beresmonkey 2012 jún. 28. - 15:46:06
(5/5)
Rosszalkodott a billentyûzet, hát ez jó! :-)
Megnéztem a John Cartert, hát nem estem hasra tõle, a WALL-E sokkal jobb...
Ford Mustang 2012 jan. 08. - 18:37:32
(4/5)
Természetesen John Carterre gondoltam, csak rosszalkodott a billentyûzet. A nyáron még John Carter of Mars címmel mentek róla a pletykák, illetve a cikkek/hírek, azóta változott, jobban mondva kitisztult a teljes cím, magyarul is "csak" John Carter lesz, egyes mozikban 3D-ben (vagyis a 3D nem tartozik a film címébe, csak elõszeretettel beleszúrják a címbe a jelzõt (tudom, szájbarágós, én is az vagyok:)).
torkild 2012 jan. 08. - 16:39:36
(3/5)
A film igazából nem animációs lesz, de meg lesz pakolva effektekkel és animált szereplõkkel.
Bocs, ha szájbarágósnak tûnök...jól érzed. Az is vagyok.:)
torkild 2012 jan. 08. - 16:37:09 Előzmény Ford Mustang
(2/5)
Ez aranyos volt...röhögtem is vagy 5 percig.
John Carpenternek tényleg van köze a Marshoz, mivel a Ghosts of Mars címû übergagyi horror/sci-fi-t õ rendezte (még Ice is játszik benne, ha-ha-ha). Sajnos a öregkorára teljesen elhülyült.
Amúgy, amirõl Te beszélsz az a "John Carter of Mars" címen futó film, ami Edgar Rice Burroughs régi regényciklusából készült (Az elsõ rész címe A Mars hercegnõje volt, ha jól emlékszem. Jó kis könyv volt.). 1ébként õ volt az, aki annak idején feltalálta Tarzant.
Ford Mustang 2011 júl. 15. - 21:46:33
(1/5)
Az animációs filmek terén nagyon otthon van, ez érezhetõ is a "meséin".
Egyébként rendez egy új animációs filmet, 'John Carpenter of Mars' címmel. A Disney és a Pixar '12 márciusára tervezi a bemutatót Amerikában, de nagy valószínûséggel hazánkban is akkorra várható a premier.