PassionFruit 2011 máj. 29. - 19:08:54
(607/1007)
Elfeledtem, hogy mi derülne ki róla ? Nem igazán hiszem, hogy piszkos múltja lenne. Látszik, hogy egy becsületes, családszeretõ férj, és apa. :)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 19:05:07
(606/1007)
Szegények, még szerencse ! :)
Nem hiszem, hogy elszállna magától. Eddig is megtehette volna, nem egy beképzelt típus. :)
Sok hsz-ben, az ütközésnél, azt írták, igyon a saját vizeletébõl, és nem kell kórházba vinni ! Tudomásom szerint, nem ivott még a saját vizeletébõl, de végül is beleférne. :) Hiszen a sivatagban, úgy tudom nem szabad pazarolni a folyadékot, és valóban van aki megissza... Túlélés ! :)
Van egy film az a címe: 127 Hours, abban a csávó beesik egy sziklahasadékba, és a keze meg a hasadék közé, egy kõdarab, és beszorul a kezénél fogva. A vége felé egy palackba vizel, és megissza. "de õ nem Bear" Viszont elég izgi film !
Találtam egy elég mókás vidit, hogyan fog Bear, Kínainak kinézni ? :D
http://www.youtube.com/watch?v=o-aOqb0Wmmk&feature=related
Aki mohó ? XD A vége felé, elég felismerhetetlen arca van ! :) Szegényke.
PassionFruit 2011 máj. 29. - 17:00:20
(605/1007)
Megtaláltam a megoldást közben, nem a csákány volt a ludas, mert azt felemelte a feje fölé. A kamerás hapi nem figyelt volna ? :S De Bear, nagyon szenvedhetett a fájdalomtól.... :(((
http://dsc.discovery.com/videos/man-vs-wild-camera-sled-crash.html
PassionFruit 2011 máj. 29. - 16:47:56
(604/1007)
De még a kisujjához sem ! :)
Viszont erre véletlen bukkantam rá, a stáb ott van, hogy segítsen, fõleg mikor valamelyikük, megnyomorítja szegény Bear-t. :D
http://www.youtube.com/watch?v=B8JKzhRsOOs
Azt látom, hogy a kamerás pasi orra betört, de most Bear-nek a csákány megy a lábába, és attól, vagy csak simán az ütközés miatt sérült ? Nem értem, mert a térde fölött jegelik, és ott tartja a csákányt mikor elindul. A röntgen valami sérülést mutat... A kameravédõ üveg is elég csákány formában van kitörve... "Csak az a sok gúnyolódó komment ?" Pont ezt mondtam, nincs garancia rá, hogy ne történjen baj. Neki kell megcsinálni, nem lehet begyakorolni, néha a baj is megesik. :(
De mennyire eltud keseredni ! Szeeegééény :(((
PassionFruit 2011 máj. 29. - 15:34:13
(603/1007)
Szerintem õ egy született túlélõ, és rekorder ! Emellett nagyon kedves, és csepp jelét sem látom az önelégültségnek, vagy a beképzeltségnek rajta ! Találtam ezt a riportot, "alatta van az ismertetõ is" amiben mesél a balesetérõl, és annyira közvetlen, és õszinte, nagyon szimpi srác.
http://www.youtube.com/watch?v=wPHCwajQsGw
Szerencsésnek nevezhetõ, de tesz is érte ! Nem várja, hogy az ölébe pottyanjon a sült galamb ! Tényleg saját erejébõl váltotta valóra, a gyerekkori álmát is, hogy megmássza az Everest-et. Olyan ritkaság az ilyen önzetlen, és csodás ember a mai világban.... :( Annyira jó ilyet látni manapság. :) Aki azért kockáztatja az életét, "elismerem, a tûzoltók, és sokan mások, a munkájuk, vagy egyéb miatt, is ezt teszik, respect" hogy eltartsa a családját, hogy "láttam 3 gyönyörû fia van" több gyermek kórházat, és "fõleg" gyermekeket támogató alapítványt támogasson...
Kis idézet:
-"2005 júniusában Bear újabb világrekordot ért el, amikor 8 000 méter magasban költötte el vacsoráját egy hõlégballon aljára erõsített asztalon. Bear a hõlégballon kosarából ereszkedett le az asztalhoz, tengerész egyenruhában elfogyasztotta háromfogásos ebédjét, majd tisztelgett a királynõnek és ejtõernyõvel földet ért. Célja két, fiatalokat támogató jótékony szervezet tevékenységének támogatása volt."
Erre gondoltál ?
-"2007. május 15-én Bear újabb világrekordot állított fel, amikor motoros ernyõvel elsõként repült át a Mount Everest fölött."
Én nem értem, egy csomó elismerést szerzett, "nem semmi emberektõl" bejárta a fél "de lehet már az egész" világot, és olyan emberek vádolják csalással, és alázzák nevetségessé, PL, hogy a SAS-nél csak csicska volt, (de nem is voltak ott vele) akik egy élõ kígyótól is besz**nának. :D
Emlékszel a dzsungel reality show-ra ? "címe nem jut eszembe" Tóth Gabi a vízbe ugrástól sírva fakadt, Gyõzike, meg a nágyun kígyó-tól, menekülõt fogott... :D Olyan bogaraktól féltek-sírtak-hisztiztek, amit Bear az egyik epizódban, simán összegyúrt gombócnak, és megevett. :DDD
PassionFruit 2011 máj. 29. - 14:18:04
(602/1007)
"Tonight show, with the Daredevil ! :D
A mûsor célja: gonosztevõk ártalmatlannátétele"
Deeee ezért ennél bogarakat ? :S Gondolom, hogy az éhezõknek, ne kelljen undormányokat enni. Te bevállalnád helyettük, és a látvánnyal tennéd ártalmatlanná a gonosztevõket... :D
Pista15 2011 máj. 29. - 14:15:06
(601/1007)
Le a kalappal, h némi pénzért valaki kockáztatja az életét, ez aztána becsülendõ:DDD Nevetséges.
PassionFruit 2011 máj. 29. - 14:02:56
(600/1007)
Azért pár könyvét elolvasnám, de áll. nem jelent meg Magyarul... :((( Volt neki pár tragikus kalandja, csodálom, hogy megtudott mindbõl gyógyulni ! (hálistennek) :)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 13:56:07
(599/1007)
Feltétlen megnézem ;)
Jahhh, a gerince 3 helyen sérült meg. Ez volt Afrikában !
A másik balesete meg a hegymászásnál volt. Nem tudom kihámozni, lehet a Mount Everest-esnél ?
_________

Pista/torta !
Én csak tõled idéztem ! A helye, és ideje a HSZ-eidnek :
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=2389907&highlight=2389907#2389907
http://forum.port.hu/viewtopic.php?post_id=2389613&highlight=2389613#2389613
Egyébként nincs sérelmem. Talán lehetne ??? Mert embereket egymásnak uszítasz, provokálsz, és kirúgatod õket ?
Én soha, sehol sem kommunikáltam veled, egyetlen közös topik volt, ahol tudtommal egyszer írtam be !!!
De most már fejezd be itt a szánalmas szereped, és lépjél le ! Most szóltam személyed felé utoljára ! Innentõl, semmi sem vagy itt !!! Továbbá, nem pazarlok egyetlen billentyû leütést sem rád, mert akkor a szintedre süllyednék !
Pá !
PassionFruit 2011 máj. 29. - 13:32:53
(598/1007)
Belemélyedtem Bear honlapján, az életrajzába, "már a gyenge angol tudásom mellett" nem semmi amik után, eddig eljutott ! Én belehalnék egy ilyen hátsérülésbe ! Biztos nem ugrálnék ejtõernyõvel soha többé ! :S Azt sem tudtam, hogy a jég beszakadt alatta, és lezuhant egy gleccserszakadékba, eszméletlenül lebegett a kötélen, és egy társa mentette meg... (°o°)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 13:00:33
(597/1007)
Jaaaj mind kell, nagyon jóóók ! De szerény vagyok, beérem a Bear-el is, akár ruhátlanul is ! (●^▽^●)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 12:25:23
(596/1007)
De nem csak nekem akarsz kedveskedni ezzel ? (●^▽^●)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 12:21:25
(595/1007)
Pont a "ha minden kötél szakad" topikban olvastam ezt:
-"Mellesleg nem vagyok egy "Bear utáló", mitöbb elolvastam amit a Wikipedian írtak róla és alapvetõen szimpatikus a srác és az is, hogy mire fordítja illetve milyen indittatásból csinálja a különbözõ kalandokat, mégpedig hogy segítsen/támogasson különbözõ alapítványokat/rászorulókat ami igazán tiszteletreméltõ és követendõ példa lehet(/ne) sok médiaszemélyiségnek."
Sok mindent, de ezt nem is tudtam róla ! Most még jobban tisztelem, csodálom, és szeretem ♥ ! (。◕‿◕。) Ha egy hétig nem jelentkeznék, akkor azért van, mert minden epizódját megnézem, a túlélés törvényei-nek, és a ha minden kötél szakad-nak ! :D
Pista15 2011 máj. 29. - 12:06:12
(594/1007)
Egészen nyugodtan beleolvashatsz a hsz-eimbe, teljesen normális hangnemben kommunikálok, viszont nézd meg, te mit írsz és hogyan. Az a véleményem errõl a mûsorról, h gagyi több szót nem akartam pazarolni rá. Nézi boldog, boldogtalan, mintha valami tudományos érdekesség lenne közben lókaki, valaki indokolatlanul nyers dolgokat eszik ennek semmi értelme.
PassionFruit 2011 máj. 29. - 11:32:18
(593/1007)
A (Worst-Case Scenario) minden kötél szakad-ra, meg is mondták, hogy megrendezett jelenetekben, egy túlélõ könyv segítségével, kell Bear-nek feltalálni magát. :)
Pont ezt írtam, hogy most töltöttem le az elsõ évad 12 részét, csak még nem láttam. :D De igyekszem bepótolni ! Ebbõl is egy részét kigúnyolták, hogy a vízbe esett autóban, miért pont a fejtámlával, verte ki az üveget... Ha a kormányt tépi ki, és azzal teszi, akkor az lett volna a gond ? Lényeg, hogy fikázhassák ! :S
-"Anyukákat mikor kergetnének üldözõk hazafelé a munkából? És az anyuka mikor mászna fel a háztetõre az üldözõi elõl ? :D
Na ezeknek nem látom értelmét, az már tényleg csak a show."
Mikor ? Szerintem bármikor !
PL: Egy nyugdíjast, mikor vernek agyon 300 forintért ? Soha ? :)
Ha csak arra van lehetõség, még a villanypóznára is felmásznék ! :)
Végül is minden show, az élet is ! De azért az elein elmondják, senki se csinálja utána, a benne látottakat ! Gondolom ne szándékosan ! Mert még lehet, begyújtaná a lakását a szomszédnak, és megnézné, vajon túléli a balek ? :DDD
Pista15 2011 máj. 29. - 11:24:47
(592/1007)
gagyi
PassionFruit 2011 máj. 29. - 11:13:43
(591/1007)
"Ez a jég alatt átúszás is jóvolt, csak minek? Amúgy van minden évben télen jeges úszás valami folyóban vagy tóban, és elég sok ember megy, nemhiszem hogy annyira extra lenne ha átlagember is simán megcsinálja."
Igaz ! De hány ember hal meg, mert beszakad alatta a jég, és elmerül, bepánikól, és kapálódzik, de nem tud kijönni. Fölötte meg már kezd is befagyni a jég ? Jó volna akkor tudni, mit is tegyen ?! Nem szentírás amit Bear csinál ilyenkor, de azért jól jöhet, ha esetleg emlékszik az ember arra, amit õ mutatott rá megoldást. ;) Ha megnézzük, õ inkább a veszélyes helyekre építi a mûsorát. Ahol ritkán, de mégis megfordulnak "merész, vagy csak kalandozni kívánó" emberek. Fõleg olyan turisták, akik elõszeretettel mennek Afrikába, Alaszkába, vagy más sivatagos, jeges, és sziklás helyekre. Vagy fõleg a dzsungelbe. Azért ezek az emberek, csak nem annyira hülyék, hogy nem visznek egy kést ? Vagy igen... XD Kellenek azért ilyen mûsorok, sõt több is kéne ! De ezek szerint, nem nagyon akad jelentkezõ, mert én csak Bear-t, és a túlélõ embert láttam... De majd remélem, "és várom is" neked is sikerül csinálni, egy ilyet ! ;) Én leszek az elsõ, és fõ nézõje, megígérem ! ;)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 10:47:55
(590/1007)
Azt egy öreg teve volt, amit egy hapitól vett, és közben megdöglött, mármint a teve ! :D Igen és ha tüzet csihol, a kõ, és a fa is oda van készítve. :D Azért van mikor nem kést használ, mert azt is megmutatja, mit lehet felhasználni helyette. A kése, meg a híres Bear féle kés. :) Egy turista is visz magával kést, ha másért nem, szalonnázni. A túlélõszett ? Miért ne ? Már említettem, nem az a mûsor címe, és célja hogy : Mikor, hol, és mitõl, halljon meg Bear ! De láttam egy részt, amiben asszem elvesztette a cuccát, és amit talált, azt használt fel. Majd újra megnézem minden részét, tervezem, csak idõm nope. :)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 10:33:48 Előzmény Nicholas Hunter
(589/1007)
Na pont ezt mondtam, hogy neki kell megcsinálni ezeket a dolgokat, és van mikor csak magára számíthat ! Bármi megtörténhet, és csak a saját tudására, és higgadtságára támaszkodhat. De ne történjen vele semmi rossz !!! Bear már annyit letett az asztalra, hogy nem érdemel rosszat ! Pénzt kap ? Sokat ? Ki nem ? Sokkal kevesebbért, sõt a semmiért is tesznek zsebre milliókat. :( Szórakoztasson minket tovább, még sok évig, sajnos, az élete árán is. Akik meg csak fikázzák ezért, a kényelmes fotelban ülve, chips-el, és a kólával a kezükben. Látszik van idejük, de ha véletlen egy egyszerû katasztrófa helyzettel kell szembenézni, és nem tudják mit tegyenek, fogjanak egy marhasültet, az talán megmenti õket. XDDD
Ezt nem 1nsan3clown-ra értem, mert nem õ fikázza, õ elismeri a mûsor hasznosságát, és szórakoztatóságát. :)
Csak kicsit átnéztem fórumokat, és olyan emberek alázzák, akik 10%-át sem csinálták/csinálnák végig. :( Nem kell õt szeretni, de mindig vannak, akik keresnek/gyártanak csalás elméleteket.
A 10 pont nálad van Nicholas Hunter ! ;)
PassionFruit 2011 máj. 29. - 10:12:05
(588/1007)
Csak ennyit ? A döglött teve gyomortartalmából, és az elefánt ürülékbõl, is kifacsarnád a vizet, és meginnád ? :D Csak kukac evésért nem adok pénzt ! :P