10/10
offtopic
kata3 2012 jún. 07. - 16:24:49 10/10
(47/67)
Én kérek elnézést, olyan régen olvastalak, hogy eltévesztettem az aláírást.

gh :-)
10/10
offtopic
kata3 2012 jún. 06. - 18:25:09 10/10
(46/67)
You've Got Mail (A szerelem hálójában 1998)

gr :-)
9/10
technokrata 2012 jún. 06. - 18:02:15 9/10
(45/67)
Kategóriájának egyik legjobbja!
Tibag05 2012 jún. 06. - 17:08:47 Előzmény marika48
(44/67)
aranyos film volt, de ilyen "ismeretségek" is csak filmekben köttetnek.
sulivan 2012 febr. 15. - 19:06:21
(43/67)
Kedves Annamolly!

A babysitter neve Amanda Maher.

Szia: S :)
annamolly 2012 febr. 15. - 15:33:30
(42/67)
tudom buta kérdés, de nem tudjátok a bébiszitter nevét? Legalább a karakternevét? Szerintem annyira hasonlít Anne Hathaway-re, nem Õ az véletlenül?
marika48 2012 febr. 14. - 13:51:12
(41/67)
Egyik kedvenc romantikus filmem, de már annyiszor láttam, hogy legalább 5 évig nem vagyok rá kíváncsi. Lassan már csak az ismeretterjesztõ, a természetfilmeket sugárzó csatornákat nézem, mert tele a bukszám a rengeteg ismétlésekkel, na meg a sorozatokkal, a kornyikálós, való világos mûsorokkal.
9/10
Smonika 2011 máj. 02. - 14:56:34 9/10
(40/67)
Látom, kicsit megosztja a nézõsereget ez a film. Szerencsére csak kicsit, mert a többségnek azért tetszik. Nekem is egyik kedvencem, bár nem tudok róla magasröptû értekezést írni, hogy miért, meg mitõl annyira jó. Nem is akarok, egyszerûen jólesik megnézni, elmerengeni rajta, kicsit beleképzelni magam a szereplõk helyébe. Bájos film két nagyon helyes és összeillõ színésszel a fõszerepben, csakik romantikus lelkûeknek ajánlott :))
sofi 72 2011 ápr. 10. - 20:12:21
(39/67)
Nem gondoltam, hogy ártatlannak vélt szavaim ennyire szíven ütnek. Nem ált szándékomban senkit sem "bepöccenteni". Ha mégis így érzed, az saját elfogultságodnak köszönhetõ a filmmel kapcsolatban, illetve Meg Ryan miatt.
Egyébként a filmet egyszer láttam teljes terjedelmében: nem tetszett. Aztán pár év múlva újra tettem egy próbát, hátha...., de NEM. Szóval az a "több" csupán kettõ. Miért? Hát azért, hátha az évek alatt változtam, és talán megtetszik. Ennyi a titok. De újranézve sem találtam semmit benne, mert SZERINTEM nincs is benne semmi.

Nem tartom magam tévedhetetlennek, sõt. Nem azért zártam a hsz-omat az "Ennyi"-vel, mert így érzem, csupán azért, mert ez a film nem ér többet NEKEM!
Meg Ryan pedig a te dolgod. Ha jó színésznõnek tartod, írj róla. Én nem tartom annak és megtettem. Rajtad a sor, megteheted a "személyek" fórumban, vagy akár itt is. Az pedig, hogy reagálsz-e az írásomra vagy sem, a te döntésed. Különösebben nem érdekel. Én biztos, hogy erre a filmre több "tintát" nem pazarlok!
wrossi 2011 ápr. 10. - 19:43:57
(38/67)
Ezek szerint bár utálod a filmet mégis többször megnézted.Miért?Felismerek és elfogadok egy negatív,de építõ jellegû kritikát.Nem próbálok tovább gyõzködni valakit aki úgy zárja a mondandóját,hogy "ennyi".Ez kb. azt jelenti,hogy a saját véleményedet megkérdõjelezhetetlennek tartod.Lehet,hogy nem is a film miatt pöccentem be,hanem amiatt amit Meg Ryan-ról írtál.Ígérem,a következõ írásodra - ha lesz - már nem reagálok.
sofi 72 2011 ápr. 10. - 18:44:00
(37/67)
Már volt szerencsém elgondolkozni rajta. Volt már rá kb. 10 évem, mióta elõször láttam. Egyébként szerintem le is írtam, miért nem szeretem. Olyan fene sok gondolkoznivaló pedig nincs rajta....
Elhiszem, hogy sokak kedvence, és nem is az a szándékom, hogy elvegyem bárki kedvét is a filmtõl, ha van egyáltalán olyan, aki még ne látta volna.:) Egyszerûen csak leírtam a véleményemet, ami éppen negatív. Na bumm. Senkit nem gyõzködtem arról, hogy ne nézze meg. Ez egy szabad ország, mindenki azt tesz a szabad óráival, ami neki tetszik. A vélemény nyilvánításomat pedig nem attól teszem függõvé, hogy mennyire kedvelt egy film, avagy nem. Ha mindenki így tenne, nem is lenne negatív hsz, mert mindegyik filmet valakik szeretik!
Remélem azt belátod, hogy az halál unalmas lenne, mivel a negatív kritika is kritika, és sokszor építõbb, mint a pozitív.

Ennyi...
wrossi 2011 ápr. 10. - 17:50:39
(36/67)
Gondolkozz el rajta,hogy igazából miért utálod ezt a filmet,mert annyira azért nem rossz és ugyanez vonatkozik Meg Ryan-ra is.Egy ilyen régi filmrõl nem olyan nehéz objektív véleményt írni,mert nem áll fenn a hirtelen felindulás veszélye.Valamiért nekem sem a szívem csücske,de attól még tudom,hogy sokak kedvence és ezért nem próbálom meg mások kedvét elvenni tõle.
sofi 72 2011 ápr. 10. - 11:00:47
(35/67)
Nos, ahogy látom, újfent leadják ezt a szirupos amerikai álmot, amit én kimondottan utálok. Nem csak azért, mert mûanyag nyafi-Ryan játszik benne, amit természetesen játéknak semmiképp nem lehet nevezni, mert annyira mû, hogy szétcseszi az egész filmet, hanem azért, mert az egész történet látványosan megerõszakolt, felülmúlva a leggagyibb romantikus limonádékat is. Ez bizony nagy teljesítmény. Amúgy mivel nõbõl vagyok, én is sokszor kísértésbe esem és képes vagyok 3-4, akár százszor látott romatikus filmet is megnézni egymás után zsinórban, (férjem hangos "örömrivalgásai" közepette, mondván: "MÁR MEGINT...??") ráadásul olyanokat is, amik ehhez képest sokkal gyengébb, vagy inkább ismeretlenebb színészekkel követnek el, de ez egyszerûen nézhetetlen a számomra. Az egész film alatt valami olyan érzés kerít hatalmába, mintha félig kész forgatókönyvbõl 2 nap alatt forgatták volna le, és így a szereplõk lélekben ott sem lettek volna a forgatás alatt. Szóval szerintem gyenge harmat, és ezt a filmet az idõ sem javítja fel. Nem fogom 10 év múlva nosztalgiától homályos tekintettel jobbra értékelni, mint néhány filmmel kapcsolatban már tettem. :)
Tehát, hiába a minõségi szereplõgárda, és itt például T.H-re gondolok, ez a film az igencsak gyenge alsó középkategóriás kasztba sorolható a részemrõl!
10/10
RDoo 2010 dec. 12. - 18:25:26 10/10
(34/67)
Kedvenc filmem!
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 12. - 18:23:09 10/10
(33/67)
Nincs mit:)
csendlerbing 2010 dec. 12. - 17:54:46 Előzmény Ford Mustang
(32/67)
Ja, a Sztárom a páromban az örökbecsû,, legjobb jelenet szerintem mikor H.Grant lakótársa (majd megnézem ki játssza) meztelenül kiugrik örülni az ajtó elé az utcára, és fotósok ezrével találja szembe magát.
Mikor láttam, a csajok azon síránkoztak, miért nem jön össze ez a két szép és tehetséges szinész. J.R. akkor már Danny Moder párja volt, H.G. meg qrrrvázott éppen akkor (is), ami persze nem zár ki semmit.
Azért számomra ideálisabb "álompár" lenne (bár utálom ezt a kifejezést) mint a Brangelina páros.
csendlerbing 2010 dec. 12. - 17:51:33 Előzmény Ford Mustang
(31/67)
Kösz, közben beugrott, meg látom a reklámjait is. Majdnem látatlanban lefogadnám, hogy kedvenc "Aludj csak én álmodom"-ot is le fogja valamelyik adni, már csak azért is, mert karácsony körül játszódik.
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 11. - 22:30:06 10/10 Előzmény csendlerbing
(30/67)
Sztárom a párom a film címe.:)
csendlerbing 2010 dec. 11. - 19:52:12
(29/67)
Van benne valami. A Philadelphia tényleg leszívhatta Hankst, ezt szerintem úgy csinálta, mint mikor egy focista két bajnoki közt lemegy a parkba rúgni párat a haverokkal sörmeccsben. Nem rossz ez a film, kedves, minden, most ilyen hullám van.

Asszem jövõ héten megint, jön a Notting Hill (most nem jut eszembe a magyar cím, Hugh Grant és Julia Roberts, az még jobb).

Mi lehet még ebben a mûfajban?
A You've Got Mail, majdnem ugyanez, ott emailen keresztül ismerkednek, holott egymás mellett laknak. Aztán persze a Pretty Woman, majd jöhetne az Angyalok városa, és személyes kedvencem ebben a mûfajban, a romantikus komédiában az "Aludj csak, én álmodom" Sandra Bullockkal és Bill Pullmannal. Ez olyan karácsony elõtti program lenne, kicsit csöpögõs, de akinek ez csöpög, az töltsön egy Karácsonyt Ámerikában, minden csatornán kivétel nélkül a kötelezõ (egyébként nagyon jó csak halálra unt) It's a Wonderful Life. Ami ott megy, már állatkínzás. A macskánk is elbujdokolt Karácsony körül, politikai menedékjogot kért a szomszéd aranyhörcsögétõl.

Jesszus, nehogy ötleteket adjak már..
10/10
Ford Mustang 2010 dec. 11. - 14:09:38 10/10 Előzmény csendlerbing
(28/67)
Hát igen, és mint tudjuk Hanks ebben az évben játszotta a Philadelphia fõszerepét, valószínûleg az a film nagyobb hatást gyakorolt rá, ezzel pedig nem nagyon foglalkozott.