Téma: Az áruló

Monita:_ 2009 ápr. 25. - 20:13:49 Előzmény fannii
(155/615)
Alsides nincs a barlangban, Hugó kimentette és együtt zuhantak bele a vízbe.Ott elvesztették egymást, valószínüleg Alsides belefulladt a vízbe.
Szerintem nem élte túl,mert akkor biztoshogy jelenkezne a feleségénél.Neki nem érdeke hogy halotnak tetese magát.
napraforgó 2009 ápr. 23. - 19:30:49
(154/615)
Na ugye mondtam, hogy Paquito melegnek tetteti magát, nem csak a ficsúrt játsza. A ficsúr és a b*zi messze nem ugyanaz. Soledad magzata tényleg katalepsziás lenne? Soledad terhessége igen elõrehaladt, így hónapok teltek el a bánya-robbanás óta. Én nem hiszem, hogy Alcides azóta is a bányában vegetál. Ennyi ideig nem lehet kaja és víz nélkül éldegélni a föld alatt. Beatriz hogy a fenében talál rá?
Mysticgirl 2009 ápr. 23. - 15:26:37
(153/615)
Ó értem. Azzal nem is számoltam, hogy Alcides is hordozhatja a betegséget. ^^'
Mysticgirl 2009 ápr. 23. - 15:22:39
(152/615)
Most értem haza, ezért kérdezem meg. Hugo már tudja, hogy övé a gyerek? Mert benyomtam a tv-t, és csak annyit hallottam, hogy Hugo mondta a dokinak, hogy ha õ nem lesz ott, amikor Soledad gyereke katalepsziás rohamot kap, élve eltemetik.
10/10
shdise 2009 ápr. 23. - 13:17:41 10/10
(151/615)
hihi... amikor parafenoménkedik, annyit mond, hogy ezt keleten tanultam... vicces, hogy nem csak sorozatokban, hanem a filmekben is a megmagyarázhatatlan dolgokat keletnek tulajdonítják...
fannii 2009 ápr. 20. - 08:31:15 Előzmény napraforgó
(150/615)
Alcides egy barlangban vegetál a baleset óta. Beatriz kínozni fogja.......Szerintem pont a rendhagyósága miatt isteni ez a sorozat.
10/10
h.ne 2009 ápr. 19. - 19:33:22 10/10
(149/615)
Szerintetek Don Jeremiasnak mi köze Soledádhoz? Mert nekem az az érzésem, hogy õ az apja. Mert akkor mi a csudáért fontos neki annyira, hogy rábízza a törpére a lányt? Aztán végûl kiderûl, hogy Soledád gazdagabb lesz mint Hugó. És tényleg, Hugó mióta parafenomén??? Ezt hol tanúlta? Akkor a saját betegségében miért nem tudja használni? Egyébként a nagy parafenoménok le tudják lassítani a szívük dobogását, és utána újra ütni.
napraforgó 2009 ápr. 19. - 05:32:02 Előzmény agi70
(148/615)
Kösz a tájékoztatást. Kicsit elõre olvastam a tartalom-ismertetõben, látom, Soledad újszülött gyermekét elrabolják. Itt megint a Zorro (és sok más) szappanopera ötlete ismétlõdik. Van még a lebénul, megvakul, amnéziás lesz - és aztán csodás gyógyulásnak vagyunk tanúi - ötlet, kíváncsi vagyok, itt még melyiket vetik be. Gondolom Alcides sem halt meg, vele most mi van?
8/10
agi70 2009 ápr. 17. - 19:51:34 8/10
(147/615)
Napraforgó:
106 részes, tehát az idõhúzás vélelme jogos, mint minden szappanoperánál. Nem véletlenül szoktak a fõszereplõk emlékezetkiesést "kapni" az 50. rész körül (addigra már jól be van etetve a célközönség) és máris újabb 40 rész alatt bele lehet újra szerettetni a fõhõst a fõhõsnõbe, vagy újra rá lehet jönni, hogy ki is valójában az igazi apja/anyja/fia/lánya/veje/menye/unokája.
Ebben a sorozatban elég sok a mese szerû elem amitõl kicsit zagyva is idõnként a történet, ez a Jeremiás szelleme már igazán csak hab a tortán.
De pozitív, hogy legalább nem a fõszereplõ kockás hasizmára "hegyezik ki" a fõ romantikus szálat. Meg igazán szépek a kosztümök (mondjuk Danna Garcia-t nem lehet nehéz öltöztetni, minden jól áll neki)
napraforgó 2009 ápr. 17. - 15:15:47
(146/615)
Vajon mit akarnak Jeremias szellemével? Rebecca - akit Jeremias a bordélyban szedett fel - már megint Lucast csábítgatja. De mi a fenét akar tõle? Öreg, tönkrement, a kincsre mutató tárgyak már rég nincsenek nála. Hacsak nem az idõhúzás a célja a sorozat íróinak... Tudja valaki, hogy hány részes ez a sorozat?
fannii 2009 ápr. 15. - 12:26:39 Előzmény Angyalka72
(145/615)
A sorozat egyre jobb!!Csak ez a korai kezdés.....
Angyalka72 2009 ápr. 14. - 18:53:59
(144/615)
Hugo de Medina 1855-1890......azaz 35 évesen "hunyt el".
napraforgó 2009 ápr. 14. - 15:03:24
(143/615)
Az oltást, injekciót már 1796 óta ismerik, egy angol sebészorvos kezdett oltani tehénhimlõvel, hogy védettség alakuljon ki a beoltott személyben a feketehimlõ ellen. A vérátömlesztést is ismerték már a XIX. század második felében, sõt 1901-ben egy osztrák orvos a különbözõ vércsoportokról tartott elõadást. Nem mindent a XX. században találtak fel, azért az a kor már nem a sötét középkor volt.
napraforgó 2009 ápr. 14. - 14:46:59
(142/615)
Ja és idõrõl-idõre elrabolnak valakit, fõként a nõket, és azokat rendszerint ugyanott tartják fogva. Túl sokszor ismétlik ugyanazt az ötletet.
napraforgó 2009 ápr. 14. - 14:43:46
(141/615)
Hugo sírján ott van a két dátum, 1855 a születés éve, és 188... valamennyi, a halálé. De még soha nem láttam az utolsó számjegyet, mert amolyan háttér-tévézésben nézem a sorozatot, és pont nem néztem oda, mikor mutatták. Szerintem a sorozat alapötlete jó, az élve eltemetett ember, meg az összecserélt testvérek, de a történet bonyolítása már nem olyan profi. Túl sokat mászkálnak az erdõben, a bányában, a fiatal nõket, ha gond van, bedugják az elmegyógyintézetbe.... Aztán ott van a Don Jeremias kincse, azt üldözik, amiért Rebecca kitartóan el akarja csábítani Lucast...
Insticei.Dorottya 2009 ápr. 14. - 13:30:29
(140/615)
Hááát ez ehy elég össze kuszált sorozat.Hugo 1855-ben született,de a ruhák meg nem erre utalnak.Sõt még inyekció,oltás és vérátömlesztés is van.akk most Hugo hány éves?
offtopic
Mysticgirl 2009 ápr. 14. - 00:11:52
(139/615)
Köszönöm. :)
10/10
shdise 2009 ápr. 09. - 20:41:37 10/10
(138/615)
Soledad nem börtönben volt, hanem elmegyógyintézetbe, ahová az anyja Esther záratta Alcidesszel karöltve, mert nem akarták elhinni neki, hogy az élõ Hugot látta. Alcides meg azért volt börtönben, mert Arturo emberei ki akarták a kölcsönadott pénzt verni belõle, de a férfi megszökött és egyedül mászkált az erdõben, ahol Hugo többször megmutatta magát neki, ezért elkezdett össze-vissza lövöldözni és az arra járó csendõrök elfogták. (dióhéjban... :))
Mysticgirl 2009 ápr. 09. - 14:40:59
(137/615)
Végre itt a tavaszi szünet, most végre nézhetem picit Az árulót. Csak fogalmam sincs, hogy jelenleg mi van. Azt gondolom, hogy Hugo nem veszi a lapot, hogy mi az igazság, de heeeee? Hugo varázsló lett? Annyit mondott Soledadnak, hogy aludjon, a lány meg elaludt. A sorozat számomra egyébként is néha durván álomszerû (az esetek 40%-ában nem tudom eldönteni, hogy ez most álom vagy valóság akar-e lenni, ami fõleg a látványvilágnak köszönhetõ - gondolok itt a színekre és a szereplõk gyakori sugárzására). Továbbá miért volt Alcides és Soledad börtönben? Mert én már csak azt láttam, amikor utólag beszéltek róla, Soledad meg valamilyen hordók mögül kukucskált ki.
Tehát mi, mikor, hogyan, miért, meddig, he? :D
offtopic
henett 2009 ápr. 07. - 15:33:39 Előzmény napraforgó
(136/615)
:))

Ezt a jellemzést akár én is írhattam volna! :) (sõt, azt hiszem hasonlói írtam is!)

Én a színészek játékát kedveltem nagyon. Mindegyikét (pl.Andrea Lopez az egyik kedvencem volt). A fanatizmus nálam nem öltött akkora mérteket, és merem azt remélni, hogy józan eszemnél voltam olykor! :)) Bár abban teljesen igazad van, hogy a hsz-ek nagy többsége offolás volt és Meierrõl szólt ill. az életünkrõl (na de erre találták fel az offot)! :) Hidd el néha jólesett beszélgetni csak úgy! :) egy másik topikban, most volt az éves talink és mindig meglepõdöm, hogy milyen fantasztikus barátságok köttetek így a virtuális világ jóvoltából! :)

Remélem ezt nem vetted "rátelepedésnek", ha mégis tolakodó voltam: hát bocsánat!