Téma: Aktív

Fõnix császárnõ 2012 okt. 02. - 08:42:51 Előzmény wpanni
(320/340)
Panni, az aktív minden évbe felvet ilyen témát.

Pl vagy tavaly vagy azelõtt 101 kiscica címet adták annak a riportjuknak amikor cicákból csináltak kabátot.


Nekem rengeteg cicám lett oda s a környéken is eltûntek évi sok.

Most 3 cicám van, de 1éve 1vöröset Maszatkát eltiporta egy kamion.

3vörös kandúrom volt testvérek voltak most 2van de a 3. Kiscicc az kislány idén még nem fialt jövõre hátha.

Annyira idekaptak ezek a macskagyilkosok hogy minden évbe más cicáim voltak, akkor imádkoztam a jó istenhez hogy legalább õk maradjanak már meg nem kell nekem több csak legyenek meg sokáig.

van 2 kutyám is a Puncus 8éves és meghoztuk a Kiskutyt olyan 4-5hónapos a Puncus az Puli viszont a Kicsi az Cane Corso s már nagyobb Puncusnál s igen komoly hangon ugat.
SZOTYl 2012 szept. 05. - 19:52:03
(319/340)
Miért nem rakjátok telibe az összes beszédhibás riportert? vagy küldenétek el õket logopédushoz... esetleg nincs olyan csókos, aki tud rendesen beszélni, és nem idegesíti halálra az embert azzal, hogy olyan kap fizetést a beszédért, akinek ez nem megy?? mint pl. most a mosómedvés riportban a nõ a c, sz, z hangokkal erõsen hadilábon áll:-/
10/10
wpanni 2012 aug. 31. - 19:08:55 10/10
(318/340)
Mos a macskaszõr takaró miatt vagyok kiakadva, mi az, hogy nem vették õrizetbe azt a nõt aki árulta, nekem ne mondja senki, hogy nem tudta, hogy macskából van.Nekem tavasszal volt, 20 db macskám, olyan helyen lakom ahol könnyen ki tudják tenni az állatokat, és én meg befogadom õket, a lányok kapnak hetente fogamzásgátlót így nem igen szaporodnak. Egy étkeztetõ konyháról hordom a maradékot, télen a kazánházban alszanak dobozokban.Szóval tavasz óta már csak 6 db van ezek szürkék 1 fekete,1 nagyon furcsa színû mintha bordó pöttyös lenne, tehát a legszebbek eltûntek. Már az új szomszédot gyanúsítottam az került ide januárban és nem szereti a macskákat.Ne nézzenek bolondnak, de be zengték ezt a hírt, hogy agyonütik a macskákat mert úgy nem sérül meg a bundája.Remélem lesz a hírnek folytatása is, nem csak ez is csak kitalált valami volt, hogy legyen mit mondani a mûsorban.Mert ha nem teszek róla, hogy megtudjam az igazat!!!!
10/10
wpanni 2012 aug. 31. - 18:42:45 10/10
(317/340)
Nézz körül a Vaterán ott is találsz olcsó jó cuccot.Azok a turkálók nagyon drágák, minden be van árazva, vállfára rakva és az ilyen "celebeknek" biztos félre is rakják a legdögösebb holmikat.Olcsón csak a kilós turkálóban tudsz vásárolni. Az meg azért nem jó mert fél napig turkálhatsz és nem találsz semmit ami nem hibás, és méret is jó, nap min nap ott kell lenned. Ez nekik csak egy blöff volt!
1/10
Vademecum 2012 aug. 13. - 22:07:41 1/10 Előzmény B.Beata
(316/340)
És azt figyelitek, hány "exklúzív" interjút kaptak? Azért tisztában kéne lenniük a szó értelmével, tán nem használnák annyit, hiszen ez egy paradoxon.
B.Beata 2012 máj. 14. - 17:26:20 Előzmény robicsek2
(315/340)
robicsek2 !

Nagyon igazad van....sok mindent mondtunk mi is a Jenninek errõl, de ez senkinek nem jutott az eszébe....ez a magyar média, mindent letagad, hazudik és olyanok pofáznak, akiknek lehet, hogy pénzük van, de szemük és agyuk nincs...
offtopic
robicsek2 2012 máj. 07. - 20:05:25 Előzmény fenrir
(314/340)
:)

Most meg a köcsög Hajdú Péter játssza az eszét a szépségkirálynõ választáson, hogy kizártak egy versenyzõt mert szerintük túl dagadt, Láttam a képét semmi baja! Ha ez neki nem jó akkor úgy látom megint csontkollekciók lesznek, Érdekes hogy dagadt nagy arcú hajdú mondta ezt, Szerintem azt is meg kéne szabni hogy milyen súlykritériumnak kell megfelelnie, aki egy ilyen mûsort akar összehozni, egybõl kiesne ez a kis köcsög, amúgy meg ez is csak egy figyelemfelhívó a ratyi mûsorukra amit úgyse nézek.
1/10
fenrir 2012 ápr. 18. - 19:40:01 1/10
(313/340)
"Fekete Pákó dj lett - az elsõ férfi topless dj elsõ fellépése."

anyátok picsáját
10/10
wpanni 2012 febr. 29. - 19:30:30 10/10 Előzmény wpanni
(312/340)
Azt hiszem, hogy ez igy is marad, mert ezt a szemetet nem lehet nézni. Az életembõl lopja el azt az idõt ameddig õket nézem.
10/10
wpanni 2012 febr. 06. - 18:02:51 10/10
(311/340)
Ez jó, megint egyedül vagyok.
10/10
wpanni 2012 febr. 02. - 18:25:07 10/10
(310/340)
Azért nem lenne baj ha többet beszélnénk az Akítvról, talán akkor egy kicsit, jobban figyelnének.Tegnap megint ismételgettek ,egyszerûen nem tudnak újat adni csak egy egy mondatot változtatnak meg.
10/10
wpanni 2012 jan. 31. - 18:21:24 10/10 Előzmény robicsek2
(309/340)
Ide menekültem , azt hittem, hogy az aktiv jobb lesz a többinél. Régen is TV2 párti voltam, csak mikor a Trutykó is elkezdett itt mûsort vezetni , akkor áttértem az RTL-re.mostanra azt is meguntam. De ez förtelem, a múlt héten minden nap ugyan azt mutatták ugyanazokkal a képekkel, Norbit én szeretem de minden este mutogatták, hogy szegénynek hogy húzták meg a több milliós kocsiját és ezt pont a szegényeknek, mert ha valaki tehetné nem ezeket az undorító alakokat nézné akikkel a riportot csinálják. Meg egy kicsit idegesít Edina, hogy olyan csúnyán szét tett lábakkal áll, mit szól ehhez ILONA NÉNI, ha egyáltalán nézi.Üdv: mindenkinek sietek, mert mindjárt kezdõdik:)
offtopic
robicsek2 2011 dec. 31. - 09:56:30 Előzmény mészimarcsi
(308/340)
Az Aktív se érdekel senkit. Normális hírek nincsenek benne úgyhogy ne is sajnáld hogy nem látod, mert ugyanúgy a saját mûsorairól, és a saját embereirõl sztorizgat mint az RTL Egy rakás szar az egész. Nevetséges hogy ez a két csatorna, saját magának generál celebeket, híreket. Olcsóbb mint esetleg valódi híreket és érdekes riportokat készíteni. Sajnos az a baj hogy a legtöbb ember vevõ a szemétre. és így sajnos a szarból is megtudnak gazdagodni, ezek. A híradókat se érdemes nézni mert egyre inkább ott is bulvár hírek lesznek. PL A Stohl botrány, a Damu ügy. STB Kit érdekelnek ezeket a szerencsétlen emberek. A múltkor azon akadtam ki hogy az volt a híradóban, Stohl új cellatársat kap, ki a retket érdekel? Ez bulvár hír. Nem híradós téma.

Sajnos utóbbi idõben az MTV nél is láttam egy két arra utaló jelet hogy efelé a szint felé haladnak, remélem nem. remélem az a tény hogy sok ember aki csak 3 adót tud fogni átmenekül hozzájuk, nem fog a fejükbe szállni, és nem hiszik azt hogy ez csak azért van mert õk mekkora királyok, és remélhetõleg nem mennek el az RTL ,és a TV2 irányába.
PL átvettek egy szokást hogy bemutatják az új mûsoraikat, pl a híradóban. Ja meg itt is úgy látom hogy a mûsorokban kezd beállni a Trendi emberkék listája. Így ugyanazok az embere több mûsorban is folyamatosan szerepelnek, ez nem baj, de azért néha nem árt egy kis vérfrissítés. Persze nem úgy mint az RTL. nél TV2 nél. Celeb gyárosok.
1/10
southwind 2011 dec. 21. - 19:44:41 1/10
(307/340)
Undorító.
1. oláh ibolya nem énekesnõ, hanem tud énekelni, ha akar
2. hogy leszbikus, ezt miért kell ideírni? Szerintem a nemi érdeklõdése nem az ember olyan jellemvonása, amit jelzõként hozzá kell biggyeszteni a nevéhez, ilyet csak egy infantilis szerkesztõ ír le, vagy olyan akiknek magának is van valami szexuális aberrációja,
3. ezért ezt a car mûsort nem nézem
1/10
DarkGirl 2011 dec. 17. - 19:10:39 1/10 Előzmény sültkrumpli
(306/340)
xD
mészimarcsi 2011 dec. 17. - 15:23:47 Előzmény mészimarcsi
(305/340)
Hát valamivel már csak kell foglalkozni az Aktívnak, nem? Akkoris jobb, mint az a szemétmûsor: Összeesküvõk, ha büntetni lehet valamivel, akkor az, hogy azt kéne végignéznem!
Akkor már inkább az Aktiv!!!!!
Amúgy meg, nagyokosok, mindenkinek nem lehet a kedvére mûsort csinálni! A mûsorok kezdési idejét azonban igenis, a nézõk igényei szerint kellene alakítani!!!!
1/10
ceia 2011 dec. 07. - 21:14:17 1/10
(304/340)
- 6 napig volt milliárdos - elkapták a tolvajt, aki 1,2 milliárddal lépett meg.
- Simek Kitty gyereke - döbbenetes szegénységben él - az apagyilkos - Simek Kitty kislánya.
- Híresek és kismamák - Völgyesi Gabi, Dobó Kata és Szorcsik H. Viki is 2012 elején szülnek.
- Hajtetoválás - Gyõzike fejét tetoválták - de nem tûvel és tintával.

Kit érdekel ez? Tényleg ilyenekkel akar valaki foglalkozni az egyszem életében? Akkor gratulálok..
tik.. Tak.. tik.. tak.. tik..
mészimarcsi 2011 nov. 24. - 14:37:17
(303/340)
HELLÓ!!!! KEDVES TV 2 SZERKESZTÕK!!!!!!
Innen is üzenem, hogy felháborító, hogy a szemetet rakjátok elõre, ami a kutyát nem érdekli, az Aktívot meg már lassan éjfélkor kezditek!!!!! Már nem is mondok jelzõt rátok!!!!!
HIGYJÉTEK EL, HOGY MÁR CSAK AZÉRT SEM FOGJUK NÉZNI EZT A MARHASÁGOT, , DE AZ AKTÍVAT SEM, MERT NINCS EMBER AKI ADDIG FEL TUD MARADNI!!!!!!!!!!!!!
KÉRJÜK VISSZAÁLLÍTANI AZ AKTÍV-AT FÕMÛSOR IDÕBE!!!!!!!!!!!!!!!!
MÁR ÍGY IS ALIG VAN NÉZHETÕ ADÁSOTOK, MÉG EZT A KEVESET IS ELVESZITEK?????????????
AKI HALLJA ADJA ÁT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
offtopic
robicsek2 2011 nov. 10. - 23:35:20 Előzmény missLady
(302/340)
Hála istenek, de sajnos enélkül is elég gyér és szar a kínálat ! Most éppen azzal sztárolják magukat hogy átment hozzájuk Balfaszkosz. Ki a retket érdekel. Amugy nem azért de régebben nem úgy volt hogy ezek a tetvek aláírtak valami szerzõdést hogy x évéig csak annál az adónál lehetnek ?
Mondjuk én leszarom, de a tv2 meg elmehet a pi..ába mi az hogy normális filmekre nincs pénz , arra meg hogy ezt a Balfaszt pénzeljék van ?
1/10
richi95slipknot4ewer 2011 nov. 04. - 19:43:20 1/10 Előzmény missLady
(301/340)
ja,beszaras!