Téma: Aranypart

10/10
dexterzjee 2023 okt. 31. - 22:21:42 10/10
(55/55)
Szép volt, jó volt, más világ volt. 🙂
10/10
alexaangel20 2022 okt. 23. - 17:57:38 10/10
(54/55)
Nagyon szeretem!Kedvec sorozatom!Kár,hogy csak 1 évadot forgattak forgathattak volna többet is (fôleg még fiatalok voltak).Annyira szeretnék én is egyszer egy ilyen csapatban részt venni PONT EGY UGYAN ILYEN CSAPATBAN RÉSZT VENNI és a tvben lenni.....Remélem egyszer sikerül...🙏 I LOVE YOU ARANYPART FOREVER!!!!!!! ❤❤❤❤ IMÁDLAK TITEKET!💘💘💘💘 LEGJOBBAK VAGYTOK!Ha esetleg látja aki rendezte vagy valami próbálja meg összehívni megint ezt a csapatot (tudom,hogy már van csalàdjuk stb de legyen akkor egy családos aranypart).
Hansz 2011 okt. 04. - 20:14:57 Előzmény soulles
(53/55)
Megdöbbenve olvasom azt amit írtál.A magam nevében beszélek és úgy gondolom, hogy ez a valóságshow egy rakás szar a viasat3-tól. Sajnálom de engem nem szórakoztat az agyhalottak párbeszéde valamint közönséges viselkedése. Sõt idegesít!! Szánalmasnak találom, hogy máshogy nem tudnak érvényesülnek ezek a srácok és lányok csak úgy ha idiótán viselkednek és közben azt képzelik, hogy jó fejek!Neked tetszik oké, bár én ezért nem fizetnék de szerintem más sem. Na ezért a felháborodás...
1/10
Futrinka 2011 okt. 04. - 08:34:41 1/10
(52/55)
Szerencsére már azt reklámozzák, hogy pár rész és vége. Ritka nagy bukta a Viasat részérõl.
AvatáR Gil Maerth 2011 szept. 25. - 09:48:29
(51/55)
Kulturbukás...
1/10
UserX 2011 szept. 22. - 19:40:21 1/10
(50/55)
Eddig csak a reklámban láttam ajánlót errõl a mûsorról, de a szereplõk viselkedése olyan, mint valami cigány valóságsó szereplõinek. Én biztos nem fogom nézni.
2/10
pillangókisasszony 2011 szept. 20. - 22:42:06 2/10 Előzmény loma06
(49/55)
nincs.arról szól hogy nézed ahogy lent buliznak a Balatonon egy hónapig,majd hazajönnek.

meglepve tapasztaltam hogy még mindig mûsoron van.
loma06 2011 szept. 18. - 21:08:37
(48/55)
Amúgy ennek a mûsornak van valami célja? Fognak versengeni, lesz gyõztes? Vagy mi értelme ennek az egésznek?
manocskababy 2011 szept. 17. - 16:17:31
(47/55)
Arra lennék kíváncsi, késõbb ezek a fiatalok hogy fognak beilleszkedni a "normális" életbe, lesz-e családjuk, gyerekeik. Én biztos szégyellném a gyermekeim elõtt, ha ilyen "ledér" életet éltem volna fiatalkoromban. Fõleg, hogy még felvétel is van róla. Ciki.
7/10
soulles 2011 szept. 15. - 22:32:26 7/10
(46/55)
Nem tudom ki hogy van vele, én már jó ideje nem vagyok tini, de ez a mûsor engem szórakoztat. A fikázók egyszerûen túl komolyan veszik. Ez is egy megrendezett show, mint a való világ, a lényege az, hogy arra az idõre, amíg nézi az ember, lekösse. A való világot én sem nézem, mert azt a csatorna is túl komolyan veszi, ellenben az aranyparttal, ami egy nagy semmi. Pár fiatal csaj / srác, kint van a balatonon, isznak, dugnak, káromkodnak na pfff... Ki nem káromkodott már és ivott egyszerre? Na, ugyanezt tömören kapja az ember most.

Ez nem szól konkrétan senkinek, de aki nézi, az simán jól szórakozhat. Aki szerint ez az élet az hülye, aki pedig komolyan veszi, az szintén hülye.
1/10
Pillango22 2011 szept. 15. - 15:47:08 1/10 Előzmény ironman10
(45/55)
ironman10 - szerencsére nem csak ezen az oldalon, egyedül vagy azzal a véleménnyel, hogy az egy jó mûsor. Mondd már meg nekem, mi is annak az értelme, hogy néhány vadparaszt leissza magát, káromkodik, szexel,mert ettõl õk a "partiarcok", és mindezt kamerák elõtt? Mert még az Éden Hotelben volt valami nyeremény, volt értelme, de ennek egy hangyányi sincs. De ha te nézed, egészségedre, mûvelõdj csak, hisz olyan sokat lehet tõlük tanulni, pl. hogy hogyan ne viselkedjünk. De ha neked ezek a példaértékû partiarcok, mert így kell élni, akkor javaslom tapasztalataidat összegyûjtve jelentkezz a Való Világ következõ évadába, mert ugye az a való világ, nem?
omladina 2011 szept. 14. - 17:27:42
(44/55)
Igen, jól mondtad: a "kamaszkor"- on van a hangsúly. Kamaszkorban az ilyen viselkedés még elmegy. De könyörgöm, ezek már huszonéves emberek, szánalom amit csinálnak! Levi még hagyján, hisz a fiúk köztudottan kséõbb érnek, de az a Niki egyszerûen hányinger (minden szempontból), ha az én lányom csinálna ilyeneket (pláne nagy nyilvánosság elõtt), akkor alighanem kicseréltetném az egész dns-emet, hogy még véletleneül se lehessen elmondani azt, hogy bármi közöm is van/volt hozzá. Nyilván az emberek többsége nem szent, de más az, hogy egy zárt haveri társaságban elengedjüük magunkat (én se vagyok egy szalonképes látvány részegen), és megint más az, hogy tudván tudják, hogy minden lépésüket követi a kamera és mégis meg merik ezt csinálni. Erkölcsileg,emberileg, esztétikailag (fõleg Niki kinézete) egy nagy nulla az egész, valahol ott a bányászbéka szintjén, vagy alatta...
1/10
SolaC 2011 szept. 14. - 15:00:33 1/10
(43/55)
Szerencsére egyedül vagy a véleményeddel!
Üdv:Solac.
10/10
ironman10 2011 szept. 14. - 12:34:08 10/10
(42/55)
Akik lehuztak ezt a musort azok be vannak possadva! Savanyu, egyhangu az eletuk es depressziosak! Nem is volt az az igazi kamaszkoruk az tuti! Ezert irigykednek mert a musorban levo szereplok legalabb tudjak igazan elvezni az eletet. Ez a valo vilag gyerekek! Ez errol szol!
Susanne 2011 szept. 13. - 20:37:33
(41/55)
Ez egy mûsor??? Ki mondta, vagy hitte, hogy az?? Ez egy katasztrófa. A legalja a fiatalságnak, hogy tudták ezt így összeszedni??
dr.66 2011 szept. 12. - 23:34:40
(40/55)
A ma esti adás(is) egyszerüen unalomba fulladt.Hát ilyet még nem láttam.
1/10
Ford Mustang 2011 szept. 09. - 13:07:10 1/10
(39/55)
Egyetértek!
1/10
pneklara 2011 szept. 09. - 06:23:59 1/10
(38/55)
Tegnap vártam a Helyszínelõkre, jobb híján ide kapcsoltam. Gyomorforgató. A fiatalság legalja lehet ez a válogatott csapat, legyen szó fiúról vagy lányról. Az a Niki a sok plasztikától minden emberi formáját elvesztette. Az a Levi is kõbunkó pasi lehet, a Horváth Éva fémjelezte mûsorban még normálisnak tûnt.
De erõsen érzõdött, hogy forgatókönyvet valósítanak meg, amit humorosnak szántak: egy nyulat próbált megfogni egy részeg pasas, a nyuszi
már-már bepucsított neki, hogy fogja már meg, de ez mindig elengedte a jószágot, közben a két ízléstelen maca eloldalgott. Ezt mulatságosnak szánták, akik megírták, de szánalmas volt.
S.részeg volt mindenki, és Levi szerint mindenki-mindenkivel b.ott, mint a BK-ban. Remélem, nem ilyenek a fiatalok, csak pihentagyú mûsorszerkesztõk kérik fel õket ilyen megalázó szerepre.
Ha bezárnak egy ketrecbe 10 vadmalacot, rumot öntenek a vályuba, bekamerázzák a terepet, a malacok különbül viselkednének, nézni is kellemesebb lenne õket. Jó, tudom, tudom, nem kell nézni. Nem is fogom, még véletlenül sem kapcsolok ide. Van egy csatornám, valami "Kedves nézõink..."szöveg van rajta már hónapok óta. Azt fogom végre olvasgatni, ha nem lesz más.
1/10
Selena 2011 szept. 07. - 17:45:17 1/10
(37/55)
Eszembe se jutott megnézni a mûsort, de néhány napja egy barátnõmnél kénytelen voltam... Döbbenetes! Nem jöttem rá mirõl a szól a mûsor, és hogy az egésznek mi értelme. Azt a felvilágosítást kaptam, hogy elvileg egy vendéglátó egységben dolgoznak. Na errõl eszembe jutott, a szintén Viasat mûsor, a Bár (ennek is leginkább az elsõ szériájára gondolok). Biztos sokan emlékeztek rá. Na ezt kifejezetten szerettem. De ez valami halvány utánzata, a mai "igények" kielégítésre fókuszálva. Sok "okos" ember összezárva. Remélem gyorsan vége lesz. De annyi biztos, hogy nagyon fogok ügyelni, hogy véletlenül se lássak belõle még egy újabb másodpercet se!

Kár, hogy nem lehet 0-ra értékelni
1/10
Futrinka 2011 szept. 05. - 16:06:31 1/10
(36/55)
Még a mûsor megkezdése elõtt minden nap volt egy jó 10 perces mûsor a két agysebész csaj mellnagyobbitásáról. Igy utólag -belenézve magába a "fõmûsorba" is- az a promófilm a "még nézhetõ" kategóriába ugrott át.