Cordelia 2014 jún. 16. - 10:13:41 Előzmény kazsagx
(209/249)
nem csak vicces, de nem is teljesen normális. This Girl is on Fire. Egy 13 éves?
napraforgó 2014 jún. 16. - 05:43:26
(208/249)
Nagyon tehetségesek, és nagyon szimpatikusak voltak a gyerekek. Kíváncsi vagyok hányból lesz felnõtt korára is énekes, elõadómûvész.
Olyan produkciókat hallhattunk, amit sokszor felnõttektõl sem.
Kicsit furcsállottam, hogy a tavalyi évfolyam megjelenõ tagjai már koncerteznek. Remélem, hogy ez a fejlõdésüket szolgálja és nem néhány pénzsóvár ember ambícióit.

Berki Artúr tényleg nagyon tehetséges, nagyon jó volt, de a többiek is. És persze az összes többi gyerek is nagyon helyes. Mindenki mindig csillagos ötöst kapott - vajon akkor hogyan döntöttek?
Szükség van erre az osztályozósdira? Hiszen 4/5-nél rosszabb jegy nem is volt, még az elején sem, és szegény gyerekek biztos össze is omlottak volna egy hármastól.
9/10
kazsagx 2014 jún. 15. - 20:12:36 9/10
(207/249)
Azért az vicces,mikor gyerekek a szerelemrõl énekelnek,vagy olyan dalokról amirõl még fogalmuk sincs...
Cordelia 2014 jún. 09. - 23:23:42
(206/249)
mióta felesleges a lexikális tudás vagy egyáltalán a tudás?

egyébként te Amerikában jártál iskolába? tudnál még mesélni? érdekel.
malvinkicska 2014 jún. 08. - 20:30:25
(205/249)
Nézzük legalább nem a sok felkapott celebet kell nézni, az másik dolog, hogy a gyerekek lelke nem fog e sérülni ebben az anyagias világunkba, mivel nem nyerhet mindenki. Szép dolog igen híres énekesek így foglalkoznak a gyerekekkel.
ponca 2014 jún. 08. - 20:22:15
(204/249)
valaki tényleg nézi ezt a mûsort a gyerekek rokonain kívül?
A promó is sok belõle!
10/10
rlali 2014 jún. 07. - 10:45:52 10/10
(203/249)
Nagyon jó!!!! Legjobb mûsor mostanában! A gyerekek nagyon tehetségesek, a tanárok szimpatikusak, öröm nézni a mûsort!!! :) Látszik, hogy mindenki élvezi! Még több ilyet!!!!
pneklara 2014 jún. 03. - 14:37:25
(202/249)
Az látszik, hogy a felkészülés és az adás nincs szinkronban, valószínû hetekkel/hónapokkal elõtte készülnek a megmérettetésre. Az is furcsa, hogy a zsûritag mindig rákérdez, milyen dalt hoztál, vagy örülök, hogy ezt a dalt kaptad - mint ha nem is õk végeznék a leosztást, hanem egy nagy stáb áll az egész mögött. Az biztos, hogy vért pisilnek a felkészítõk, mert némely gyereknél profi produkciót tudnak elérni. S valószínû, a nagy átlag is többre lehetne képes, ha megkapnák az odafigyelést, támogatást.Még azt is feltételezem, hogy Józsika, meg Ricsi négyes énekbõl, vagy Ricsirõl is tudni lehet, hogy gyakran áll az igazgatóiban a szõnyeg szélén:)
pneklara 2014 jún. 02. - 12:51:18
(201/249)
Ott van a pontozás is: kilóg a lóláb, hogy négybõl egy zsûritag csak "sima" ötöst ad, hogy csak a négycsillagos ötösök juthassanak tovább.Itt leosztották a szerepeket elõre.Itt nincs is más jegy egyébként, csak ötös. Hogy ne sérüljön a gyerek lelke? De remélem pszichológus is tartozik a stábhoz, aki megmagyarázza a csalódott 9 éveseknek, hogy ha minden adásban szuperlatívuszokban beszélnek az általuk nyújtott teljesítményrõl, képességeikrõl, akkor miért nem jutottak tovább? Jó, az élet ilyen, csak tudni kellene a gyerekeknek is, hogy ebben a mûsorfolyamban nem õk a fontosak, hanem a nézettség, s ezért õk eljátsszák az idomított kiskutyák szerepét. Nem tudom, hogy a többgyermekes Szandi, az õsanya Szulák Andrea nem sajnálják ezeket a kis áldozatokat? Vagy úgy gondolják, ez egy kiugrási lehetõség némely gyermeknek a sanyarú sorsából, ill. olyan élményeket szerveznek köréjük, hogy már megérte nekik?
Vagy csak az marad fenn ezen a pályán, aki bírja a gyûrõdést?
Egyébként vannak nagyon szimpatikus gyerekek közöttük, akik istenadta tehetséggel bírnak, s ennek nincsenek is tudatában. Végül is a stáb, amelyik "dolgozik rajtuk",nagyszerû munkát végez.És mégis olyan ambivalens érzésem van, a csodálkozás mellett annyira sajnálom õket. Olyanok, mint a gyurma, amit kényükre formálnak, gyömöszölnek a felnõttek.
De lehet, hogy fõleg a 14 év alatti korosztály adottságaival élnek vissza, a nagyobbak már felvértezettek, amire ide eljutnak.Vagy a választott dalokkal van a problémám? Lehet, egy pszichológus azt mondaná, kacsaúsztatóban nem lehet megtanulni úszni, mély vízbe kell dobni õket.
A csatornák versenyében nem érzelmeket kell feltételezni.
pneklara 2014 jún. 01. - 21:21:17
(200/249)
Nem is tudom, hogy csodáljam - e ezeket a gyerekeket, vagy sajnáljam õket, amiért ilyen haramia mûsorkészítõk karmai közé kerülnek. 8 éves kislány énekli az Egy szoknya és egy nadrág nótát, az aranyos Józsika a maga 9 /?/ évével a régi szerelemrõl énekel. A pedagógia mindig azt papolja, az "életkornak megfelelõ" dolgokat várjunk el a gyerekektõl, itt meg kitapossák belõlük az önmaguk, és a nép szórakoztatására az attrakciót.Aranyos, sajnálatra méltó, tehetséges gyerekek. A "szórakoztatásért" feláldoznak mindent.
1/10
ToklászMongol 2014 máj. 28. - 19:55:44 1/10 Előzmény zolee65
(199/249)
ez a mûsor egy rakás szar
kezdve az idióta, kretén zsûrivel és mûsorvezetõvel...
az elsõ részbõl láttam vmennyit + az ajánlókat
annyi is sok volt belõle
és nem vagyok egyedül
10/10
zolee65 2014 máj. 26. - 17:28:47 10/10
(198/249)
Azért akinek ez a mûsor "undorító", "okádék" és "gyomorforgató", annál komoly mentális problémák lehetnek..

(Vagy csak amerikai iskolába járt és nincs tisztában a magyar szavak jelentésével...:)
offtopic
cellasto 2014 máj. 25. - 21:49:12
(197/249)
hát,el vagy szállva rendesen magadtól :)
de kellenek ide ilyenek is :))
1/10
Gábor Annus 2014 máj. 25. - 21:34:41 1/10
(196/249)
Sok ostoba ember van sajnos.
Etikátlan, gyomorforgató amit mûvelnek és a szülõk sem tesznek ellene semmit sõt...
1/10
Gábor Annus 2014 máj. 25. - 21:32:25 1/10
(195/249)
ezeket a kérdéseket a mindenkor oktatásügyi miniszternek kell föltenni
egy másik példa ez ugyanolyan mint a töris példád,
egy átlag embernek miért kell tövirõl hegyire megtanulni a kémia kötéseket vagy azok pontos fölírási módszerét szabályait, vagy miért kell tudni a különbözõ ionkötéseket, szénláncok képeit stb...
vagy a fizikánál miért kell 70 különbözõ jelet megtanulni 400 különbözõ számítási módszert stb... stb...
ennyi tudást nem lehet lenyomni egy gyerek torkán ilyen kevés idõ alatt most lényegtelen hogy az általános iskolát vagy a gimnáziumot vagy mindkettõt nézzünk nagyon sok a tanagyag!

Errõl lehetne vitázni meg érdemes is lenne csökkenteni a követelményt azért hogy ne legyen ennyi zombi gyenge idegrendszerû gyerek de szerintem elkanyarodtunk a témától miszerint gyomorforgató a mûsor és fölháborító amit elméletileg mûvelt értelmes emberek csinálnak ezekkel a gyerekekkel!

Õrülök, hogy vannak akik ugyan úgy vagy hasonlóan gondolkodnak mint, ezek szerint a józan ész még nem tûnt el teljesen! :)
offtopic
zottyo534 2014 máj. 25. - 21:31:17 Előzmény hyulalala16
(194/249)
Ez a kép ez mi és hogy kell nézni, mert ha csak egyszerûen rápillantok, arra nincsenek szavak.
5/10
robicsek2 2014 máj. 25. - 21:23:06 5/10 Előzmény Gábor Annus
(193/249)
Egyet értek, sok dolgot ano én is leírtam azok közül amiket leírtál. Aztán kaptam a válaszokat hogy miért is nincs igazam. Meg ,nem kell nézni. STB Hát nem is nézem .
offtopic
cellasto 2014 máj. 25. - 20:51:17
(192/249)
azért ezek erõs tulzások...
megnézném,melyik amerikai kölyök tudja ezeket,amiket leírtál,plusz a mi történelmünk a duplája évszámban,mint az övék :D
kicsit nehezebb megtanulni szvsz
és lehet hazavágták az oktatási rendszerünket,de egy 8.-os magyar végzõs kb egy középiskolás usa végzõs szintjén áll még mindig tudásban(és nem a történelemre gondolok csak)
1/10
Gábor Annus 2014 máj. 25. - 20:27:09 1/10
(191/249)
amit te írtál az már a következményen annak amit én írtam
Persze hogy gyakorlatilag senki nem tud semmit.
1/10
offtopic
Gábor Annus 2014 máj. 25. - 19:47:09 1/10
(190/249)
ugyanazon véleményen vagyunk!
szánalmas az egész...