Timmmi68 febr. 28. 21:31:56 Előzmény gabroca
(11/11)
Épp az előbb olvastam egy cikket, ami szerint benne van abban a 3 színészben, akik a pontszámok alapján a világ legjobbjai. Ő az egyik, a másik Caprio, a harmadik talán Al Pacino.
Timmmi68 febr. 28. 21:30:20 Előzmény ilali
(10/11)

Ráklikkelsz, és már írsz is. érted? Ráklikkelsz a spoiler szóra, és utána elkezdesz írni. Nem lépsz sehova, hanem csak írsz. Annyira egyszerű, hogy arra már szavak sincsenek..., de neked sem megy. Nem értem.


Querelle82 2017 dec. 26. - 10:00:35
(9/11)
Számomra nagyon lassú folyású, vontatott, és néha már unalmas film volt.Ha ez a mûfaj legjobbja, akkor ott probléma lehet.A történet önmagában jó lenne, a szereplõk közül Paul Newman tényleg jó, Sally Field kevésbé.Tehetsége kimerül abban, és minden filmjében, hogy a szép nagy bánatos boci szemeivel néz, néha már idegesítõen.Ha tudom, hogy ilyen, inkább elolvasom a tartalmát.
ilali 2013 dec. 18. - 13:03:09
(8/11)
***SPOILER***
„- Nem nagy ügy. Kérdeznek, válaszolsz.”
***SPOILER VÉGE***
10/10
DcsabaS 2013 aug. 26. - 16:21:29 10/10
(7/11)
A mûfaj egyik nagy klasszikusa (talán legjobbja), ragyogó karakterekkel, kiváló színészekkel és olyan történetvezetéssel, amely a film születésétõl fogva folyamatosan aktuális - még Magyarországon is :-(. (Talán azzal a különbséggel, hogy nálunk az emberek megzsarolásának és befeketítésének a rutinja nem annyira a médiától, mint inkább bizonyos politikai köröktõl ered.)
A személyes kedvencem az a jelenet, amikor Wells miniszterhelyettes a kihallgatáson nekilát tisztázni a helyzetet. (Ugyanis NAGYON RITKA a filmekben, hogy egy intelligensnek MONDOTT embert valóban intelligens, hiteles módon ábrázoljanak, de itt megtörténik!)
lgyg 2012 márc. 26. - 16:47:49
(6/11)
"Az újságírói etikai normákat többször áthágva Megan az igazság oldalára áll" - mit mondjak, sokat hallottam már szidni az újságírókat, de eddig még senki sem merte azt állítani, hogy szakmai etikai normák írják elõ nekik a hazudozást... Valószínûbb, hogy az ismertetõ írója szed fogalmazásgátlót!
margit60 2011 nov. 08. - 18:39:30 Előzmény gabroca
(5/11)
Sürgõsen cseréld ki az agyad, vagy csak magyar sorozatfilmeket nézz. Ott elsõosztályúak tán a színészek -- neked!
euTanázia 2011 nov. 08. - 06:58:03 Előzmény gabroca
(4/11)
Másodrangú?! Tessen mondani, mely filmjeinek és alakításainak ismeretében született ez a sommás vélemény?
Az ilyen súlyú minõsítést nem árt alá-, meg oldalba támogatni!
elizabeth 2011 júl. 29. - 10:48:14 Előzmény gabroca
(3/11)
Kíváncsi lennék szerinted ki az elsõrangú.
gabroca 2011 júl. 28. - 18:33:34 Előzmény gtothistvan
(2/11)
Szerintem csak egy másodrangú színész.
gtothistvan 2008 jún. 29. - 20:00:00
(1/11)
Paul Newmannak egyáltalán van rossz filmje??? Nekem pl a "színek" csücske. A rendelkezésre álló üz.küldõ rovat kevés, az Õt magasztaló kritika terjedelmére.