1/10
ancsahair 2011 máj. 09. - 18:08:19 1/10
(23/43)
Bocs,de ezek a szülõk nem normálisak! Ez már kínzás,amit ezekkel a gyerekekkel csinálnak! Ha csak az arcát nézem egy 5 éves kislánynak,úgy ki van sminkelve,mint egy 20éves!
Fekete Nyíl 2011 ápr. 29. - 18:12:13
(22/43)
PFF -.-""
Ezeknek a gyerekeknek nincs gyerekkoruk. Elveszik tõlük. Most nézem, és az apuka meg is jegyezte, hogy nem tetszik neki kicicomázva a lánya. Hát nem csodálom... Ez az egész egy rakás szánalom. Ezeknek a kislányoknak még otthon kéne játszani, nem pedig egy színpadon riszálni magukat, mint a kétszer annyi idõsek. Meg ahogy ezek az anyák beszélni tudnak a gyerekükkel... Felháborító! El nem tudom képzelni, hogy hogy engedélyezhettek ilyen rendezvényeket...
Dehogymen 2011 márc. 28. - 18:19:48
(21/43)
Hát vazze, most néztem ezt a izét a tv-ben.
El vagyok szörnyedve.
Anyukák kicsit bálnák aztán a kislányoktól várják a sikert ami nekik nem adatott meg :)
ûHú de dúrva.
Büntetném simán az ilyen anyákat. Emberkereskedõk.
Pl komoly büntetés lenne az anyukáknak, hogy nekik is fel kellene lépni mondjuk fürdõruciban :)
Azt hiszem az emberek nagy része véresre röhögné magát :D
Timi90 2011 jan. 14. - 20:58:07
(20/43)
Egy hete láttam elõször ezt a sorozatot. Az akkori részben az idegesített fel, hogy egy kislánynak póthajat csatoltak fel, hogy dúsabb legyen a haja. (A sminket meg a csilivili ruhát gondoltam, láttam már ilyenrõl képeket) A következõ részben barnító spray-t fújtak egy másik kislányra, "mert ha barna a bõre akkor sokkal szebb". Miért csinálnak felnõtt nõket a kislányokból?? A következõ meg amikor mûfogsorral mosolyognak a kislányok. Atya ég! "mert így felnõttesebb a mosolyuk"... 3 éves. Tökéletesen illenek hozzá az apró tejfogak!! A szülõkben pedig azt nem értem, hogy már a 90-es évek közepétõl tudják, hogy az ilyen kislányokra mennyi beteg és pedofil ember nyomul, akkor miért teszik ki õket ennek?? Szerintem JonBenet Ramsey-rõl mindenki hallott.
http://en.wikipedia.org/wiki/JonBen%C3%A9t_Ramsey
csincsilla72 2010 dec. 29. - 21:56:08
(19/43)
Tehetségtelen és sikertelen szülõk próblkozása. Néha nem értem, miért nem lehet a gyermekvállalást intelligenciateszthez kötni. Amit ezek csinálnak, az kimeríti a gyermekbántalmazás fogalmát.
rak58 2010 nov. 06. - 20:39:57
(18/43)
Minden anyát be kellene döngölni a földbe, aki az ilyen kicsi gyermekeket
ennek a hercehurcának kiteszi.Ahogy elnézem némelyik anya olyan kövér, hogy
alig tud menni - lehajolni, és a gyerekére akarja ráerõltetni ezt a röhejes
szépségversenyt. Isten õrizzen minket attól, hogy nálunk is beinduljon.
Airotkiv17 2010 aug. 28. - 10:37:51
(17/43)
Ez az egész arról szól, hogy az anyák akarnak szerepelni, és ezt csak a gyerekeiken keresztül tudják csak elérni. Megvesztegetik a saját gyerekeiket egy sütivel vagy játékkal és ha nem úgy teljesítenek ahogy azt õk elvárnák, akkor szegény gyereken csattan az "ostor". Egyszerûen undorító hogy ezeknek a kisgyerekeknek ilyenekkel telik a gyerekkoruk. Mutogatják õket mint valami kiállításon :S
pillangókisasszony 2010 jún. 13. - 21:03:37 Előzmény szmerci
(16/43)
én pont attól tartok,hogy sokan akik megnézték ezt a reality show-t pl Amcsiban,azt látták hogy ez mekkora jó dolog,és akik elõtte nem,azután õk is elkezdtek ilyen versenyekre járni.
szmerci 2010 jún. 05. - 20:22:11
(15/43)
én azt sem értem, hogyan tudták engedélyezni ezt a mûsor, vagy egyszerûen azt, hogy ilyen versenyeket valaki rendezzen.:/ beteg volt, aki ezt kitalálta, és az is az aki rábólintott.
tönkre teszik a gyerekeket ezzel és még csodálkoznak, hogy milyenek a "mai fiatalok". én is még csak 17 vagyok, de fel tudom fogni, hogy ez mennyire undorító és beteges. remélem hamar leveszik az adást.
egyébként a dr.csont címû sorozatban volt egyszer egy ilyen témájú rész. ott az egyik kislány nagyon eltelt magától és csúfolódott másokon és az egyik megölte õt. szerintem eléggé elrettentõ, h bárki is ilyenre nevezze be a gyerekét. de hát sokan nem látták..:/
pillangókisasszony 2010 máj. 31. - 22:46:56
(14/43)
több olyan részt is láttam már mikor a kislány ott sírt hogy nem kell barnítóspray a bõrére,erre az anyja rászólt h ne nyávogj!látszik a kislányok nagyrészét az anyjuk erõlteti.
nekem az csapta ki a biztosítékot amikor a anyja befestette a haját és leborotválta a 7 éves lánya lábát!
1/10
888 2010 máj. 28. - 02:31:23 1/10
(13/43)
Be köll títani az egészet, oszt jóvan!!!
Panka119 2010 máj. 26. - 10:12:13
(12/43)
Volt egy olyan rész is, amiben a kislány nem nyert és az apját kérdezte, hogy miért! Erre az volt az apa válasza, hogy "a másik lánynak jobb napja volt". Kérdezi megint a kislágy, de "miért"? Apa válasza: "Többet kell gyakorolnod!!!" Ja, 2 éves volt a kislány!!!
magyar krokodil 2010 máj. 20. - 13:32:59
(11/43)
annyira visszataszító a szülõk viselkedése, némelyik betegesen fanatikus. mondjuk eddig egy apuka viszi a pálmát, olyan fanatizmussal versenyeztette a 3 éves lányát, mint aki nem normális. aztán a kislány csak udvarhölgy lett, õ meg ott bõgött majdnem, hogy hogy magyarázza el, hogy nem nyert semmit(pedig kapott koronát is és kupát is). ott riszáltatják õket fürdõruhában. volt egy anyuka, aki az ikreit versenyeztette és ott ecsetelte, hogy egyikük szebb, mert a másiknak túl nagy az orra és kevésbé helyes. undorító volt.
1/10
georgie80 2010 ápr. 27. - 18:06:39 1/10 Előzmény királylány17
(10/43)
Egyetértek! Ráadásul ezeknek az anyáknak a 95%-a nem mondható soványnak. Szerintem a saját trampliságuk miatt hordják a gyerekeiket ilyen versenyekre. Ezek a pici lányok meg olyanok, mint az idomított pincsi kutyák. Nem fér a fejembe, hogy egy anya, hogy képes ezt megtenni a saját gyerekével. Meg ahogy néha beszélnek velük! Felháborító!
2/10
királylány17 2010 ápr. 18. - 13:27:46 2/10
(9/43)
undorító amit ezekkel a gyerekekkel mûvelnek! 3-4-5 évesen úgy néznek ki mint egy 10en éves,egy tonna smink,póthaj , mûköröm és a többi. Ezeknek a gyerekeknek még otthon kéne játszani,nem színpadon ráziuk magukat...! FELHÁBORÍTÓ
lizardbrain 2010 márc. 27. - 20:33:20 Előzmény esterházy
(8/43)
Talán valamelyik helyszínelõk valamelyik epizódjában volt ilyen.
esterházy 2010 márc. 21. - 17:12:27
(7/43)
az elõbbi hozzászólásomban van pár helyesírási hiba, ezekért elnézést kérek!
esterházy 2010 márc. 21. - 15:07:39
(6/43)
mikor adnak le vajon egy olyan sorozatot, amiben mondjuk azt mutatják meg,hogy a kisgyerek éppen aludni szeretne, de hát mennie kell pózolni, mert anyuci-apuci ezt akarja..

vagy hogy szívesebben labdázna otthon, mint hogy 5kb sminket rakjanak rá, 2óán keresztül tupírozzák a haj, és úgy 'rázza' magát a színpadon mint egy 20-30 éves...

na mikor?!

szerintem érdekes lenne ebbõl az aspektusból is megközelíteni ezt a témát.


-
Nafi 2010 márc. 13. - 10:39:30 Előzmény foltosboci
(5/43)
:) mintha a férjemet hallanám. De amúgy igazatok van.
foltosboci 2010 márc. 06. - 21:44:45
(4/43)
Már bocsánat, hogy ezt mondom, de ez kibszott undorító. Természetellenesen néznek ezek a kislányok, azzal a 10 kg sminkkel meg póthajjal, meg egyebek. Én nem tudom elképzelni, hogy a saját gyerekem ennek kiteszem csakmert én semmire nem vittem egész életemben, pedofilok verik ezekre a gyerekekre. Szóval na. Kiváncsi vagyok milyenek leszenek ezek pár év múlva, kiélt kurvák kb.