tortura 2015 nov. 24. - 20:21:20 Előzmény opo
(6/6)
Bocsánat!! Igazad van.
Kérem, a modikat, hogy utólag a SPOILER kifejezést tegyék oda a (jogosan) bírált hozzászólásom elé!!!
Köszönettel:
tortura
opo 2015 júl. 29. - 21:34:08 Előzmény tortura
(5/6)
Spoiler!Spoiler!Spoiler!
Minek kell megírni! Ez nem vélemény!Ezért kár ide irkálgatni!Többen is ezt teszik!Minek ezután megnézni a filmet?
klaresz1149 2015 júl. 29. - 20:00:45 Előzmény Tibag05
(4/6)
Kösz az elõzetes tartalmat, már meg se kell nézni :(
Tibag05 2014 dec. 21. - 16:51:42 Előzmény tortura
(3/6)
"..sajnáltam a fõhõst, mert se gonosz, se aljas nem volt Nem érdemelte meg, hogy ártatlanul lecsukják."
Teljes egyetértésem!
tulajdonképpen mit is csinált? Gazdag hölgyeket kísérgetett drága és színvonalas helyekre jó pénzért!
ez nem olyan nagy bûn! pláne ha a hölgyek önként és dalolva kész voltak fizetni egy jóképû, jó modorú, kulturált, szórakoztató, - kérésre - egyéb kellemes szolgáltatást is nyújtó férfinak!
tortura 2014 febr. 21. - 16:05:01
(2/6)
Szerintem nem közepesen rossz film. Számomra kifejezetten tetszetõs, mert szép helyeken forgatták. Los Angeles gyönyörû, kár hogy Palm Springsbõl nem mutattak többet, mert az is az. Igen, a zenéje nagyon felemelte, de ez sok filmre is igaz. Gere pedig kurva jól nézett ki, na. A valóságban is elõfordul az ilyen. Bizony a jó pasiért szívesen fizetnek gazdag hölgyek.
***SPOILER PÓTOLVA***
Nem volt túl szimpatikus a foglalkozása, de akkor is sajnáltam a fõhõst, mert se gonosz, se aljas nem volt Nem érdemelte meg, hogy ártatlanul lecsukják.
kybuck 2009 okt. 03. - 12:06:06
(1/6)
A Tûzszekerekhez hasonlóan ennek a filmen is a zenéje lett igazán népszerû: Blondietól a Call Me ma is kedvelt sláger, én is szívesen hallgatom. A film amúgy nem tartogat nagy meglepetéseket vagy izgalmat, sokaknak talán még unalmas is, pláne a mai filmekhez képest. De azért nem rossz, tévében hébe-hóba leadják.