Téma: Asszisztensek

offtopic
jeffero 2011 márc. 28. - 21:13:17 Előzmény jeffero
(4/4)
Még mindig keresem az Asszisztensek sorozat 1. részét.

A többi részt sikerült felvennem, így cserébe el tudom küldeni mindet, vagy amelyik kell. Keressen fel privátban, akinek esetleg meglenne az 1. rész, vagy tud olyan kontaktot vagy oldalt, ahol utána lehet nézni.

Azért reménykedem az újra leadásban is, írtam emailt az MTV-nek, de még nem válaszoltak.
jeffero 2011 márc. 04. - 19:33:22 Előzmény jeffero
(3/4)
Hát teljesen kiment a fejembõl, mert épp valami közbejött. Azért jó lenne, ha az M2 ismétléssel adná, mert így nem sok értelme van. Beraknak délutánra egy új sorozatot, aztán nézze aki éppen elkapja. Beprogramozni sem tudtam, mert filmekre volt programozva a felvevõ.

Remélem azért valaki felvette, vagy majd pár hónap múlva leadják újból, ha nem az M2-n, akkor az M1-en.

Valaki esetleg látta? Vélemény róla? Mert a pontszám nagyon alacsony.
jeffero 2011 márc. 04. - 03:35:21 Előzmény pavosa
(2/4)
Brittney Irvin a neve. Miatta most én is gondolkozom ezen a sorozaton, hogy nézni kellene, mert szerintem nagyon aranyos, és tetszett két Hallmark filmben, a Mit ér a nõ, ha 50? c. 2007-esben mint filmstúdiós asszisztens és egyben igazi szõke nõ, és a Jack c. 2003-as filmben fiatalabban, mint tini lány, a fõszereplõ Jack srác iskolatársát és egyben barátnõjét alakította.

Ezenkívül idén láttam még a Movies24-en A szerdai nõ c. 2000-es filmben, abban a fõszereplõ írónõ (Meredith Baxter) kislányát játszotta.
10/10
pavosa 2010 nov. 27. - 20:57:50 10/10
(1/4)
Szuper a szõke csaj!