legyen alapon.Norma az az DAnna Garcia és Juan Mario Cimarro közt müködik akémia ami nagyon jó.Cimarróval több sorozatot láttam, le merem irni itt leghitelesebb a szerelmi jelenetei.A véléményem leirtam nem akarok vitatkozni senkivel sem.
malvinkicska 2013 ápr. 09. - 19:14:31
(204/477)
A film ahhoz képest, hogy tiz évvel ezelõtt játszódik elég jó, igaz nem sok ismerõs arc van benne nekem de attól eltekintve jól alakitanak.A mai fiatalok a szülö kedve szerint házasodna, még több boldogtalan ember lenne.Norma sosem szerette azt abal fácánt nincs mirõl vitázni,amit nem szeretünk a szánkból is ki köpjük.Norma JUanba lett szerelmes, és ha a szerelmük megvalósul remélhetõleg ki fog tartani mellete.Sarita egy megkeseredett vén lány a modoráért senki nem szereti ez igy van az életben is, család minden tagját terorizálni akarja, õ nem boldog más se legyen alapon.Norma az az DAnna Garcia és Juan Mario Cimarro közt müködik akémia ami nagyon jó.Cimarróval több sorozatot láttam, le merem irni itt leghitelesebb a szerelmi jelenetei.A véléményem leirtam nem akarok vitatkozni senkivel sem.
Texas Bill 2013 ápr. 09. - 13:46:39
(203/477)
Milyen jólétért? A birtok a lányoké, meg az anjuké. Jólétben éltek amúgy is.
10/10
csikosi 2013 ápr. 09. - 13:35:03 10/10
(202/477)
Én tudom hogyan kell viselkedni egy házasságon belül.
De ahol még el sem hálták(ugymondom)a nászt, mert kényszerítették a házasságra Normát.
Soha nem szerette ezt a pénzéhes férjét.
Az anyja vette rá, hogy elvegye a lányát a jólétért.
Akkor mirõl beszélsz??
Itt most a film történetérõl beszélek.
10/10
csikosi 2013 ápr. 09. - 13:27:35 10/10
(201/477)
Szerintem is bele van zúgva a sógorába, ezért támadja az összes testvérét.
Ha õ nem lehet boldog azzal akit szeret, akkor a többi se legyen az.
Jól látod a történést!
Szia: Csiki
Texas Bill 2013 ápr. 09. - 10:55:25
(200/477)
A gyermek elsõdlegesen a szüleinek tartozik engedelmeskedni. Nekik köszönheti a létét. Azokat a ritka és abnormális eseteket figyelmen kívül hagyva, amelyek ezen sorozat kapcsán nem is merültek eddig fel, a szülõk mindig a legjobbat akarják gyermekeiknek. Ráadásul a szülõk sokkal tisztábban látják az efféle szerelmi ügyeket, mint a forró fejû fiatalok. Igenis, a gyermeknek kötelessége figyelembe venni a szülei óhaját, véleményét a párkapcsolatai kialakítása során. Ha ezt nem teszi, akkor megtagadja a saját családját!

Ha valaki férjet választott magának, vagy elfogadott valaki férjéül, feleségéül, akkor annak hûséggel tartozik. Hiszen kimondta az igent. Ha úgy érzi, hogy ezt nem tudja betartani, akkor váljon el. Aztán keressen magának szeretõket, csináljon amit akar. Aki kapcsolatban él, az megcsalja a párját ha mással kezd, ha van szerelem közöttük, ha nincs. Egyébként is, a szerelem mulandó dolog, nehogy azt hidd, hogy harmincévi házasság után leteperik egymást a felfokozott szerelmi vágytól a házastársak - ettõl még illik tisztelni a másikat, és nem engedni az állatias szenvedélyek csábításának!
10/10
esa962 2013 ápr. 09. - 10:44:31 10/10
(199/477)
Texas Bill !
A véleményed szerint, tehát a gyermek a szülõ tulajdona, bábja, és csak azt teheti, amit megengednek neki. A feleség pedig köteles a férje mellett maradni, még akkor is, ha nem szereti, ha mást szeret. De mit is nevezünk megcsalásnak? Csak azt csalhatod meg, akivel szerelmi kapcsolatod van! Ha te ezen elvek szerint élsz,csak sajnálni tudlak. Szerintem mindenki elõször is magáért felel, a saját boldogságát magának kell megtalálnia, nem másnak. Én soha nem szóltam, és nem szólok bele a gyermekem kapcsolataiba. Ha kérdezi, elmondom a véleményem, de elfogadom a döntését, mert ez az õ élete, és a választottját szeretem, mert a fiam szereti. Ennyi.
Texas Bill 2013 ápr. 08. - 17:57:03 Előzmény csikosi
(198/477)
Fogalmatok sincs arról, hogy egy tisztességes nõnek, feleségnek hogyan kell, kellene viselkednie!