Téma: A szökés

10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 19. - 18:15:58 10/10 Előzmény Jancsi14
(22227/25847)
Hát ezt nem tudom sajnos, szerintem nyár végén vagy õsz elején. ;)
10/10
offtopic
sarahangel 2009 máj. 19. - 18:15:07 10/10
(22226/25847)
Sajnálom, hogy belefutottál pont a legnagyobb spoilerbe. :S
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 18:14:23 10/10 Előzmény zenoli
(22225/25847)
*** SPOILER FINAL BREAK ***

Jaja, Gate-es könyv volt. ;)

Gretchen nem halt meg, a Final Break-ben fog szerepelni. :)
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 18:12:10 10/10 Előzmény zenoli
(22224/25847)
SPOILER S4

Én még mindig el tudok csodálkozni, hogy milyen lassan megy itt az idõ, szerintem irreális, hogy ennyi esemény ilyen kevés idõ alatt történjen. Maricruz szülése a legnagyobb baki, mert áprilisban jelentette be, hogy terhes, júliusban meg már szült is.
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 18:07:53 10/10 Előzmény Alex27
(22223/25847)
*** SPOILER FINÁLÉ ***

Vannak, akik azt írják erre más oldalakon, hogy ez a viselkedés teljesen oké, mert hogy egyrészt eltelt 4 év, másrészt meg a kisgyerek elõtt sem lenne 'szabad' szomorkodni, hogy jó emlékként maradjon meg benne, mikor 'meglátogatják aput'. Nem tudom, lehet, hogy van benne valami, illetve az utóbbiban biztosan. ;) Nekem az sem tetszett volna, ha bömbölnek, elvégre tényleg eltelt 4 év, de az még a temetéskor sem lett volna szükséges szerintem, mert nem hiszem, hogy azon múlik, hogy sírnak-e vagy sem, sõt. Ezt mindenki másképp éli/élheti át, és a csendes megnyilvánulás talán még õszintébb is.

Szóval sírást azt tényleg nem vártam ide, de én azért ettõl meghatóbbra csináltam volna a jelenetet, komolyabb arckifejezésekkel (illetve ha rajtam állt volna, akkor ez a jelenet benne sem lett volna a filmben :S;)).

Lehet, hogy az volt ezzel az írók célja, hogy lássuk, Michael áldozata nem volt hiábavaló, mert Neki úgyis mások élete volt a fontos (persze ez nekem nagyon sovány vigasz, sõt semmilyen, ha tényleg ez volt a céljuk :S), és a többiek láthatóan túl tudtak lépni a halálán, élik tovább az életüket, és lehet, hogy ilyenkor a szép emlékeket szokták felidézni.

Azt azért jó volt látni, hogy mindenki mindenkivel milyen jóban van (Sara és Linc is végre megölelték egymást). :)

/Amúgy Sara ujján karikagyûrû volt, jó, hogy 4 év elteltével is hordja, bár biztos más is ezt tenné a helyében. ;)/
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 17:47:08 10/10 Előzmény Alex27
(22222/25847)
:-(
Ne légy szomi (mondom ezt én :D). ;)
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 17:45:21 10/10 Előzmény könnycseppek
(22221/25847)
Hûû, de jól összeszedted, köszi mindenki nevében! Szerintem el is mentem majd a Wordbe! :))

-------------

Amúgy hová tûntek a csillagok a nevünk mellõl, vagy csak én nem látom? :-O
10/10
sarahangel 2009 máj. 19. - 17:43:02 10/10 Előzmény Alex27
(22220/25847)
Halihó! :)

*** SPOILER FINÁLÉ ***

Megértelek, én is így vagyok vele. :(

Rászántam végre magam és lenéztem még párszor a záró jelenetsort... és azt kell mondanom, hogy a rendezés szerintem is tökéletes volt. Fõleg onnantól tetszik, mikor bevágják alá a zenét (ami nagyon passzol az egészhez, rátesz a hangulatra egy lapáttal); ahogy a tábornok reszket a villamosszékben, mikor mutatják Selfet a tolókocsiban, ahogy T-Bag felnéz az égre és mikor Kellermant leköpi az özvegy... hatásos képsorok nagyon! A legutolsó jelenet meg... háát, rendezés szempontjából az is tökéletes, bár elég kegyetlen volt az íróktól, hogy olyan 'becsapósra' csinálták, mert ki gondolná a "meglátogatjuk aput" mondatból, hogy a sírjához mennek? :S:S Meg mikor összegyûlik a kis csapat, akkor sem mutatják rögtön a sírt, a feliratot is csak a végén... tényleg, Te mikor realizáltad (úgy, hogy nem tudtál elõre semmit), hogy baj van? Mert szerintem én - ha nem olvastam volna a spoilert - csak a feliratból jöttem volna rá. :(

Máshol olvastam, hogy milyen igazságtalan, hogy T-Bag és Self életben maradtak, Michael meg nem... hát egyébként igen. Múltkor ugyan azt írtam, hogy nem baj, hogy T-Bag nem halt meg, de jobban belegondolva az nem igazi büntetés Neki, hogy visszaküldték a Fox Riverbe. Most is azt mutatták, hogy egy fiúval fogatta a zsebét, tehát ismét 'uralkodik'. Bár az arckifejezése alapján nem tûnt annyira happynek, de ez akkor is elég kis büntetés számára.

Self meg nem halt meg ugyan, de szerintem így sokkal rosszabbul járt, hogy élete végéig vegetálhat.

De engem az annyira nem is izgat, hogy melyik gonosz mennyire nyerte el a büntetését; az sokkal jobban fáj, hogy aki megérdemelte volna a happyt, az nem kapta meg. :-(

... tehát rendezés szempontjából méltó volt a befejezés. Igazság szempontjából viszont nagyon nem, és nálam sajnos még mindig ez utóbbi nyom többet a latba. :-(( De idõvel majd hozzászokom... remélem. ;)

Amúgy megfigyeltétek, hogy Kellerman nem törölte le egybõl az özvegy köpését? Talán mert érezte, hogy megérdemelte?

Jól tetted, hogy kiírtad magadból, osztozkodjunk a fájdalmunkban! :D;))

És hogy ne csak a rosszra emlékezzünk, figyelem-elterelésként 'muszáj' volt egy képet csinálnom Sucre kislányáról, mert 'ennivaló': :-)

http://kepfeltoltes.hu/090519/189009384bscap0079_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
meknálti 2009 máj. 19. - 16:54:01
(22219/25847)
****SPOILER****

Danny Hale Kellerman (továbbiakban: Pól) társa volt még az elsõ évadban. Õ próbálta meg lebuktatni a céget, és Pólt Veronica Donovannek. Õ volt az is, aki Póllal együtt részt vett a püspök megölésében, akinek az alelnök-elnök asszony a nyakára küldte azt a céges ipsét, akit aztán kint hagytak megrohadni valami kútban. Na és Danny Hale-t végül akkor lõtte le Pól, amikor találkozott Veronicával. Egy kicsit pocakos, oldalra fésült hajú úr (bérgyilkosa a cégnek) volt õ (talán). Mintha sárga zakóban lett volna, amikor bekapta azt, amiért megdolgozott. Mert azért õ se volt egy angyal, csak megpróbált valami jót tenni a sok rossz után.

Az, hogy Pól hibázott néha, szóval, hát hogy is mondjam csak, elég enyhe. Elfelejtõdik, hogy nem rajta múlt, hogy lelõje LJ-t, viszont eltette az anyját, és a nevelõ apját, hogy megölte (valószínûleg) Sara apukáját, kínozta Sarát, és most hirtelen nem jut eszembe több hiba.

Hogy nem volt hepiend, az abból is látszik, hogy ez a jóember valami választáson elindulhat.

****SPOILER VÉGE****
csancsy 2009 máj. 18. - 21:34:25 Előzmény Alex27
(22218/25847)
Szerintem, 100% tutti, hogy RTl leadja, általában õsszel szokta, ezért volt furcsa, hogy 3. évadot nyáron adta, de szerintem ezzel nem fognak várni õszig, szerintem nemsoká elkezdik, amúgy is olvastam valahol, egy reklám, már nem emlékszem, hogy tavaszi szuperprodukcióként reklámozta a szökést, tehát, hogy tavasszal kezdõdik, bár ez már kicsit elhúzodott, de szerintem június elejétõl elkezdik, de majd pontosan kiderül!!! Azért annak örülnék, ha nem hetente, hanem naponta adnák, de valószínûleg hetente fogják, mindig így adták!!! Amúgy sokan nézik szerintem tévében, én is úgy nézem, meg apu-t is rászoktattam a szökésre, és õ nem a gépen, netetn nézei, hanem tévébe, és vele együtt néztem eddig a szökést!!! Szóval, azért van nézettsége, mégha sokan letöltik is. Meg azért csak más angolul magyar felirattal nézni, mint szinkronnal, nekem utóbbi tetszik leginkább, bár volt olyan sorozat, amelynek szinkronját elrontották.

*****SPOILER*****
Amúgy bevallom, nem tudom, de ti tudjátok melyik volt Danny (özvegy férje), mert én nem emlékszem rá, de gondolom szerepelt biztos, meg Kellerman kinyírta gondolom. tudtok róla valami infot? hogy mely részben szerepelt? meg kit alakított? tényleg újra meg kéne néznem elejétõl kezdve a szökést, mert sok mindenre nem emlékszem. Amúgy tényleg látszott, hogy Paul-t megviseli a múltja, sajnos ezt el kell fogadni, régen sokat hibázott, de tényleg becsülöm benne, hogy mostmár próbál a jóra törekedni, megpróbálja a múltbéli rossz cselekedeteit kijavítani, szóval elõtte is bírtam és most is:))) Én mindig is tudtam 100%-osan, hogy nem halt meg, rögtön mondtam is, hogy mondom, hûha, mentõakció, csak elõször azt hittem, a Cég menti ki, nem a Cégellenes csoport, de utóbbinak örültem, meg hogy kiderült, hogy apjuk is annak dolgozott.
Amúgy Kellerman-nál tudjátok mit hiányoltam? Amikor írják alá a papírt, és Sara megy Paul-hoz, de végülis nem mondanak semmit egymáshoz. Pedig mondom valami békülési kísérletet vártam, hisz õ kapcsolatuk elég rossz volt, azóta, hogy Paul fojtogatta Sara-t.
Amúgy aranyos volt Sucre, mikor mondja, a tollat megtarthatja?:)))))Gondolom szép emlékként, szerencsetárgyként elrakja:))) T-bagos könyv mostmár beugrott, ahogy mondtátok, de hát mit várhatunk el, most T-bag semmiképpen nem úszhatta meg, ha nem megölték, akkor börtön maradt.
Mom meg no comment, elõtte is mondtam, nem fogom ismételni magam, röviden leggonoszabb. Amúgy nem tudom ki írta, de szerintem is túlzásba vitték a gonoszságát, szinte hiteltelen, az egy dolog, hogy elrabolja Linc-et, meg lelövi, de mikor a cipõt beleszúrja, legszívesebben fejbe lõttem volna. Az már túlzás volt, meg mikor üvölti, hogy õt nem anyának teremtették, nem volt anyatípus. Korábban is írtam, nemhogy anyának, még embernek se nevezném!!!
******SPOILER VÉGE******
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:19:33 10/10
(22217/25847)
akkor egy kis spoiler-mentesség ;)
Még nagyon-nagyon régen csináltam, és valahogy eltûnt a szemem elõl.. de most megtaláltam, és úgy döntöttem beteszem :))


2. évados (na most mit godnolhattok: tuti azt,hogy na ennek sem volt gyerekszobája XDDD)
<- "Dilemma" :)
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:12:22 10/10
(22216/25847)
én is nagyon mentes voltam, de...


**** SPOILER FINÁLÉ**** (nyugodtan elolvashatod, nincs benne spoiler)

...a történtek után annyira elszomorodtam,hogy elkeseredettségemben végül beleolvastam, a +2 rész (nagyjáboli) tartalmába. Persze semmi konkrétumot nem olvastam, csak,hogy mirõl is fog szólni (úgy nagyjából):DDD
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:08:22 10/10
(22215/25847)
ha megtudok valamit, azonnal írok ;)) De eddig még semmi hír
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:07:08 10/10
(22214/25847)
én is attól tartok, le se sz@rnak minket a ker.csatornák.. :S

:DD elõször fogalmam sem volt (még most sincs XD) ,hogy mi ez a "barney nagy kalandja" de a gugli segített.. hát lehet,hogy inkább tényleg erre szánom a drága idõmet XDDD
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:03:31 10/10
(22213/25847)
biztos a megszokás... :)
Sajnálom,hogy elõre megtudtál valamit, és ráadásul gondolom pont azt :S Ez így tényleg nagyon rossz!
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 20:00:11 10/10
(22212/25847)
**** SPOILER FINÁLÉ****


akartam már kérdezni, hogy nem tudjátok véletlenül ki ez a színész és miben játszott? Annyira ismerõs, de egyszerûen nem tudom ki lehet :S

Itt a link hozzá:
http://kepfeltoltes.hu/090518/bscap0228_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 19:54:09 10/10
(22211/25847)
:DDD tudtam én,hogy amit leírom, lesz rá példa.. Lost-tal hadilábon állok, én kb. a 2 évad végefelé (még azt sem tudom pontosan mikor :DD) cancelt adtam neki. De legalább most már tudom,hogy õ pont kivétel volt ;)

Na majd tényleg utánajárok az rtl-nél,hogy most mi a szándékuk, persze gondolom választ vagy nagyon késõn kapok majd, és ha kapok is, olyan lesz,hogy abból nem sok minden fog kiderülni... de egy próbát megér ;)
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 19:47:48 10/10 Előzmény zenoli
(22210/25847)
***** SPOILER FINÁLÉ****


igen az a Gates könyv, az T-Bag "cégének" a könyve. Jó ötlet volt beletenni.. szegény milyen sz@rul érezhette magát, mekkora úr volt õ ott; normális élet, jó állás, magas füzetés, elismerés...stb. és most meg újra a börtönben.. De legalább újra fõnök lehet :D
Dottika 2009 máj. 18. - 19:45:47
(22209/25847)
***SPOILER***

szegény szkófild.:( †
10/10
Alex27 2009 máj. 18. - 19:41:32 10/10
(22208/25847)
..enyíímet is!! ;DDD