Téma: Az átjáró

4/10
brigitta0502 2011 aug. 05. - 01:34:48 4/10 Előzmény Rahar
(17/17)
Igazából nem egy rossz film, szerintem az alaptörténet nagyon is jó, csak mintha a készítõk siettek volna a filmmel, hogy beleférjenek az idõintervallumba, ugyanis kb a feléig a film jól követhetõ és értelmes volt, és mikor arra került a sor, hogy a fõszereplõ elment ahhoz a sátánistához, olyan szinten felpörgették és összekutyulták az egész történést, hogy egy mukkot sem értettem belõle. A vége meg teljes homály. Egyébként még csak a film mûfaját sem nagyon lehet meghatározni. Ha esetleg egy kicsit több idõt szánnak rá egy 7-8 pontos filmet simán ki lehetett volna belõle hozni, mert a szerepjáték egészen tetszett benne. Sajnos nem a fõszereplõt kell pontozni akit imádok úgyhogy 10/4.
1/10
Rahar 2011 júl. 09. - 13:07:53 1/10
(16/17)
Nekem nagyon nem tetszik a film. Még az alaptörténet felkeltette az érdeklõdésemet, de színészek játéka és a cselekményvezetés mindent lerombolt. Ez egy másod-harmad osztályú alkotás. Az egészrõl az igénytelen kifejezés jut eszembe. Aki szereti a thrillereket és/vagy a horrorfilmeket az ne nézze meg, teljes idõpazarlásnak éltem meg a megtekintését. 10 pontból 1 pontra értékeltem.
GinnyWinchester 2011 jan. 05. - 13:50:42
(15/17)
nem rossz film, bár én többet vártam tõle a borító meg a sztori alapján, ahhoz képest kicsit gagyi volt néhol, de azért tetszett, Jensen aranyos benne :)
Zac Efron 2010 aug. 24. - 12:06:40
(14/17)
Nézhetõnek nézhetõ film , de valjuk be nem sok értelme van :S
Azért megérdemel egy 6 pontot :)
Jensen miatt megadnám a 10 pontot is de a filmet kell értékelni nem a pasit :D :D :D
2/10
Myone 2010 aug. 13. - 22:19:45 2/10
(13/17)
Megnéztük, mert Péntek 13, meg mert miért ne alapon, hát... A film egésze alatt az értelmet kerestük, nem mondanám, hogy meglett. Ez az egész vallási dolog, az ördöggel... Nem mondanám horrornak, inkább vmi unalmas, könnyen kiszámítható, elcsépelt filmnek.. Nem volt értelme, lényege, sõt a végkifejlet egyszerûen vicc.. És még visszafogtam magamat.. Nem mondom, hogy senki ne nézze meg, ízlések és pofonok...
rockqueen 2009 jún. 11. - 14:16:34 Előzmény nyenye
(12/17)
TE nem tudsz semmit az én lelki világomról, úgyhogy ne merj megítélni ilyen elhamarkodottan. Egyébként meg a filmhez viszonyítva az volt a legundorított. 18 éves vagyok (ha már annyit nem tudsz, hogy megnézed az adatlapomat) és ahhoz képest már elég sok mindent átéltem, amit most nem fogok kifejteni, mert az az én magánügyem. Ja, és nagyon kedves tõled, hogy leszólsz semmi ismeretlenség után. Abban viszont igazad van, hogy vannak ennél undorított dolgok, de ebben a filmben nem nagyon voltak. Ja, és vannak ennél gagyibb filmek, legalább a fõszereplõ ebben jól játszott.
1/10
nyenye 2009 jún. 03. - 17:54:20 1/10 Előzmény rockqueen
(11/17)
Nem tudom hány éves lehetsz ha ennél gusztustalanabb dolgot el sem bírsz képzelni de persze addig jó még ilyen kis rózsaszín a lelki világod.Például kezdetnek nézd meg mondjuk a TIDELAND címû filmet(és az még csak nem is horror a mûfaját tekintve)de ahhoz képest ez a gyermeteg tinihorror azaz családi mozidélután a Disneyvel.Ez a film számomra egy nulla,hogy egyesek ettõl még félnek is számomra felfoghatatlan én egy gagyi vígjátéknak véltem az egész filmet.
island 2008 júl. 15. - 13:22:18
(10/17)
Nem rossz, nézhetõs. Ezt gondoltam az utolsó 5 percig, mert a vége....
bree-gee 2008 febr. 29. - 22:48:57
(9/17)
Megnéztem, jaj de minek:) Szeretem Jensent, de ez a film.Háááát..Nem volt egy nagy szám...
Remélem kap sok sok jó szerepet még, és elfelejti, hogy ebben szerepelt...
rockqueen 2007 dec. 16. - 10:54:37
(8/17)
Na,azért a Buffynál gagyibb nincsen,viszont az Angelt az bírom.
1/10
becky017 2007 okt. 28. - 17:39:33 1/10 Előzmény rockqueen
(7/17)
szerintem hihetetlenül gagyi volt... ahogy az ördög, v nem tom ki (Jake anyja) meg volt csinálva... komolyan olyan volt mint a Buffy-ban a démonok :D
rockqueen 2007 okt. 23. - 18:18:15
(6/17)
Nekem tetszett,fõleg Jensen miatt,de amúgy is.Azt a részt bírtam amikor elmentek Jake-ék a tetkószalonba és közbe a csaj ette a sültkrumplit és megtalálta a tanárbácsi levágott
ujját.Én mondom,az ilyen dolgoknál gusztustalanabb nincsen.De a legjobb mégis a vége volt,amikor megtalálták Jake nevelõszüleinek felakasztott hulláját és Jaket véres szájjal.
Bov 2007 jún. 27. - 19:51:11 Előzmény Deany
(5/17)
hehe :) nem volt rossz, deh hasonló típusú filmekbõl jobbak is vannak.. nemtom, én sejtettem, h ki a gonosz.. jah, lehet már nagyon a fõgonoszta koncentráltam... :P
SaS91 2007 jún. 26. - 16:19:07 Előzmény Deany
(4/17)
Nekem tetszett a film!Ha jól vettem ki a végét akkor lehet hogy csak képzelte az egészet de az is lehet hogy tényleg igaz????Ugye?Remélem lesz folytatás!
Deany 2007 jún. 17. - 19:32:46 Előzmény Bov
(3/17)
hát sztem meg egyátalán nem lehetett sejteni, h ki a gonosz...:s akkor te vmi filmzseni lehetsz. Szerintem meg jó kis film. igaz vannak benne sablonsztorik.. de attól még jó, igaz a végét jobban megcsinálhatták volna, de épp ez az Jake azt moondja ébresszetek fel a rémálmomból... szal sztem azért ha nem is többször de egyszer meg lehet nézni..
Bov 2007 máj. 10. - 10:50:52
(2/17)
sikerült megnéznem.. de nem nagy szám film. Sokkal félemetesebbre számítottam... a végét pedig jobban is megcsinálhatták volna.
lehetett sejteni, h ki a gonosz.. és voltak benne eléggé kiszámítható részek is..
szóval egyszernézhetõs, ördögös-sátános-véres...
Bov 2007 máj. 02. - 19:00:24
(1/17)
Vki látta a filmet? mert engem érdekelne.. csak kivi vagyok a véleményekre..