Téma: Alkonyat

10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 19:13:25 10/10 Előzmény schmetterling
(88418/91798)
:DD tök cukk az a napszemcsi :P
Neele01 2009 nov. 29. - 19:10:20
(88417/91798)
Szép jó estét mindenkinek! Tud valaki olyan linket adni, ahol meg lehet nézni az Újhold elõzetest magyarul, nem magyar felirattal? Elõre is köszike! Ja és tudja valaki, hogy a mozikban mikor jelenik meg a szinkronos változat? Köcce^^
10/10
offtopic
Danett1975 2009 nov. 29. - 18:54:06 10/10
(88416/91798)
Én most arra várok nagyon, hogy mielõbb láthassam a filmet DVD minõségben a számítógép monitoron. Mert még a mozi sem képes visszaadni ezt a minõséget!!!
10/10
offtopic
schmetterling 2009 nov. 29. - 18:47:16 10/10
(88415/91798)
khmkhm.....hát ez érdekes:DDDDDDDDDDDD
10/10
offtopic
schmetterling 2009 nov. 29. - 18:46:37 10/10
(88414/91798)
anyáááámmmmmmm:DDDDD
10/10
Dros 2009 nov. 29. - 18:45:55 10/10
(88413/91798)
Pedig nekem az tökre tetszett :(
Meg amikor Vik felugrik és megfordul, ahogy a haja a vállára esik áááááá (((((((:
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:44:39 10/10
(88412/91798)
hol a kezed Nikki??? xDDD
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:43:43 10/10
(88411/91798)
.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:43:14 10/10
(88410/91798)
EDDIG NEM LÁTOTT FOTÓK - NIKKI&ROB

Halihó, hoztam néhány eddig nem látott *rare* képet - olyan fotót amirõl lehet tudni körülbelül mikor készült, de az hogy hol és mikor nagyon titkos :) mert ki tenne fel ilyen képeket a netre? - még tavalyról, a 'Twilight' forgatásának idejérõl. Rob szerencsére mindegyiken szerepel, és ott van Nikki is, valamint Sage Dill, Nikki barátnõje.
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:41:17 10/10
(88409/91798)
CHAT ROBERT PATTINSON-NAL

"Egy kicsit rémisztõ," nevetett, és egy kicsit zavarban volt, és mintha hátul megjegyezné valaki, hogy ez a legjobb hang amit kiadhatott, mert nem akart fásult vagy túlizgult lenni.

"Angliában, senki sem hallott a könyvsorozatról és amikor elmentem a meghallgatásra az egy teljes meglepetés volt. A mindennapi életem extrémen megváltozott. Ezelõtt, ahhoz szoktam, hogy kb. évente 10 napot dolgozok. Eredetileg egy három képes megállapodást tettem, de igazából nem gondolkodtam rajta. Ötletem sem volt, hogy most még mindig azon dolgozom majd."

A szegény srác számára, aki még mindig London-t tartja az otthonának, úgy érzi el kell rejtõznie. "Ügyelek arra, hogy a hotelben maradjak, ahol vagyok az mindig megjelenik. Mindig rengeteg ember van kint. Most nem igazán tudok Los Angeles-ben lenni. Nem az, hogy a rajongók fenyegetõek lennének, de a lesifotósok egész éjszaka követnek."

Ez a vadászkutya képes volt az abszurd szimpátiára, figyelembe véve a kölyök szerencséjét és kilátásait. De amikor nem ragyogott fényesen a csillaga, elmondta, hogy egy nap vett egy gitárt, másnap pedig 12-szer kellett lebetûznie a nevét, és ez a pasi még mindig nem egy kis gallyacska. "Imádtam."

Amikor elõször olvasta a forgatókönyvet, nem volt ötlete, hogyan játssza el. "Azt gondoltam, hogy Bella a hõsnõ, egy aggodalmaskodó leányka lesz, és nekem egy alfa hím típusú hõsnek kell majd lennem, így azt hittem sosem fogom megérteni. De aztán beválogatták Kristen Stewart-ot és õ nem igazán ilyen volt, és így rájöttem, hogy másképp kell játszani Edward-ot, hogy megmutassam a sebezhetõségét."

Tovább: http://www.timeslive.co.za/thetimes/article210810.ecea
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:37:47 10/10
(88408/91798)
tudom :(
én is még nagyon-nagyon sokáig tudtam volna maradni ^^
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:37:16 10/10
(88407/91798)
GRAZIA MAGAZIN @ KRISTEN & TARA

A Grazia Magazin(UK) eheti számában Kristen és a stylist-ja Tara Swennen meséltek Kris stílusáról, és hogy miket viselt az európai 'New Moon' turné, és a premierek alkalmával.

J Mendel
"Klasszikus, elegáns, és annyira sikkes Párizshoz. Szép, hogy megmutattuk a nõies oldalát."
'New Moon' párizsi sajtókonferencia
2009. november 10.

Proenza Schouler
"Kristen kedvenc öltözéke. Imádta az éles mintákat és a tollas szoknyát."
'New Moon' londoni rajongóstalálkozó
2009. november 11.

Elizabeth & James
"Szereti a ruhákat a zsebekkel és ez mûködött az új kócos hajához."
'New Moon' madridi sajtókonferencia
2009. november 12.

Balenciaga
"Imádta ezt a kifutón. A teljes fedés nagyon kócos - nagyon Kristen."
'New Moon' madridi sajtókonferencia II.
2009. november 12.

Gucci
"Minit adtunk rá, hogy megmutassuk a lenyûgözõ lábait."
'New Moon' müncheni rajongós találkozó
2009. november 14.

Herve Leger
"Tökéletes teste van és meg akartuk mutatni. Teljesen magabiztos volt."
'The Tonight Show with Conan O'Brien'
2009. november 16.

Oscar De La Renta
"Kristen valami nagyon különlegeset akart adni ezzel a ruhával a rajongóknak."
'New Moon' világpremier
2009. november 16.

Jason Wu
"Csodásan illett Kristen-hez és imádtuk a mintát. Az öv megadja az élét."
Knoxville 'New Moon' vetítés
2009. november 17.

"Néhány ember megérti, hogy elég vakmerõ amikor a divatról van szó," magyarázta Tara. "Kényelmesen érzi magát a saját stílusában és ez természetes számára, de ha van hozzá hangulata akkor szeret elegáns lenni." Ahogy az Oscar De La Renta földig érõ tüllruha mellett döntött a világpremierre. "Valami különlegeset akart és LA-tõl mást - sikkest, de nem csillogóst." Hozzátette a tervezõ: "Kristen nagyon tehetséges színésznõ. Gyönyörûen festett, agyon nõies volt," mondta.

És:

"Kristen vágya volt, hogy kísérletezzünk azzal, hogy hogy áll meg a saját lábán, és könnyebb megmutatta, hogy mindig über jól képes kinézni. Imádjuk azt hogy saját divatot képes teremteni!", mondta a Domenico Dolce és a Stefano Gabbana tervezõpáros, akik nagy rajongói a filmnek, és ezt a ruhát tervezték a new yorki vetítésre.

A Proenza Schouler duo is egyetértett: "Kristen-nek erõs egyénisége van, amit lenyûgözõnek tartunk. Úgy tûnik, hogy egyre biztosabb az évek elteltével. Tiszteljük a karakterének erejét."

Forrás: http://forums.thefashionspot.com/showpost.php?p=6432256&postcount=3921
10/10
offtopic
schmetterling 2009 nov. 29. - 18:36:04 10/10
(88406/91798)
így van, nagyon jóóóóó volt:))))
csak olyan gyorsan eltelt...:((
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:33:33 10/10
(88405/91798)
Hali ^^

Hát ez tetszett :DDD az utolsó mondat fõleg, és maximálisan egyetértek vele :S De jó volt talizni, és együtt látni a filmet <3 ^^
10/10
offtopic
schmetterling 2009 nov. 29. - 18:32:21 10/10
(88404/91798)
hajihóóóóó:))

jelentem én is megérkeztem:)))
csajok kööössszziiiii, fergeteges volt a mozi:))))

a filmrõl röviden: nagyon tetszett:)))
szuperek voltak a farkasok:)
Rob az Rob nincs mit ragozni:))
Kristen határozottan tetszett:)))
Jacobot néha már sajnáltam és Taylor teljesen felnõtt a szerephez, ügyi volt:)))
Cullenék: fantasztikusak:))) Jasper beszólásai ( a haja viszont brutál), meg Alicet is imádom meg mindenkit, Rosie haja is nagyon brutál...ááááááá
volturi: kellemes csalódás volt:
Jane: keresve se találhattak volna jobbat a szerepre mint Dakota
Aro vihogása hát az kész:)))))
Amitõl a gyomrom is felfordult az a látomás, nem kellett volna.....
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:32:16 10/10
(88403/91798)
Q&A: QUILEUTE FARKASFIÚK

Most egy Kérdés-Válasz sorozatot hoztam nektek a farkasfalka négy tagjával,amelyek még az LA-i sajtókonferencia után készültek, rengeteg szórakoztató kérdésre válaszoltak, így igazán jó volt velük beszélgetni - és az eredmény biztosan tetszik majd!

Az Oklahoma-i születésû Chaske Spencer, aki Sam-et játssza, Bronson Pelletier, aki Jared-et, Kiowa Gordon, aki Embry-t játsza, és Alex Meraz, aki Paul-t, különbözõ témákban beszélgetett, például meséltek a hidegrõl, a félmeztelen jelenetek forgatásáról, és hogy igazi testvérként tekintenek egymásra.

Q: Volt valami farkas-kiképzõ tábor, vagy az izmaitok maguktól ilyen nagyszerûen néznek ki?
Spencer: "Nem, edzéssel készültek. Egy óra edzés, mert edzõt is kaptunk. Bementünk és volt ott egy srác aki sokat segített. Beledobtak minket egy edzésbe, ami egy órás és tíz perces lehetett, és volt benne egy csomó gyakorlat és izommunka. És rengeteget ettünk. 6-szor ettünk naponta, és három proteinshake-et ittunk."
Meraz: "És Chaske-nak köszönhetõen, sok-sok almáspitét ettünk."
Spencer: "Igen. Desszertet is. Ja, ez rossz hatással volt ránk."
Pelletier: "Kemény edzettünk, súlyt emeltünk, cardioztunk és odafigyeltünk. Nagyon intenzív volt."
Meraz: "Válságos idõszak volt, de egy igazi kötelék is.
Ez az ami segített abban, hogy meglegyen a kapcsolat a forgatásokon és a filmben. Ez nagyon sokat segített. Robbanás volt. Támogattuk egymást és mindig viccet csináltunk a másikból - tudod, úgy, mint ki tud a legtöbbet kinyomni vagy valami. Valóban segített a karaktereinkben is."
Spencer: "Szerintem a kémia, amit a vásznon is láthatsz. Mindannyian jól kijövünk egymással, ami nagyon állati és meglepõ, mert néhány filmben nem tudsz kijönni a többi emberrel, de most, jó embereket választottak."
Meraz: "Szeretlek ember! Szeretlek Apu!"
Pelletier: "Tényleg olyan mint egy csapat testvér, ez biztos."

Q: A filmben van tetkótok. Van nektek igazi, vagy esetleg szeretnétek egyet?
Meraz: "Mindannyiunknak van tetkója."
Spencer: "Mindannyiunknak van igazi tetkója."
Meraz: "Ez három órát vett igénybe,hogy felfessék. Amirõl szoktunk beszélni és gondolkodni az az, hogy ha vége a filmeknek csináltassunk-e egy farkasfalka tetkót."
Spencer: "Ja, egy igazi tapasztalat lenne mindenkinek."
Meraz: "Egy mérföldkõ."
Spencer: "Egy mérföldkõ. Megváltoztatná az életünket."

Q: Taylor is menni fog tetkót csináltatni?
Spencer: "Ó, az õ nevében nem beszélhetek." (nevet)
Meraz: "Talán ha 18 lesz, akkor eljön az ideje hogy megcsináljuk!"

Tovább: http://blog.newsok.com/bamsblog/2009/11/27/qa-the-wolf-pack-from-twilight-new-moon/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:21:59 10/10
(88402/91798)
A NYITÓHÉT EREDMÉNYEI

New Moon egyelõre 188,22 milliót hozott az USA-ban és övé a harmadik hely a nyitóhetek listáján! Mi lesz a következõ? Természetes, hogy minden nap nemzetközi és hazai számait hozzáadjuk majd a régebbiekhez, de a nagy kérdés az az, hogy mi lesz a következõ hétvégén? Az rivális stúdiók egyértelmûen bedobták a törölközõiket, és rájöttek, hogy nem nagyon tudják felvenni a harcot a Summit Entertainment 'The Twilight Saga: New Moon'-val.

Hogyan fogják leküzdeni a Disney 'Old Dogs'-jai a vérfarkasokat? A Warner Bros megteszi majd. A 'Ninja Assassin' harcolhat a vámpírokkal? Warner "talán nem csak néhány fiatal férfit kellett volna levetkõztetni, hogy a nõi rajongókat az õrületbe kergessék," írta Carl DiOrio a The Hollywood Reporter-nél. Habár, DiOrio megjegyezte "sok tanuló és munkavállaló kivette a pénteket, és sok fiatal lány visszament a moziba hogy újra megnézze" a 'New Moon'-ról.

November 26-i frissítés:

A csütörtöki számok is itt vannak. A 'The Twilight Saga: New Moon'-ja további 9,2 millió dollárt hozott 4042 helyen... Ezt azt jelenti, hogy a film 'hazai' bevétele 188,2 millió dollár az elsõ hét napon. Világszerte 320,3 millió dollárt hozott! (A héten már több számra nem lehet számítani, ismét vasárnap után jön majd az újdonság, ha a Summit közzétette)

A péntektõl csütörtökig tartó idõszakban a 'The Twilight Saga: New Moon' ($188.2M) a 3. helyen végzett a nyitóhetek listáján, elõtte a 'Sötét Lovag'($238.6M) és a 'Karib tenger kalózai: Holtak kincse' ($196M) áll, és megelõzte a 'Pókember 3-at ($182M)...

Forrás: http://www.pronetworks.org/index.php/independent_films/post/new_moon_domestic_worldwide_box_office_totals_records/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:20:28 10/10
(88401/91798)
PATTINSON MEGRÉMÜLT A KULTUSZTÓL

Robert Pattinson 'megrémült' a kultusztól
A Londoni/Hollywoodi szívtipró Robert Pattinson megijedt a 'személyi kultusztól', ami körülötte és a 'Twilight'-os kolleginája, Kristen Stewart körül van, a vámpírszerelem sikerei után.

A színész, aki Edward Cullen-t játssza a bombasikerû filmben, megküzd a hirtelen jött hatalmas sikerrel, ahogy a Contactmusic írta.

"Természetesen el vagyok ragadtatva attól, hogy a 'Twilight' sorozat ilyen sikeres. De a személyi kultusz körülöttem és Kristen körül egy kicsit ijesztõ."

"Teljes õrület, és azt kérdezed magadtól, hogy honnan jöttek ezek az emberek? Ez egy nagyon fura helyzet, és kicsit megfélemlít," mondta a színész.

A 23 éves sztár, aki éppen a mostani sztárvilág egyik kiemelkedõ csillaga, és ezt a meglepõ siker a vámpírszerelemnek köszönheti, elárulta hogy volt egy õrült spanyol hódolója a 'Twilight' sikerei elõtt.

Forrás: http://www.expressindia.com/latest-news/Robert-Pattinson--intimidated--by-cult-status/546950/
10/10
offtopic
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:17:40 10/10
(88400/91798)
ROBERT PATTINSON LUXUSA

Robert Pattinson küzd azért, hogy rájöjjön mi is a jó abban, hogy híres - eltekintve attól, hogy szép hotelekben száll meg.

Robert Pattinson azt mondja, hogy az egyetlen elõnye annak, hogy híres, és azok a luxushotelek ahol megszáll.
A 23 éves 'Twilight Saga: New Moon' színész - aki Edward Cullen-t alakítja a vámpír franchise-ban - azt mondja, megküzd a film hatalmas sikerével, de néhány elõnyét kihasználja.

Azt mondta: "Díszes szállodákban maradsz, hihetetlenül szép fürdõszobákkal. Ez a legjobb dolog amit errõl mondhatok."

"Minden más nélkül tudnék élni. Természetesen el vagyok ragadtatva attól, hogy a 'Twilight' sorozat ilyen sikeres. De a személyi kultusz körülöttem és Kristen körül egy kicsit ijesztõ."

Robert azt is elárulta, hogy volt egy õrült spanyol hódolója:

"Teljes õrület, és azt kérdezed magadtól, hogy honnan jöttek ezek az emberek? Ez egy nagyon fura helyzet, és kicsit megfélemlít. De rossz tapasztalatom egyszer volt, de az a 'Twilight' elõtt volt."

"Két évvel ezelõtt, egy független filmet forgattam Spanyolországban,és minden nap egy lány állt az apartmanom elõtt. Egy követõ volt, ami elég hamar kellemetlenné vált."

Forrás: http://www.contactmusic.com/news.nsf/story/robert-pattinsons-luxury-living_1123808
10/10
alexa_1988 2009 nov. 29. - 18:14:49 10/10
(88399/91798)
KCRW.COM @ CHRIS WEITZ

A kcrw.com készített egy interjút Chris Weitz-el, a 'New Moon' rendezõjével - a videót itt megnézheted, és ittvan néhány mondat amikor Kristen-rõl beszél!

"Fõleg Kristen az aki végigviszi az egész filmet, aki mindennap forgatott, és úgy gondolom hogy ez csak a természet ereje. Szerintem abszolút rendkívüli. Szerintem, õszintén szólva az egyik legjobb színész."

"Ahogy lefesti az érzelmeket az rendkívüli. Nem hinném, hogy találkoztam valaha olyan színésszel, aki jobban felmérte a határait. Mindig amikor azt hittem, hogy csodálatos volt az alakítása, azt mondta, 'Nem, nem, nem' és aztán a következõ sokkal jobb lett. Igazán csodálatos elõadást hoz."

Forrás: http://www.kcrw.com/media-player/mediaPlayer2.html?type=audio&id=tt091125chris_weitz