Téma: Ally McBeal

10/10
kaltem 2008 ápr. 08. - 08:39:34 10/10
(2583/2983)
Köszi, hogy így le írtad a rész tartalmát.

Én nagyon sajnáltam Johnt, hogy Melanie elutasította ill. hogy szakítanak. Olyan aranyosak voltak együtt.

És azt is sajnáltam, hogy Larry elment, mert szerintem õk is jól összeillnek. Bírom Robert Downey-t.
10/10
Meli 2008 ápr. 08. - 07:57:12 10/10 Előzmény kaltem
(2582/2983)
Hellóka!
Engem is meglepett, hogy ügyvédként látom, mivel amikor elõször néztem a sorit nem tûnt fel az 5. évadban, hogy már láttam a 4.-ben ügyvédként. Szerintem nem ugyanaz a férfi a filmben, csupán a színész ugyanaz. Ma Mr. Walternek, vagy hasonlónak szólította a bíró, de terapeutaként Steven Milter lesz.
Most hol tart a sori a tévében?:
Éppen ma volt amikor ez az ügyvéd olyan sokszor azt mondogatta, hogy kellemetlen a számomra. A fej félrebillentése pedig érdekes, mert terapeutaként is azt csinálja! Talán valóságos mozdulat lehet?
Szóval ma reggel megjelent Jackson Duper a magas, sötétbõrû férfi aki a céghez jött dolgozni. Kiderült, hogy Linggel volt kapcsolata, de más néven adta akkor ki magát neki. Elaine-re pedig izzasztó hatással van Jackson, Renee is szemet vetett rá. Melanie kezét megkérte John mikor megmutatta neki a wc mögötti kis zugot. Melanie azonban elmondta Johnnak, hogy nem hisz a hosszan tartó szerelemben és nem igazán szeretne intézményesített lenni. Nehezen békülnek, hiába menne bele Melanie a házasságba, John hiányolja a hitét.
Ally a tegnapi részben megismerte személyesen Sam-et, Larry fiát. Aztán felajánlotta Larrynek, hogy költözzön a fiához vissza Detroitba. Larry kérte Allyt, hogy menjen vele, de õ azt mondta, hogy egyedül kell tennie. Innentõl engem bosszant Ally szenvedése több részen át! Ma már visszatért a látomása is, most Barry Manilow személyében. Akit pedig vendégül láttak a bárban és Ally majdnem behúzott egyet neki, mert a látomásának vélte. Szerencsésen alakult és végül együtt énekeltek a színpadon. Otthon pedig Ally a hûtõjében õrzi a Larry Hóembert a szobájában.
Üdv Neked! Köszi a sorokat!:)
10/10
kaltem 2008 ápr. 07. - 08:09:14 10/10 Előzmény Meli
(2581/2983)
Igen, õ az ügyvéd és majd a terapeuta is õ lesz. Ezért írtam, hogy csodálkoztam is, mert nem tudtam, hogy õ pszichológus. Na, meg az sem derült ki, hogy hogyan került egyáltalán hozzá Ally. De én bírom, olyan lökött. Pláne, mikor azt mondja, hogy ez "kellemetlen számomra" és félrebillenti a fejét. :-)

De terapeutaként is jól megmondja majd a magáét Allynek. Egyébként most a tv-ben hol tart a sori?

Szép napokat!
10/10
Meli 2008 ápr. 05. - 12:43:34 10/10 Előzmény kaltem
(2580/2983)
Szia!
Ó igen, nagyon rossz idõpontban van a sori! Videóról nézem.
Szerintem ugyanaz a férfi látható most ügyvédként, mint késõbb terapeutaként. Sajnos igaz, hogy magyarázat nélkül tûnnek el a szereplõk. Gondolom a forgatáskor nehéz volt egyezkedni velük.
Köszi a sorokat! Szép napokat kívánok!
http://movies.msn.com/celebs/celeb.aspx?c=253614
10/10
kaltem 2008 ápr. 04. - 07:56:10 10/10
(2579/2983)
Szerintem a legtöbben nem tudják nézni a tv-ben, köztük én sem.
De tényleg ez a fura hapsi lesz az 5. évadban Ally terapeutája. Én meglepõdtem, mikor láttam, de nekem az 5. évad egyébként is eléggé meglepõ: már nem fektetnek hangsúlyt arra, hogy rendesen megindokolják ki miért tûnik fel, vagy el stb.
10/10
Meli 2008 ápr. 03. - 20:17:20 10/10
(2578/2983)
Halihó!!!
Nem jár erre már senki?
Ma is szerepelt az a férfi, most John új barátnõjének a fõnökét védte.
10/10
Meli 2008 ápr. 01. - 00:02:47 10/10
(2577/2983)
Ó, figyeltétek, hogy a "tökmag" ügyvédje a majdani új terapeuta személye???
10/10
Meli 2008 márc. 31. - 23:57:54 10/10 Előzmény r_tibi
(2576/2983)
Szia Tibi!
Tetszik a blogod, fõleg Ally része, bõven olvasgattam belõle. Láttam lemaradtál még itt-ott némelyik epizód egy részérõl. Megkeresem majd és segítek mirõl is szólt.
A csütörtöki és pénteki részrõl:
Szóval együtt vacsiztak Ally és Larry.
Aztán Ally izgatott lesz, mert a harmadik randi következik, és szerinte akkor csattan el az elsõ csók. Oktatófilmet néz a csókról, és azt gondolja, hogy ha izgatott akkor a szája sivataggá válik, szóval aggódik. Megjelenik ismét Kimmy. Ezúttal Allyt szeretné megbízni az ügyével, miszerint kizárták, nem nevezték ki partnernek, mert prûd, túl erényes, túl puritán, hogy beilleszkedjen. Allynek John segít a tárgyaláson. Az ügyet elveszítik, mert Kimmy összeférhetetlen az emberekkel. Viszont John védelmezõ beszéde nagyon megtetszett neki és ezért megbeszél vele egy vacsorát!
Közben Ally egyfolytában a csókon gondolkodik. Sõt (a szigorúan Lágy L)Lingtõl is tanácsot kér aki bemutatót tart Johnon. :) Richard meglátja és feldúlt lesz, de megbékélnek. Ally Marktól is kérdez a csókról aki elmondja, hogy a 9.-ben a tanárnõje csókolta meg. Aztán eljön az este, otthon van Larryvel. Még vízzel is öblöget gyorsan, és közeledik Larry, ám a csók Ally homlokán cuppan! Ettõl még inkább aggódóbb lesz, fél, hogy nem is találja õt vonzónak. El is mondja Larrynek, hogy csókra számított, aki azt válaszolja, hogy nem akarja elkapkodni, mert ígéretesnek látja ezt a kapcsolatot. Ally a munka után még benn van az irodába és felhívja Larry, hogy majd beszélgetnek. Ám a másik pillanatban belép hozzá. Kacérkodnak és elcsattan végre a csók. Szerintem emlékszel hogyan kell, mondja Larry és ölelkeznek.

A következõ epizódban készülnek a karácsonyra. Kiderül, hogy Larry nem kedveli a karácsonyt, mert egyedül volt az utóbbi években. Ally megnyugtatja, hogy most nem lesz egyedül.
Az ügy egy tévécsatorna és a bemondó között zajlik, mert azért bocsátották el a bemondót mert adásba mondta, hogy a Télapó nem létezik és megsérültek a gyerekek. Ling és John próbálnak meggyõzni egy tanú kisfiút, hogy a Télapóról sejthette, hogy nem létezik. A gyerek bevallja, hogy nagy butaság a télapó meséje. John a záróbeszédben elmondja, hogy a bemondó azt is kérte, hogy tartsák fenn az illúziót és, hogy a Télapót a szeretet eszközeként használják a felnõttek és csupán a felnõtt-gyerek kapcsolatokban a hazugság tragédiáját akarta megelõzni. Mindezek ellenére elvesztik az ügyet, mert jogosnak találták, hogy elbocsátották a bemondót, ártott a csatornának, nézettségnek.
Közben Larry elmondja Allynek, hogy van egy hét éves fia! Szégyelli, hogy az apja nélkül kell felnõnie. Három éves koráig vele volt és a fia nagyon szerette a havat, a karácsonyt. Viszont nélküle Larry nem lelkes a karácsonyért, szereti nagyon a fiát, közös élményként volt jó. Ally azonban szeretné felvidítani Larryt és karácsonyi dalokat énekel neki a zongoránál. Larry pedig villogó bohócorral vidítja Allyt.
Elaine-re is hat a karácsony, aki egyedül van és utálja látni is a párokat. Larry bíztatja, hogy a zene is jó társ lehet, lépjen fel a bárba egy jó dallal.
Közben John és Kimmy a vacsoránál beszélgetnek. A lány elmondja, hogy imádja az énekeseket. John erre azt mondja, hogy neki is volt egy bandája még a fõiskolán. Kimmy nagyon lelkes lesz és arra kéri Johnt, hogy énekeljen a bárban. Már a randira Kimmy hozza a mamit, de John a fellépésén aggódik. Richardhoz fordul segítségért. Nellt pedig megkérik, hogy lelkesítse fel a közönséget amikor John megjelenik a színpadon. Késõbb Elanie a bárban énekel, nagyon jól sikerül neki. Mark pedig randira hívja Elaint! Azért a tapasztalata miatt megkérdezi van-e pénisze.:)) Larry kihagyja John fellépését, mert este egyedül szeretne lenni. Sajnálhatja!! Nekem nagyon tetszett az átváltozott John, aki nagyon menõ rocker akar lenni. Fekete farmer és bõrkabát, fejpánt, hanyagul ledobott kabát (csörömpöléssel), laza mozdulatok és arckifejezések.:)) Rövidre szabott fellépésében még kevesebb volt a hangjából, de mégis olyan mókásra sikeredett.:) Renee és Ally hazaérnek és Johnról beszélnek. Larry azonban ott áll a karácsonyfánál. (Hogyan ment be, nem tudom.) Elmondja, hogy csak fél estét szeretne inkább egyedül lenni. Eddig dalokat énekelt. Amit Ally nehezen hisz el, de ketten kezdenek el dalolászni a zongoránál. Dúl a Love!


Billy nélkül? Olvastam, hogy nagyon megutáltad õt. Én Allyt nem értem, hogy miért ragaszkodik olyan pasikhoz akik az elveihez képest ellentétesen gondolkodnak. Ám ez a Larry is ilyen! Lentebb idéztem milyen elvei vannak. Én nem tudnék beleesni.

Üdv Neked! Kellemes tévézést!:))
r_tibi 2008 márc. 29. - 12:28:02
(2575/2983)
Sziasztok!

Nagy Ally fan vagyok, ezért is szomorít el hogy csütörtökön és pénteken nemvolt nálunk Viasat és lemaradtam a részekrõl. Vki eltudná nekem mondani hogy mivolt benne? Elõre is köszi :)

Egyébként a blogomon szoktam írni az Allyrõl, ha érdekel titeket itt a cím: http://top-secret.blog.hu (ha ez reklámnak számít akkor az arra illétekesek nyugodtan moderálják a hozzászólásom)

Elõre is köszi nektek! :)

Tibi

Ja, még vmi. Észrevettétek mennyivel jobb a sorozat Billy nélkül? Szerintem sokkal :p
10/10
Meli 2008 márc. 26. - 19:21:46 10/10
(2574/2983)
Igen, épp a mai részben szerepelt. Majd megfigyelem a reklámot!:))
10/10
jeffero 2008 márc. 26. - 00:05:57 10/10
(2573/2983)
Emlékeztek a sorozatban a Kimmy Bishopra? A pislogós nõcike, aki beperelte Allyt, amiért megszégyenítette õt a vallásos barátnõi elõtt a bárban. Jami Gertz alakította a 4-5. évadban.
Mostanság megy a magyar tévékben a Béres fájdalomcsillapító reklámja, abban van egy nõ, aki szerintem nagyon hasonlít rá, vagy legalábbis nekem õ jutott róla eszembe.
Lisa111 2008 márc. 25. - 11:57:19 Előzmény Meli
(2572/2983)
És a holnapi rész de jó lesz..:)
mymy 2008 márc. 23. - 21:07:24 Előzmény Starshollow
(2571/2983)
Szia Starshollow!

Küldtem privát üzit dvd-vel kapcsolatban.

Üdv

mymy
Starshollow 2008 márc. 23. - 15:23:10
(2570/2983)
Sziasztok!

Valakinek nincs meg véletlenül dvd-n a sorozat? Nagyon szeretném megszerezni, de eredetiben megvenni baromi drága :S és erre sajna nincs keret... Ha valakinek lenne valami ötlete, hogy szerezhetném meg az kérem szóljon! Elõre is hálás köszönetem!
Szép napot mindenkinek!
10/10
Meli 2008 márc. 22. - 21:06:07 10/10
(2569/2983)
Éééééés megjelent Larryyyy!
A kis nagyszájú. Na, de komolyan, nektek mi a véleményetek nem a külsejérõl??:
-Milyen a szex a barátjával? Egy kapcsolatot idõvel már csak a szex tart össze. Miért?: Mert a párok egymásra unnak, ne higgyen a kommunikációs rizsának, bármennyire is szeretik egymást a végén ocsmányságokat vágnak egymás fejéhez, és a végén nem marad más csak a szex. Ha pocsék a szex akkor annyi, és maga pont azért van itt mert pocsék a szex.
A férfiak a szex miatt keresik a kapcsolatot. Megnõsülnek, hogy rendszeresen megkapják, így kilõve a cirkusz a vacsival meg a virággal. És ha mindössze csak öt percig tart, hogy tud elaludni egyáltalán, ébren tépelõdhetne, hogy mi is a baj.
Nem akarok okoskodni, csak van egy kis gondom az eszmefuttatásában: Vanília illatfelhõben topogott be, kétezer dolláros szerkóban, mely teste minden pontját hangsúlyozza, mintha egy újságban látnám, csak nem lapozhatnék, biztos van egy kis tükör a Prada táskájában, és akármennyire gyûlöl a férfiak tárgyává lenni, most mégis attól fél, hogy egy nap mégis nem lesz az, és a kérdés, ami beleégett mélyen, mélyen, mélyen az elegáns kis szájfényébe, hogy: Elérkezett-e már az a nap!
Mi rosszat mondtam?!? Hm.
10/10
Meli 2008 márc. 22. - 20:48:25 10/10 Előzmény kaltem
(2568/2983)
Szia!
Lehet, hogy elvitte a cica... és még a terapeuta nõt is! :))
Sajnos így készült a film.
Üdv!
10/10
Meli 2008 márc. 22. - 20:45:54 10/10 Előzmény hozzászóló
(2567/2983)
Hali!
Bree-gee már válaszolt. A szavazásért járnak a csillagok.
Üdv!
10/10
Meli 2008 márc. 22. - 20:42:49 10/10 Előzmény Blythe
(2566/2983)
Szia-szia!
Örülök, hogy foglalkoztál a kvízzel! ( Más úgysem:( )
Ally és Renee egyik alkalommal a tükör elõtt fogmosás közben beszélgetnek, mindketten hagyományos fogkefét használnak.
Valóban, Ally egyszer a pirosnál csupán azért belehajt egy autóba, mert a sofõr megtetszett neki!:)
Az egyik nagyon jó részben Allynek udvarol egy kávéházban dolgozó férfi. Itt Ally hosszú, fele-fele, zsírszegény, habmentes mokkát rendel mindig. Bár azért valamennyire habzik, mikor az lefolyik a férfi fején.:)
Valóban, Allyn többféle farmer is látható szabadidejében. Amikor éppen táncol és farmerban van, iszonyú vékonysága jól látszik.
Úszni egy képzeletét ábrázoló részletben láthatjuk amikor az iroda teli van vízzel és Ally elúszik. Talán úgy érzi megfullad ha marad.
Ally nyelve jó kérdés!:) Láthatjuk több méteresnek is!:))
Pizsiben és hóesésben egy fogadás miatt táncikál a barátai elõtt az utcán.
Leginkább a baseball a kedvence, jó élmények fûzik hozzá a múltjából. Nem úgy mint a bowlinghoz és a bokszhoz.:)
Üdv! Köszi a figyelmedet! Nagyon jók a válaszok, a kávés volt kicsit nehéz kérdés.
10/10
kaltem 2008 márc. 17. - 07:11:38 10/10
(2565/2983)
De hova tûnt az 5. szériából Mark, Jackson, Renee? Meg John is eltûnik?
10/10
hozzászóló 2008 márc. 14. - 18:34:34 10/10
(2564/2983)
jaja. ott volt felirat, mert abban a részben szinte csak énekeltek,és hát így , aki nem tud angolul, az szinte az egész részet nem értette. DE VOLT FELIRAT!!:-)