Brutal 2010 dec. 18. - 22:08:31
(4/4)
LEGZSENIÁLISABB kóreai romantikus cucc!!!!!
De elõtte érdemes a My sassy girl-t megnézni! :)
BÉKE! :)
8/10
cibetmacska1 2010 aug. 30. - 09:49:46 8/10 Előzmény verdeleth
(3/4)
A "My Sassy Girl" nekem is óriási kedvencem! Nagy kár, hogy ezt nem adták ki Magyarországon! Sõt, itt az oldalon sem tüntetik fel a rendezõ munkái között...:(
verdeleth 2009 aug. 18. - 17:23:55 Előzmény Siliana
(2/4)
Bár én a korei romantikus filmek közül a humormentesebb irányzatot (Il Mare, Failan, Jin-ho Hur filmjei) kedvelem, azért a kezdetben vígjáték majd drámába átcsapó filmek (mint ez és a rendezõ korábbi filmje, a My Sassy girl) is nagyon jók, és bár ez a film nem éri el az elõbb említett film színvonalát (pedig nemcsak a rendezõ és a fõszereplõnõ a közös bennük) mégis érdemes megtekinteni, fõleg ha már elegünk van az amerikai fos romantikus és/vagy humoros filmekbõl
A filmben szerintem az egyetlen kivetnivaló, hogy nem jókor keveri a humoros és drámai részeket A My Sassy Girl elsõ fele vicces, és szép lassan egyre szomorúbb Ez a film is hasonlóan épül fel, csak sokszor oda nem illõ helyzetekben (két srác a tetõn) rak be máskor viccesnek ható jelentet De ezektõl eltekintve van olyan jó, mint a már-már alapnak tekintett My Sassy...
Siliana 2009 febr. 02. - 17:29:18
(1/4)
Szomorú, hogy nem írt eddig ide senki:(
Jó, hogy ezekben az idõkben, amikor az amerikai filmek az etalonok, a romantikának a sablonos vígjáték-formátumon kívül más megjelenési formája is elérhetõ.
Ez a film egy gyönyörû, szomorú, csodálatos, megrázó, földöntúli élményt adott.
Ha egy olyan filmre vágytok, ami nemcsak kikapcsol, hanem épphogy megmozgatja lelketeket és ad valamit, akkor nagyszerû választás.