Téma: Az Este

5/10
ondok 2010 jan. 27. - 20:53:38 5/10
(523/1683)
nem sértegetek személyt ,hanem azt avéleményt sértegetem ,amelyik mindenkit Samuely hívének állít be ,aki bírálja a demagóg agyament alaptalan jobbos komcsizást.ha jól emlékszem ezzel indult purpárlénk ,hogy te minõsítettél engem ,és eszedbe nem jutott arra reagálni ,amit írtam érdemben.
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:51:44
(522/1683)
"Farizeus =zsidó párt"

ezt hol is írtam?
sehol, te tényleg ilyen vagy
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:49:17
(521/1683)
ebben a mondatban nincsen helyeslés, melyik rész pontosan az amilyrõl te látod h helyesli?
semelyik

csak okokat írtam. ha az ávó nem lett volna olyan kegyetlen, akkor a magyar nép nem is lett volna olyan bosszúálló velük.
a nürnbergi perben is volt kollektív bûnösség, és tényleg: nem volt kötelezõ belépni az ávóba, vitrayt is hiába hívták, nem ment.

Pongrácz Gergely igen, õ a jobbik tiszteletbeli alapító tagja


"aki demokrata és igényt tart arra ,hogy különbözzön az AVh-tól ,az nem lincselt ,hanem a demokratikus igazságszolgáltatásra akarta bízni az ítélkezést."
vhogy a kommunisták ítélkezése elmaradt 90-ben.

"De mivel nem igaz ,pláne."
nem igaz? mit is mondtál az elõbb?
"aki állít valamit, annak kell bizonyítani "
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:42:56
(520/1683)
pl elütötte egy teherautó béla, ahogy írtam már

most õszintén, mi a bajod? miért kell sértegetni már kezdettõl fogva?
frusztrált vagy? vagy ennyire barbár?
5/10
ondok 2010 jan. 27. - 20:39:58 5/10
(519/1683)
Szerencsétlen,ha nem ölték meg, akkor hol van?Nyilván nem is volt Hornnak bátyja:)Vagy elhunyt influenzában:DDVagy tuti az oroszok ölték meg .Logikus ,hogy ezek után Gyula a forradalmárokat üti vágja.Igaza van kgyurinak ,hogy nem vesz komolyan,mert teljesen el vagy borulva .Mindenki ,aki nem fújja a hülyeséget ,az maga Samuely ill az ördög.
Másrészt "Farizeus =zsidó párt"(idézet tõled)úgy hülyeség ,ahogy ide van írva.Másrészt havasra mindent lehet mondani ,de hogy álszent lenne azt sajna nem ,mert ahogy õ képzeli el a baloldalisáégot és egy szocdem pártot annak megfelelõen bezszélt mindig is.Ezt lehet vitatni,sõt lehet hogy nincs igaza ,de nem álszent! Tanulmányozd aszavak jelentését!
5/10
ondok 2010 jan. 27. - 20:32:19 5/10
(518/1683)
Figyelj mán, mondom visszanézem azt az 530-at ,amit ilyen bõszen idézgetsz,és akkor láttam ,hogy te rosszabb vagy mint az ávósok voltak ,mert aki ilyet ír az ne papoljon demokráciáról:
"vajon mirt lincselték meg? mert ávós volt az egész család! nem ok nélkül lincselték meg, hanem mert z ávó válogatás nélkül ölt, erõszakolt ártatlan embereket. az okot és az okozatot kérem, ne keverjük össze."
Pongrácz Gergely pl és minden igazi forradalmár mélységesen elítélte a lincselést,sok ávós ennek köszönheti az életét.Arról nem is beszélve ,hogy akiket meglincselnek ,azok biztos hogy nem a fõ bûnösök ,hanem beosztott kiskatonák általában.Ezért ,aki demokrata és igényt tart arra ,hogy különbözzön az AVh-tól ,az nem lincselt ,hanem a demokratikus igazságszolgáltatásra akarta bízni az ítélkezést.
Téged Béla annyira elvakít ahülye aktuálpolitika ,hogy demokrácia címén helyesled a lincselést,ráadásul a konkrét eset tényei ismerete nélkül.
Ezért aztán neked még akkor sem lenne erkölcsi alapod bármit Horn szemére vetni ,ha igaz lenne az a sok bizonyítatlan hazugság ,amit rá akartak kenni jelenlegi politikai riválisai .De mivel nem igaz ,pláne.
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:27:46
(517/1683)
hát mondjam el mégegyszer?

te kijelentedh megölték

aztán mondod h "Má bocsánat,de aki állít valamit, annak kell bizonyítani és nem fordítva."

erre én
remek, ezt mondom én is: bizonyítsd h megölték a testvérét hornak

most ezek után mi a bajod?

és miért vagyok én kétszínû, mikor "kioktatlak"? csak akkor lennék haén is támogatnám a káromkodásokat
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:24:30
(516/1683)
jól használtam, duplûm is jól
mint zsidó, filoszemita párttag
és mint kétszínû ember is jól használtam, mindkét esetben
5/10
ondok 2010 jan. 27. - 20:21:08 5/10
(515/1683)
Én igen ,de látom Te nem vetted észre ,hogy nem sikerült alátámasztani a wikipédiával sem ,ráadásul az különbözik attól ,amit te írtál ,mert slendriánul másoltad ki.És még valami ,a wikipédia sem megfellebbezhetetlen döntnök,állandóan javítgatják.Az meg teljesen nyilvánvaló ,hogy nem jól használtad a farizeus szót,.Égés :)...
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:20:58
(514/1683)
analfabéta vagy
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:19:37
(513/1683)
sajnálom h kimaradt az 530-as hszben:
már írtam

"mellesleg tényleg képmutató és álszent, mikor beáll egy "demokratikus", baloldali", szociáldemokratának hazudott pártba, úgy hogy a mai demokrácia alapját, 56-ot se tudja értelmezni, ahogy egy humanista, demokratikus, józan gondolkodású embernek"
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:15:52
(512/1683)
a zsidó politikusok érdekeik alapján használják a holokausztot, és az antiszemitázást, mint bunkósbotot használják ellenfeleik befeketítésére
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 20:14:29
(511/1683)
"amit egy átlagos intelligenciájú ember magától is tud."

mondd te eszednél vagy?

eddig azt írtad h ezt nem jelenti, aért linkeltem a wikit, h alátámassza amit mondtam, heló
egészen vitaképtelen vagy
5/10
ondok 2010 jan. 27. - 12:32:28 5/10
(510/1683)
Mondj egy "antiszemita igazságot"!
5/10
ondok 2010 jan. 27. - 12:29:09 5/10
(509/1683)
Rosszul használod a fogalmakat,és ráadásul úgy ,hogy a wikipédiához kell szaladnod olyan esetben is ,amit egy átlagos intelligenciájú ember magától is tud.Eltekintve attól ,hogy egy db farizeus az nem lehet egy egész párt,de mennyiben volt farizeus Havas Szófia?.Mennyiben mondott mást mint ami a meggyõzõdése? Na látod ,jobb lett volna ha nem mész bele.

Csúsztatgatsz is rendesen, pl Seres akciójánál nem sértették meg a demokrácia szabályait,hiszen a demokrácia nem azt jelenti ,hogy minden hülyeségre nyitottak vagyunk ,mindenrõl lehet szavazni ,ha elég sok bárgyú írja alá:)Még akkor is ha a szavazás rég okafogyott pénzkidobás lenne,mint a konkrét esetben.Így pl a halálbüntetésrõl sem lehet szavazni ,és sorolhatnám.Ettõl még nem sérül a demokrácia.Az majd akkor fog sérülni ,ha a Fidesz kormányra kerül ,mert erre mutatott példát az elõzõ regnálásakor.

Csúsztatásodnál csak elfogultságod nagyobb,amikor kijelented ,hogy bizonyítsam ,hogy Horn bátyját megölték.Na ja ,akkor még biztos ma is él:DD
Azon meg csodálkozom ,hogy nem tudtad a farizeus jelentését ,hiszen a gyakorlatban prímán alkalmazod ,amikor pl próbálsz dedós módra a "csúnya beszédrõl" kioktatni.
Sajnos fenntartom a brekegést azzal megtoldva ,hogy neked mindenki munkáspárti v. Samuely rajongó ,aki nem annyira elfogultan egyszerû lélek mint Te:)
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:26:51 Előzmény ondok
(508/1683)
a filiszteus nem zsidó
filiszteus volt pl góliát, sokkal inkább palesztinok a filiszteusok
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:25:00 Előzmény kgyuri0
(507/1683)
nem érted, ne szólj bele, fõleg ne így

nagyon egyszerûen:
a mai havas szófia szerint 56 ellenforradalom volt, és bûnözök csinálták
valószínû-e így hogy közeli rokona, horn gyula 56-ban részt vett a megszálló oroszok oldalán 56-ban?

segítek: igen, valószínû
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:21:42 Előzmény kgyuri0
(506/1683)
lapozzunk már , a farizeust már kitárgyaltuk, hidd el béla jobban tudom a farizeus szó jelentését mint te
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:20:20 Előzmény kgyuri0
(505/1683)
mi a baj béla?
offtopic
Segítõ Béka 2010 jan. 27. - 11:19:20 Előzmény kgyuri0
(504/1683)
MaSzoP népszerûsége kezd lassan felgurulni a lejtõn.
Na ja, hát mitmást mondjon csórikám? (De bár így lenne)"

sose értettem, h miért nem a munkáspártra szavaztok, százszor elfogadhatóbb, mint a milliárdos mszpsek, akik ellopták a nép vagyonát