Gabriella54 2009 szept. 21. - 12:59:46 Előzmény thölgyess
(6/6)
Hát nem tudom, mert akkorát bukott, hogy az valami szégyenletes :( A május végi elõadások már el is maradtak (betegségre hivatkozni mindig lehet), ebben az évadban pedig már nem is játszák...
Gabriella54 2009 máj. 29. - 22:22:33
(5/6)
Végre elszántuk magunkat, hogy megnézzük! Erre mi fogad? "A mai elõadás betegség miatt elmarad"
Azért igazán közzétehették volna akár itt a port.hu-n, amikor az emberek zöme internetrõl tájékozódik!
Na mindegy, valószínûleg bepótoljuk!
Gabriella54 2009 máj. 29. - 09:21:11 Előzmény thölgyess
(4/6)
Bocs, de szerintem a színészek minõsítésével a rendezõt is minõsíted! Jó rendezésben hogy lehetnek halvány, finoman fogalmazva pocsék alakítások? Ugyanez vonatkozik a beszédértésre is. Ha mindez ilyen gyenge, lehet, hogy ez volt a "rendezõi koncepció"? Akkor meg minek állították színre?
1/10
Ane 2009 máj. 19. - 15:22:12 1/10
(3/6)
Azt mondják, az idõ megszépíti az emlékeket.
3 napja láttam a darabot. Nos, úgy látszik nem telt el elég idõ...
4/10
thölgyess 2009 máj. 15. - 10:09:50 4/10
(1/6)
Mátyássy Bence vagy Földi Ádám igazán jól énekel, négyesben viszont iszonyú volt hallgatni a bizonytalan intonációkat. Belejátszik ebbe a színpad /vissz/-hamgositása, amelyre a legelnézõbb minõsítés a dilettáns. Gombár Judit látványvilága most is varázslatos, Balázs Zoltán gesztusrendszere nem vesztett érdekességébõl, de mindez a Bárkában, különösen a Maladypé-vel sikerültebb volt. A színészek nem nagyon beszédképesek, nem is beszélve a deklamálásról, a játék meg ilyen-olyan. A címszereplõ gyenge és még az éneklése is szánalmas. Hárman tudtak egészséges hangot megütni: Makranczi Zalán, László Attila és az egész produkció legjobbja: Bánfalvi Eszter.
Vérerdmény: Jó rendezõ rossz helyen.