10/10
Gwen1 2021 dec. 05. - 19:35:36 10/10
(22/22)
Véletlenül kezdtem el nézni a tévében, semmit sem olvastam előtte róla.
Nagyon tetszett. Onnantól válik izgalmassá, amikor -szerintem ezzel nem árulok el semmi, ha mégis, akkor a spoiler végéig ne olvasd:
Spolier: amikor a férj elkezd mahinálni a szemcseppjével. Ráadásul elsőre ez sem egyértelmű, csak amikor a feleség szeme tiszta vörös és a dokija mondja a kontrollon,hogy ki fog lökődni a beültetett retina, ha nem csöpögtet a szemébe rendszeresen. Spoiler vége.
Ez a film az önzésről szól. Valójában lehet, hogy a másik nem a feltétlen szeretetét adja, hanem kisajátít és mindenre képes ezért. Csakhogy a feleséget sem ejtették ám a fejére...
Elgondolkodtató, hogy meg tud változni emberek élete egy pillanat alatt.
Ez a film dráma. A misztikus képsoroktól thriller jellegű, de semmiképp sem az.
1/10
sorozatneked.hu 2021 dec. 03. - 15:35:22 1/10
(21/22)
1/10

Átkozottul durván unalmas volt ez a film. Thrillerhez semmi köze nem volt, csak dráma.

Vontatott, unalmas, értelmetlen, a férj meg irritáló volt,

jól tette, amit tett a végén.


sexykex 2021 okt. 15. - 13:34:16
(20/22)

Átkozottul durva film a kapcsolatok törékenységéről, a körülmények okozta változásról. Talán ha kevesebb lett volna a homályos kép és a perverzitás, kevesebb a hazugság és több az őszinteség talán akkor több pontot tudtam volna rá adni.
3/10
Dörflinger 2021 okt. 11. - 21:28:56 3/10
(19/22)
Eléggé gyenge film. Vontatott és erőltetett. A történet is silány, és a megvalósítása is. 3/10
5/10
hippieee 2021 okt. 06. - 15:36:47 5/10
(18/22)
Próbáltam végignézni, de nem sikerült. Unalmas, vontatott, a főszereplő nő nagyon gyenge.
port_boy 2021 okt. 05. - 23:19:24
(17/22)
Nekem ez kidobott idő volt, már közben éreztem, hogy szétfolyik a film. A végét sem értettem, sem a gyógyszereivel való machinációt.
8/10
Nótárius 2021 júl. 23. - 13:35:48 8/10 Előzmény Maresz52
(16/22)

A Videán (amíg még fent van), az alábbi linkre kattintva, bármikor megnézhető:
https://videa.hu/videok/film-animacio/csak-teged-latlak-drama-MGXfsfbIqtnZBN9P

*Engedelmet, de az előbbiről lemaradt a címzett! ;)
Maresz52 2021 júl. 22. - 21:03:20
(15/22)
Tartalma alapján jónak ígérkezik, de nem lehetne korábban leadni?
10/10
Nicole40 2021 ápr. 27. - 12:10:06 10/10
(14/22)
Nekem nagyon tetszett!
Nagyon jól bemutatja, hogy az ember milyen önző, egoista tud lenni,es hogy a dolog állása, egy pillanat alatt megtud változni.
ZolyMontana 2021 ápr. 05. - 10:07:11 Előzmény Clockwise
(13/22)
Milyen dupla csavar?
7/10
Clockwise 2021 febr. 12. - 10:50:31 7/10
(12/22)
Tegnap sikerült megnéznem végül, korábban láttam róla egy elég ütős előzetest a TV2-n talán. Habár Blake Lively munkásságát próbálom nem fenntartásokkal kezelni, ennél a filmnél nagyon kijött a színészi játékával szemben ez a kis ellenszenvem. Elismerem, hogy Blake joggal foglalkoztatott színésznő, de van egy olyan érzésem Vele kapcsolatban, hogy ilyen komoly drámai szerepekre kevés, amit produkálni tud. Ennek ellenére valahol jó volt látni egy igazi kihívásokkal teli szerepben a limonádé (főleg sorozat)karakterei után, mivel valljuk be - Gina karaktere nagyon-nagyon ez a kategória.

Imponáló volt, ahogy a film kacérkodott ennek a "hátrányos helyzetű emberek természetüknél fogva erkölcsösebbek" mantra és nyilvánvalóan fals beidegződés megingatásával azzal, amikor Gina előtt kinyílt a világ, hogy megváltozott emberileg is.


Az operatőri munka eszméletlenül látványos volt, kompenzálta valamelyest a többé-kevésbé átlagocska forgatókönyvet. Nem mellesleg a bangkoki és a spanyol környezet is sokat dobott a látványvilágán, ami kétségtelenül a film legerősebb pontja. Lehet, én gondolom túl, azonban a sztoriból többet is ki lehetett volna hozni, pláne, hogy thrillerként is feltüntették. Mondjuk a végét tény, hogy jól eltalálták a dupla csavarral...
10/erős 7-esnek ítélem. Nem egy filmtörténeti mérföldkő, az tény és való, ellenben a rettenetes kritikai fogadtatását nem érzem indokoltnak.

tortura 2020 szept. 26. - 15:40:21 Előzmény Katalin93
(11/22)
Bocs, de hol olvastál negatív véleményeket a filmről? Mert hogy nem ezen az oldalon, az tuti. Itt egyet se láttam.
9/10
Katalin93 2020 szept. 20. - 20:53:39 9/10
(10/22)
Nekem nagyon tetszett a film. Féltem megnézni a sok negatív vélemény ellenére, de nem bántam meg. Érdekes, hogy két ember kapcsolata hogy meg tud változni és mire képes az ember a saját érdekében.
8/10
Dolly17 2020 jún. 14. - 21:40:24 8/10
(9/22)
Elég kevés pontot kapott ez a film. Sokan lassúnak és unalmasnak találták velem ellentétben. Nekem tetszett, van mondanivalója, két ember különös kapcsolatát mutatja be. A film zenéje, képi világa és a színészek is jók. Szerintem érdemes megnézni.
seberla 2019 nov. 01. - 15:00:38 Előzmény dandelion83
(8/22)
"...vannak olyan emberek, akik attól érzik magukat jól, ha más emberek tőlük függenek. " ők vannak többségben!! Úrhatnám szemetek!
8/10
Nótárius 2019 márc. 05. - 14:25:11 8/10
(7/22)
Hátha másnak is sokat jelent; számomra borzongatón idézi a filmet ez a legvégén, a legmegindítóbb jelenet alatt elhangzó "egyszerű kis" dal:

https://www.youtube.com/watch?v=LZE05FF8xz8

Underneath the sky, just you and I. We count the stars as clouds pass by. Hold each other close all through the night. As time goes by, just you and I.. You can see the love that's in my heart When you look deep into my eyes. Say goodbye, for tonight In your dreams, little darling, we will be alright Forever in my heart In our dreams, little darling, we will never part Forever in my heart In our dreams, little darling, we will never part ...
8/10
Nótárius 2019 márc. 05. - 00:55:27 8/10
(6/22)
Rendkívül különleges és hiteles érzékletességű a látásában (a film előrehaladtával változóan) akadályozott nő szemén keresztül láttatott világ és az ő szubjektív érzületeinek impresszív képi megjelenítése is! Szerintem már csak ezen a páratlan vizuális igényessége okán is érdemes megnézni, e több más szempontból is figyelemre méltóan jó filmet. Bár annak, aki ezt a látvány-kavalkádot nem tudja mihez kötni a saját múltjában, tapasztalaiban; annak épp ez nehezebben befogadható lehet, esetleg vontatott zavarosságúnak tűnhet.
9/10
h3tibor 2019 márc. 04. - 21:56:50 9/10
(5/22)
Nem csak a zene, hanem a képi világa miatt is érdekes. Szerintem egyben van a film.
6/10
King Diamond 2018 szept. 23. - 23:17:02 6/10
(4/22)
KIS SPOILER IS LEHET BENNE!!!
Én inkább azt mondanám a filmre, hogy rendkívül lassú folyású, egy szép/megható befejezéssel tarkítva. Már sokszor említettem, hogy szeretem a lassú folyású filmeket is, ám amikor ez már unalmassá teszi azt, azt nem szeretem. Ezt unalmasnak ugyan még nem éreztem, viszont egyetértek abban, hogy több helyen is túl lassú volt, mint ahogy az előttem szóló is említette. Pedig ebből a történetből egy kicsit pörgősebb filmet is lehetett volna csinálni, mert az elég jó/érdekes/nem tucat. A színészek is, Blake Lively itt is gyönyörű, Jason Clarke is remekül hozza a férj szerepét. Ahogy halad előre a történet, egyre inkább érezzük, hogy egyre több minden nincs rendben ezzel a házassággal, és várjuk, hogy mi fog kisülni ebből az egészből. Viszont nekem az utolsó 10 perc nagyon tetszett. A végén, ahogy Blake Lively, végig a férjét nézve elénekli a dalt, az a rész megható és nagyon szép (és egész jó hangja is van). Főleg, aki még érti is, hogy mit énekel. Nem véletlen, hogy az a film angol címe, ami. Emiatt a szép és megható/drámai végkifejlet miatt minimum +1 pontot kap az egyébként sajnos átlagos, egyszer nézhető film.
6/10
7/10
dandelion83 2018 aug. 29. - 08:46:29 7/10
(3/22)
Érdekes film, az alapötlet jó, kicsit kidolgozatlan maradt nekem, több lehetőség volt benne, mint amit felhasználtak az alkotók. Lassú film, sokszor indokolatlanul is lassú.

Spoiler!
Érdekes látni, hogyan változik meg az ember személyisége, ha már nem lesz ráutalva más emberekre. Emellett pedig vannak olyan emberek, akik attól érzik magukat jól, ha más emberek tőlük függenek.