Téma: Az Este

Rhaegar 2011 jún. 07. - 08:21:45
(1023/1683)
De az milyen dolog, hogy engem töröltek, téged meg nem ?
:P

Sajnos nem látom a jövõt, de a múltat sem.
Úgy hogy nem tudom mi történt 23 óra 06 perckor.
offtopic
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 00:39:48
(1022/1683)
Mert ugye boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa.És minél inkább tudatlanságban tartjuk a földi halandót, annál inkább hatalmunk van fölötte.Ha felesleges tudást szerez, csak arra kárhoztatjuk, hogy szenvedjen, gyötrõdjön, hát majd inkább megmondjuk, mit tudhat és mit gondolhat a világról!
És boldog lesz, de tudatlan, ám kompatibilis a remek új "Tákolmányunkkal"! :(
Seven7Crown 2011 jún. 07. - 00:18:16 Előzmény agarik
(1021/1683)
-"Mert a bölcsességnek sokaságában sok búsulás van, és valaki öregbíti a tudományt, öregbíti a gyötrelmet!"
Seven7Crown 2011 jún. 06. - 23:07:21 Előzmény Rhaegar
(1020/1683)
-23:06!
-Most mi történt??:P
Aiwlys 2011 jún. 06. - 22:47:45
(1019/1683)
azt hittem itt a mûsorokat értékelik az emberek, de itt is mindenki politizál :) :)
2/10
meszag 2011 jún. 06. - 21:22:31 2/10 Előzmény agarik
(1018/1683)
A hit a templomban gyakorlandó, és akik odajárnak el is várnám, járjanak elõ jó példával adakozás terén. eyéb iránt nem lopás,mert törvényt alkottak, amelynek módja viszont erõsen vitatható.
agarik 2011 jún. 06. - 19:42:07
(1017/1683)
-Az egykulcsos adórendszer a társadalom szerényebb jövedelemmel rendelkezõ rétegét hátrányosan érinti a gazdagok javára!
-"Akinek van annak adatik, akinek nincs, attól még az is elvétetik amilye van." Tehát nem lopás!


"-Sok esetben a kompenzáció mellett is rosszabbul járnak a becsületesen dolgozó emberek, ráadásul még ez is plusz költség!"
-"Még egy hibád van: add el mindened, és kövess engem!" Tehát nem lopás!

"-A bankadóval sújtották a devizásokat is, és a többi ügyfelet is, aminek szintén mi isszuk meg a levét, és a nemlétezõ munkahelyek az elbaltázott adórendszerrel még pénz kiesét is jelentenek!"
-"Add meg a császárnak ami a császáré, és az istennek ami az istené!" Tehát nem lopás!

"-Az ország külföldi megítélésének is beláthatatlan következményei lesznek, az egészségügy, az oktatás leépítése pedig felfoghatatlan!"
-"Csak egy Tudás ismerete fontos, az Istennek tudománya." Tehát nem lopás!


"-Hát nem vagyunk Amerika, ahol úgy gondolkodnak, hogy tudósokat hívnak a világ minden részérõl kutatni, és utána rotációs rendszerben jönnek az újabb zsenik, akiknek a kísérleti eredményeit az USA felhasználja saját céljainak eléréseihez, legyen is az bármi, és ami tuti pénzt hoz!
-Na mi meg pont azt tervezzük, hogy sulikat építünk le, és képzetlen diákokkal duzzasztjuk a munkapiacot, és fizetjük utánuk az egyébként is megnyirbált költségvetésbõl a munkanélküli segélyt, ami után ugye nincsen adóbevétel!"
-L. elõzõ pont.

"Persze közben mindenhonnan pénzt csórnak el, lásd.magánnyugdíjpéntár, nyugdíj megadóztatás, és a fizetések leépítése!"
-"Add el mindened és a pénzt add a szegényeknek!" Tehát nem lopás!


"-És ami a legborzalmasabb, hogy ezt mind azért, mert egy zavarodott elme kitalálja, hogy államadósságot kell csökkenteni, de csak az a baj, hogy kb.20%-ot tud lefaragni az ellopott pénzbõl úgy, hogy a maradék 80%-ra, már nincsen forrás!"
-"Ne gyûjts magadnak világi hívságokat, hanem gyûjts kincseket a mennyben!" Tehát nem lopás!

-"Ez normális esetben úgy mûködne, hogy ha van adósságom, akkor termelek, és abból törlesztek!
-Kérdezz meg egy bankárt, vagy egyáltalán gazdasági szakembert mi történne, ha hirtelen mindenki kifizetné az adósságát. Az adósságok kifizetése egyszerûen NEM CÉL!


-A beosztáshoz nincsen érzékük, a fogalmakkal nincsenek tisztában, és ha nem megy valami, akkor ráfogják a Gyurcsányra!"
-Téged tévesztett meg a Sátán, te viperák fajzata hogy becsmérelni merészled Orbánt, az Urat! AlKOHOLmányos kötelességed az egyetértés!

-És a hab a tortára, ha már egyházi iskolák zsenijeirõl van szó:
-"Semjén Zsolt, 1981-ben érettségizett a budapesti Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban, majd 1984-ig hivatalsegédként dolgozott a budapesti Kisipari Termeltetõ Vállalatnál. Ekkor felvették a Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Akadémiára, ahol 1990-ben teológusi diplomát szerzett. 1989-ben megszerezte a baccalaureatus, 1990-ben a licentiatus, 1991-ben a laureatus fokozatot. 1987-ben felvették az Eötvös Loránd Tudományegyetem szociológia szakára, ahol 1992-ben szerzett másoddiplomát. Rövid ideg az ELTE Állam- és Jogtudományi Karára járt. 1997-ben szerzett teológiai doktorátust."
-2010-ben a második Orbán-kormányban általános miniszterelnök-helyettesi és tárca nélküli miniszteri posztot kapott, még sok ilyen kéne!


-Azt hiszem így teljes a lista, tehát az Orbán-kormány tagjaival együtt!:P
2/10
offtopic
meszag 2011 jún. 06. - 19:38:24 2/10
(1016/1683)
Mert nagyon értesz hozzá. :D
agarik 2011 jún. 06. - 19:28:46
(1015/1683)
Ostoba egy cikk.

Egyfelõl látni kell, hogy REÁLhozamot fizetnek ki az embereknek, azaz az inflációt meghaladó mértékû emelkedést. A többit elutalják az államkasszába, ahonnan elméletileg megkapja illetõ ember ha nyugdíjas lesz azt a pénzt (mármint havi alapon szemlélve, mert egyébként ha a teljes összeg a sajátja volt és örökölhetõ módon, akkor itt biza súlyos lenyúlás történik, persze azzal a kockázattal ellensúlyozva, hogy ha az állami nyugdíjrendszerben tovább élsz, mégiscsak jobban jársz).

Másfelõl az alacsony hozamok annak (is) eredménye, hogy a nyugdíjpénztárak nem tõzsde! Aki egy 40-50 éves lekötésû befektetést felbont (mert felbontatják vele, jelen esetben) mondjuk 10 év után, az biza elesik a jól megérdemelt, és igen magas kamattól! (Itt a lopás másik része, mert valójában ezen lekötéseket nem bontja fel az istencsászár gyülekezete, hanem lenyelik a valós hasznot.)
-csengõzoli-- 2011 jún. 06. - 18:39:20
(1014/1683)
Hm, a legjobb,hogy elképzelésem sincs miért tilthattak, még az átlagnál is finomabb voltam, nem is törölték a hozzászólásom.
Ki érti ezt... Na mindegy,én nem változtatok nevet, csengõzoli is back :)
Yuliusz 2011 jún. 06. - 18:06:26
(1013/1683)
45. Orbán Viktor - "ne mi kapjuk a legtöbbet" (idézet tanúvallomásból, nem cáfolva), "majd az ügyvédek elintézik, oszt jó napot".
Egy ilyen listához azért kell egy komoly csõlátás és egy egy nagy adag naivitás.
Rhaegar 2011 jún. 06. - 18:06:18
(1012/1683)
Nem.. én Sandor lennék a sas. http://www.youtube.com/watch?v=CgKpZMqHvng
Lorikat eszek reggel, 10 órakor, 11 órakor, délután illetve 20:00 és 22:00 között.
Rhaegar 2011 jún. 06. - 17:54:50
(1011/1683)
Vagy esetleg még az is lehet, hogy ondok feltörte a rendszert, aztán most éli ki magát.
A kommentjeinket meg azért nem törölte, mert nem tudja, hogy kell.. :D
Rhaegar 2011 jún. 06. - 17:51:39
(1010/1683)
Nagyon egy bandának tekintenek minket, mert engem is kivágtak... :D
De hogy miért, azt nem tudom.

Úgy látszik van egy napi ban limit, amit teljesíteni kell.
offtopic
-csengõzoli-- 2011 jún. 06. - 17:09:06
(1009/1683)
Kitiltottak úgy,hogy a hozzászólásomat nem törölték :)
Ez önmagában is ellentmondás :D (egyébként szerintem valamit félrenyomtak,mert semmi okuk tiltani,de ha ez örömet szerez nekik... :D
Seven7Crown 2011 jún. 06. - 16:52:52
(1008/1683)
-Akkor Te lennél Pityu, Hullámos papagáj?:P
Seven7Crown 2011 jún. 06. - 16:42:17
(1007/1683)
-Ha nevek, akkor legyen teljes a lista!:)

-Az egykulcsos adórendszer a társadalom szerényebb jövedelemmel rendelkezõ rétegét hátrányosan érinti a gazdagok javára!
-Tehát lopás!:)


"-Sok esetben a kompenzáció mellett is rosszabbul járnak a becsületesen dolgozó emberek, ráadásul még ez is plusz költség!"
-Eszetlen lopás!:)

"-A bankadóval sújtották a devizásokat is, és a többi ügyfelet is, aminek szintén mi isszuk meg a levét, és a nemlétezõ munkahelyek az elbaltázott adórendszerrel még pénz kiesét is jelentenek!"
-Tehát loptak!:)

"-Az ország külföldi megítélésének is beláthatatlan következményei lesznek, az egészségügy, az oktatás leépítése pedig felfoghatatlan!"
-Az Orbán saját bevallása szerint nem óhajt ezzel foglalkozni, és ez azt jelenti, hogy közvetlenül, és közvetetten is a költségvetést karcsúsítja, tehát lopnak!


"-Hát nem vagyunk Amerika, ahol úgy gondolkodnak, hogy tudósokat hívnak a világ minden részérõl kutatni, és utána rotációs rendszerben jönnek az újabb zsenik, akiknek a kísérleti eredményeit az USA felhasználja saját céljainak eléréseihez, legyen is az bármi, és ami tuti pénzt hoz!
-Na mi meg pont azt tervezzük, hogy sulikat építünk le, és képzetlen diákokkal duzzasztjuk a munkapiacot, és fizetjük utánuk az egyébként is megnyirbált költségvetésbõl a munkanélküli segélyt, ami után ugye nincsen adóbevétel!"
-Tehát pénzt vesz ki a kormány az emberek zsebébõl közvetlenül, és közvetetten is!
-Vagyis lop!




"-Aztán beleugrunk fejest az olajüzletbe, csak az a baj, hogy a fejesbõl hasas lesz, és az elsõ Orbán kormány, és a mostani közötti a baklövést plasztikázva, megint milliárdoktól esünk el!"
-Ugye azt már nem is kell külön elmondanom, hogy a kormány melyik ágtól markecolt el súlyos összegeket, ami közvetlenül megint az embereket sújtotta!
-Tehát loptak!



-"Persze közben mindenhonnan pénzt csórnak el, lásd.magánnyugdíjpéntár, nyugdíj megadóztatás, és a fizetések leépítése!"
-Ezt nem is kommentálom már!
-A legnagyobb lopásuk egy év leforgása alatt!:)
-Tudnak a fiúk, hiába!:)


"-És ami a legborzalmasabb, hogy ezt mind azért, mert egy zavarodott elme kitalálja, hogy államadósságot kell csökkenteni, de csak az a baj, hogy kb.20%-ot tud lefaragni az ellopott pénzbõl úgy, hogy a maradék 80%-ra, már nincsen forrás!"
-Még a kezelési költségüket is mi fizetjük!!:P

-"Ez normális esetben úgy mûködne, hogy ha van adósságom, akkor termelek, és abból törlesztek!
-De itt az történt, hogy mindent elvettek, a jó népnek nem maradt semmi, és a maradék 80-ra sem!"


-A beosztáshoz nincsen érzékük, a fogalmakkal nincsenek tisztában, és ha nem megy valami, akkor ráfogják a Gyurcsányra!"

-A hazugságuk is lopás, mert amíg a 2/3 ezt megeszi, addig fizeti hozzá a tagsági díjat is!:)



-És a hab a tortára, ha már egyházi iskolák zsenijeirõl van szó:


-"Semjén Zsolt, 1981-ben érettségizett a budapesti Szilágyi Erzsébet Gimnáziumban, majd 1984-ig hivatalsegédként dolgozott a budapesti Kisipari Termeltetõ Vállalatnál. Ekkor felvették a Pázmány Péter Római Katolikus Hittudományi Akadémiára, ahol 1990-ben teológusi diplomát szerzett. 1989-ben megszerezte a baccalaureatus, 1990-ben a licentiatus, 1991-ben a laureatus fokozatot. 1987-ben felvették az Eötvös Loránd Tudományegyetem szociológia szakára, ahol 1992-ben szerzett másoddiplomát. Rövid ideg az ELTE Állam- és Jogtudományi Karára járt. 1997-ben szerzett teológiai doktorátust."

-2010-ben a második Orbán-kormányban általános miniszterelnök-helyettesi és tárca nélküli miniszteri posztot kapott, de szerintem, jobb lett volna, he õ lett volna a Bohócügyi államtitkár vagy mi..:P


-Azt hiszem így teljes a lista, tehát az Orbán-kormány tagjaival együtt!:P
kabala 2011 jún. 06. - 16:42:15
(1006/1683)
Én csak azt nem értem, mit kell ebbõl ekkora ügyet csinálni?! Nem volt kötelezõ visszalépni az állami nyugdíjrendszerbe. Nem úgy mint annak idején a magánba. Mert az totálisan kötelezõ volt.
kabala 2011 jún. 06. - 16:39:13
(1005/1683)
"A vasutasoknak nem ígértek be semmit ,hanem õk követeltek pofátlanul a privatizációs pénzbõl ,miközben abból semmilyen ágazatban nem kapott senki,és ilyen alapon a nyugdíjas vasutasoknak is járt volna ,sõt méginkább,mert az õ munkájuk még inkább benne volt a privatizált vagyonban.Tudom ,hogy nehéz belátni ,mert egy kicsit bonyolult ez egy fidesznyiknek."

Persze ezt a Kóka elvtársad hazudozta, te meg ájultan hiszel neki.

Ugyanakkor az Osztrák Szövetségi Vasúttól kiszivárgott információk szerint kb 3 milliárd forintnyi sikerdíjat utaltak át egy budapesti családi bt. számlájára a MÁV Cargo privatizációját követõen. Én meg ennek a hírnek hiszek, aminek hitelességét mi sem bizonyítja ékesebben, mint az "ország krémjének" alábbi felsorolása.
-csengõzoli- 2011 jún. 06. - 16:36:29
(1004/1683)
A legjobb,hogy még maga az MSZP is elismeri,hogy mennyi visszaélés és csalás volt ezekkel a pénztárakkal,de azért szenvednek,hogy így meg úgy államosítás!
Szanyi nyilatkozta a reggeli mûsorban,hogy olyannyira átláthatatlan volt a rendszer,hogy voltak pénztárak melyek mûködésérõl még évek után sem tudott az APEH, ennyire átlátható volt a rendszer.
A komcsikat ismerve meg gondolom mennyire szolgálta az érdekeinket.