marigazdi 2008 márc. 15. - 13:57:55 Előzmény bayswater
(2/2)
Már eltûnt,tegnap reggel óta ismét magyar feliratos már amelyiket feliratozzák.Nem tudom,hogy közrejátszott-e,de én jeleztem a T-Kábel üf.szolg.-án.Csak azon csodálkozom,hogy egész áldott nap folyamán reggeltõl-éjszakáig nem vették észre,hogy félrenyomtak valamit a beállításnál? (lehet,hogy Izraelben meg magyar felirattal ment a mûsor?)
Egy valamit azért így megtudtunk,hogy Izraelben nagyobb becsben tartják a BBC Prime mûsorát,õk a teljes adásfolyamot feliratozzák,míg nálunk csak az élvezheti igazán aki nagyon jól beszél angolul,tökéletesen érti angolul is az angol humort.Ennél a sorozatnál is csak az 1.epizód van magyarul feliratozva,a "Good life" esetében 6-8 epizód ment feliratozva aztán csak angolul folytatódott.(a 2,4 Gyerek,a Külsõre adni kell,a Szemesnek áll a világ,a Bevarrva,az Én hõsöm úgy néz ki,hogy teljes egészében feliratozva lett úgy 2003-2005 között,aztán mintha megálltak volna,de csak ezekkel a szenzációs,rövid ,tipikus angol humorra épülõ sorozatokkal,mert egyébként ennek a csatornának kevésbé érdekes mûsorainál nem.Mi lehet az oka?
Azt hiszem nem vagyok egyedül aki "imádja" az angol humort,de nem tud olyan szinten angolul,hogy eredetiben is élvezhesse.Sajnos a Broadcast elérhetetlen.
bayswater 2008 márc. 13. - 22:32:01
(1/2)
Azt szeretném megkérdezni, hogy mikor tûnik el a héber feliratozás a BBC Mo.-ra közvetített adásairól?!