OneTreeHill 2012 jún. 03. - 09:15:54
(146/466)
Sziasztok! Most, hogy megszûnt az online-sorozatok.hu, hol lehet megnézni a részeket???
Mert a múlt héttel teljesen le vagyok maradva. És itt olvasom, hogy Sztélioszra is gyanakodtak, hogy esetleg õ az unokatesó???? úristen, mi van itt???????????
CoCo-Chanel 2012 jún. 01. - 10:55:35
(145/466)
Lenne pár kérdésem... spoiler kérdés:

a youtuben én is belenézegettem a sorozatba, de sajnos a legtöbb Noraról és Lukasról szól, ezért nem kaptam választ kérdéseimre:
- mikor fordulnak jobbra a dolgok Evanal? Mikor kezdenek rendbe jönni kapcsolatai barátaival, akik nemcsak a barátai, gyakorlatilag a családja? Megértem a többieket, a helyükben én is így viselkednék, sõt még rosszabb is, mert pontosan tudom, milyen érzés, mikor valakit elárulnak. Viszont Eva az egyik kedvenc karakterem, és rossz nézni, hogy egykori barátai mennyire elutasítóak vele szembe. Összeszorul a szívem. Ezzel szemben Nikolasnak, milyen könnyen megbocsátottak, pedig õ volt az, aki elhagyta Daphnet. Eva nem akarta, újra és újra visszautasította Daphne miatt, pedig nagy volt a kísértés, hogy megleckéztesse Manos, aki újabb és újabb hamis ígéretekkel szédíti. Nikolas volt az aki otthagyta menyasszonyát az oltárnál, üldözõbe vegyen és megállítson egy olyan nõt, akirõl tudta, hogy a bátyjába szerelmes. Eva ezt sosem titkolta elõle, Nikolas pontosan tudta mire vállalkozik, nem volt titok elõtte Eva és Manos története.
- Egy korábbi megjegyzésben olvastam, hogy a sorozat végén Eva valami Stefanossal jön össze. Na már most a youtuben nézett videók arra engednek következtetni, hogy Stefanos együtt lesz Melitaval is. Valaki megtudja mondani, hogy mi fog történni hármuk között? Amennyire rémlik a végén a pasi, aki együtt lesz Evaval nem hasonlít Stefanosra. Sajnos nem találtam az utolsó videót...
- Valaki megtudja mondani, hogy mikor derül fény a nagy titokra és mi az? Többiek, mikor tudják meg, hogy mi történt Evaval azon a bizonyos éjszakán? Valaki tudja, hogy ki hívogatta Íliászt, ami a felesége halálát okozta, mert nyilvánvaló, hogy nem Eva. Mikor derül fény, tudják meg a többiek, hogy ki Marilla vér szerinti szülei?

Szeretem ezt a sorozatot, de néha idegtépõ, ez a várakozás, mire fény derül az igazságra és láthatjuk többiek reakcióját. Kíváncsi vagyok mi történt Manos és Eva között ami miatt egykor szétváltak útjaik? Enyhe sejtéseim vannak, s ha már fény derült erre, akkor én lemaradtam arról a részrõl. Remélem Nora és Lukas hamarosan összejönnek, mert õk alkotnák a tökéletes párost. Daphnenak és Nikolasnak is drukkolok, bár különösen nem izgat a románcuk, számomra egy kicsit unalmasak. Ami Evat és Manost illeti: nem tudom mit gondoljak róluk. Egyrészrõl szeretném, ha együtt maradnának. Másrészrõl viszont Manos megérdemelné, hogy Eva otthagyja õt. Ki tudnám kaparni a szemét, ahogy vele viselkedik. Evat pedig legszívesebben fejbe verném, hogy végre észhez térjen. Nem tudom mi történhetett Evaval, ami miatt úgy érzi, hogy Manos az egyetlen aki számít, ennyire ragaszkodik hozzá, kapaszkodik belé.

- Valaki tudja vagy sejti, hogy Eva miért kételkedik ennyire magában, a kapcsolatukban, miért nincs önbizalma? Mi rejtõzik a háttérben?

Remélem valaki választ tud adni kérdéseimre, mert majd meghalok a kíváncsiságtól. Az sem lenne rossz, ha videót is mellékelnétek hozzá, mert sajnos a legtöbb Noraról és Lukasról szól, ill. hol tudnám letölteni a sorozatot? Azokat a részeket, melyet hazánkban még nem adtak?

Rendben, nem nyaggatlak tovább benneteket kérdéseimmel, kéréseimmel, óhajaimmal... egyelõre...

További kellemes napot mindenkinek!

Spoiler kérdés megint:
Ui.: Melitta kit öl meg? Manost, Stefanost vagy valaki mást? S miért?
10/10
Gica64 2012 máj. 29. - 18:14:35 10/10
(144/466)
Na hát én nagyon kíváncsi vagyok már hogy ki az a unokatestvér! Lehet hogy nem is Manosz hanem Széliosz?! vagy épp Lukas?! Hm kíváncsi vagyok a nagy titokra de szerintem Széliosz lesz nem pedig Manosz.
10/10
Gica64 2012 máj. 26. - 12:57:52 10/10
(143/466)
Amália szerintem nagyon jól jásza a szerepét,mint mindenki más.Kicsit jobb oda kéne figyelni Amália szúrós megjegyzéseinek hiszen mindig van alapja.Legalább is én így észlelem.
iriszke1 2012 máj. 25. - 00:34:00 Előzmény sorozatkedvelõ
(142/466)
Sziasztok!
Mai részbõl számomra kiderült, tényleg Manosz az unokatesó, és ezt tudta is Manosz már rég. Talán ezért is támogatta Dafnit, mert tudta, hogy õk féltestvérek. Tényleg nagyon jó fordulatos ez a sorozat. De mégis mit tudnak majd 600 valahány részen keresztül összehozni. Nikolasznak nem való a taxizás, a ma történtek után már biztosan belátja. Jól játszanak ezek a Görög színészek, nem gondoltam, hogy ennyire jó lesz ez a film. De azt az Amaliát tiszta csuda, hogy még nem lõtte le a férje, valami borzalom.
sorozatkedvelõ 2012 máj. 19. - 11:00:37
(141/466)
Csak nem Daphne apja az elveszett unokatestvér biológiai apja?
10/10
Gica64 2012 máj. 17. - 06:43:36 10/10
(140/466)
Hát nekem is az a gyanúm hogy Manos a unokatestvér! Na most mi lesz Széliosszal? Nagyon várom már a mai részét.:)
10/10
aluar 2012 máj. 15. - 16:28:46 10/10
(139/466)
Ez a sorozat csak egyre jobb és jobb...
Egyébként kérdezte valaki:600 részes,és a you tube-on fenn vannak görögül az utolsó részek is.
Sokmindent leírtak már-és én is leírtam sokmindent - vissza lehet olvasni a fórumon,hogy milyen érdekes dolgok történnek majd a késõbbiekben.
OneTreeHill 2012 máj. 15. - 15:17:31 Előzmény sorozatkedvelõ
(138/466)
... az nagyon durva lenne :)
ez a sorozat fantasztikus :)
sorozatkedvelõ 2012 máj. 14. - 17:32:56
(137/466)
Csak nem Manosz az eltûnt unokatesó?
10/10
syuzi 2012 máj. 09. - 11:16:42 10/10
(136/466)
Nagyon jó a sori :) Most h vizsga idõszakom van legalább mindig meg tudom nézni, mert eddig sajna nem láttam az után h folytatni kezdték mert suliban voltam.
Én csodálkoztam h Manosznak nem Litrasz az apja. Elõször azt hittem h Nikolas Rusos fia.
Az lesz izgi mikor Eva meg mondja a tesójának h valójában nem a tesója ha nem a lánya:)

Nincs meg valakinek az a szám amit a táborba énekeltek fiatalkorukban?
Mert nagyon jó az a szám:) Tudja valaki h hány részes a sori?
bitten 2012 máj. 08. - 14:01:46
(135/466)
Nem tudjátok mi a zerne íme ami most ment a sorozatban? 14:01-perckor. (leglaábbis a konyhai órán ennyi volt az idõ pontban.)
9/10
mamcsek 2012 máj. 03. - 14:20:45 9/10
(134/466)
Április 2-án folytatták az 56. résszel. A honlapon meg tudod nézni, amit nem láttál. Még mindig nagyon jó a sorozat.
10/10
Gica64 2012 ápr. 23. - 10:00:29 10/10
(133/466)
Sziasztok! Ha tud valaki segíteni kérlek segítsen! ezt a filmet keresem már nagyon rég óta,tudtok benne segíteni hogy hol lehet letölteni vagy hol lehet megszerezni?
Egy gyermek ára
színes, magyarul beszélõ, amerikai filmdráma, 89 perc, 1991

rendezõ: Tom McLoughlin
író: Peter Maas
forgatókönyvíró: Bill Phillips, Charles Walker
zene: Daryn Okada
vágó: Charles Bornstein

szereplõ(k):
Valerie Bertinelli (Angela Cimarelli)
Michael Ontkean (Kenneth Taylor)
Timothy Carhart (Robert Fausak)
David Huddleston (Zach Taylor)
John Karlen (Joe Silvano)
Köszönöm a segítséget!
Gica
10/10
aluar 2012 ápr. 19. - 17:09:03 10/10
(132/466)
Én is,nagyon meghatódtam és szép volt ez az egész mai rész,evvel a Karácsonyi összejövetellel.
Azon csodálkozom,hogy ennek a filmnek minden része kb.ugysanazon a szinten mozog:soha nincsenek unalmas,idõhúzó részek,és a történet nem ül le,hanem mindig felpörög.Ezt én még egyik másik sorozatonál sem tapasztaltam,pláne ezek a hossú sorozatok,még a jobbak is,idõnként semmit mondó részekkel vannak teli.
Nagyon sajnlom,hogy ezt a sorozatot kevesen nézik,nagy kár,hogy ilyen idõpontban adják.
Ha fõmûsoridõben menne,a legnézettebb sorozat lehetne,az biztos.
A legtöbb ember fel sem figyel egy délutáni sorozatra:én is véletlenül vettem észre és legtöbbször én is csak a neten tudom megnézni.
Nekem sics ötletem,ki lehet Nikolasz apja.
10/10
Gica64 2012 ápr. 19. - 14:55:27 10/10
(131/466)
Na ami részén sírtam kicsit :( Mikor Daftin elmondja hogy babát vár.Oly megható volt.Vajon ki lehet Nicolas apja?
10/10
aluar 2012 ápr. 15. - 15:50:56 10/10
(130/466)
A holdpont.hu oldalon fenn van a sorozat néhány következõ részének tartalma.
Elolvastam és jó pár dolgon meglepõdtem:nem ilyesmire számítottam.
De ettõl csak jobban érdekel,nem kevésbé.
Valamint olvastam valamit a nagy közös titokról is,tehát hamarosan szó lesz végre errõl is.
10/10
Gica64 2012 ápr. 15. - 14:00:33 10/10
(129/466)
Igen én is nagyon kíváncsi vagyok rá hogy mi a titok.De félõ hogy ha most kiderülne a sorozatnak is vége lenne :) Na ez meg most még nem szeretném.A Végzet is nagyon jó, ámbár vannak benne olyan jelenetek ami a mese világba tartozik nem a valóságnak felel meg.De ettõl függetlenül szeretem azt is nézni.Kíváncsi vagyok Nicolas mikor tudja meg hogy nem sokára apa lesz.Vajon hogy fogja fogadni? Az ügyvéd felesége is vajon mit fog szólni ahhoz hogy a férjének van egy másik fia,és ügye nem is akár ki :) Na szóval nagyon kíváncsi vagyok minden részletre én is.további jó szórakozást mint két filmhez.
Jajj!!!!! Már meg szerettem volna kérdezni tõletek hátha tudtok nekem ebben segíteni.
Ámbár nem ide tartozik eme két filmhez.tudjátok keresek egy filmet amit régen videón láttam,aztán egyszer a RTL is le vetítette de sajnos nem tudom a címét.Mikor videón néztem a címe ez volt!
,,Harc egy gyermekért" Igen ám de mikor a RTL vetítette akkor teljesen más címe volt.Tudom létezik egy ilyen film mert láttam a netten de nem az a film amit én keresek.Sajnos szereplõt sem tudok megadni hogy kik játszanak benne de röviden itt le írnám hogy mirõl is van szó.
Van egy nõvér meg egy orvos akik egymásba szeretnek.A doki elveszi feleségül a nõt és gyermekük születik.Igen ám de ahogy megszületik a gyermek a orvos teljesen meg változik ,de mintha már a házasságkötés után meg változott volna.Veri a feleségét meg nem foglalkozik vele.Ügye a lány családja fel figyel hogy valami nem úgy mûködik Teresa házasságában ahogy kéne de a Teressa (nõvér) tagad nem mondja el a igazságot.Egyszer csak a doki kinyírja a feleségét és minden féle hazugsággal áll elõ a nõvér családja elõtt,de Teressa testvére gyanút fog és el kezd nyomozni és ügye megtalálják a holtestet.Nos ebbõl indul ki a film és ügye harcolnak Teresa szülei és testvére a kisgyermek felügyeletéért .Röviden tömören errõl szól a film.Sajnos se a címét se a szereplõk nevét se tudom.Ha valaki tud nekem segíteni akár cím megadása terén vagy DVD elküldésében nagyon megköszönném.
Üdv nektek
10/10
aluar 2012 ápr. 14. - 22:28:44 10/10
(128/466)
Ez a sorozat egyre csak jobb.Nincs egy rész sem,ami csalódást okozna,unalmasabb lenne,nekem egyre jobban tetszik,ahogy bonyolódik a történet.
Én is az ügyvédre tippelnék,mint N.apjára.Ha elmennek a vizsgálatra,ez a rejtély meg is fog oldódni.
De valahogyan,amire mindig célozgatnak egy kicsit,a régi ügy-amelyet az egész Holdkõ-társaság bûntudattal emleget,mint közös vétküket-szóval ez csak egyre titokzatosabbá válik.
Szóval ez a rejtély nem akar megoldódni,én nagyon kíváncsi lennék rá,hogy mi is ez,de még csak tippelni sem tudok.
sorozatkedvelõ 2012 ápr. 10. - 16:03:47
(127/466)
A Végzet... is egyre érdekesebb.