10/10
Midnight67 2018 nov. 03. - 14:11:15 10/10
(52/72)
Szerettem volna megnézni..
Vetítési időpont: - 01:40 (RTL...)
Újabb időpont: - nincs
Visszanézhető: - nem.
Menjenek a....
10/10
Daniel SF 2018 szept. 15. - 22:37:07 10/10
(51/72)
tengeralatti filmek egyik legjobbja 10/10
Károly Keresztesi 2017 jan. 24. - 09:01:01
(50/72)
Nagyon jó film volt, nem is számítottam arra hogy egy tengeralattjárós film így le tud kötni. Az elsõ 20 perc kicsit laposan indul, de utána végig izgalmas volt az utolsó percig.
Mondjuk a feleségem aki a film elsõ 10 percében a telefonját nyomkodta, az egész filmet nem értette hogy mirõl is szól. Azt hitte hogy a cél a másik tengeralattjáró lelövése...
Szóval a lényeg aki totál járatlan a háborús filmekben az az elejét is figyelmesen nézze végig, különben lehet nem fogja tudni kire is kellene kilõni az atomot.
antibond 2017 jan. 23. - 16:00:43
(49/72)
Eddig annyiszor láttam ezt a filmet, ahányszor vetítették. (Szerintem el sem kezdik addig, míg le nem ültem a TV elé.)
Foggalmamsincsen, miért nem untam még meg.
Lehet, hogy ez egy kiváló alkotás???
Nekem nem tûnik propaganda-ízûnek, vagy ha mégis az, el lehet tõle tekinteni, annyira kitûnõ a rendezés, a színészi játék.
Számomra az a jó film, ahol beleképzelhetem magam a szereplõk helyébe, s eljátszhatom a gondolattal, mit tennék én helyettük, ebben a szituációban.
Nos, itt erre számtalan kiváló lehetõség adódik.
Ma este sem hagyom ki.
9/10
Nótárius 2016 nov. 22. - 23:55:37 9/10
(48/72)
Az izgalmat végig fenntartó, elgondolkodtatóan jó film nagyon erõs karakterekkel és kiváló színészi játékkal.
A lényegéhez ugyan nem tartozott, de egy ekként mellékes dolog mégis folyamatosan zavaró volt számomra.
Kevéssé sem konyítok e haderõnem szabályaihoz, de más-irányú (mûszaki, biztonsági, veszélyhelyzet-kezelési, mentési operatív stb) képzettségem alapján úgy vélem, hogy a (különösen e filmben látott intenzív) dohányzás több szempont alapján is tilos a tengeralattjárókon. (?) Igyekszem tanulni a tévedéseimbõl.
Killbox 2016 márc. 26. - 08:15:20 Előzmény cellasto
(47/72)
Jaja, kár,hogy pont nem errõl szól :-P
cellasto 2015 okt. 06. - 20:51:50
(46/72)
jaja,megint a csunya ororszok és usa majd megmenti a világot...
de rohadt unalmas már
8/10
breeder 2014 jún. 12. - 23:20:39 8/10
(45/72)
A tengeralattjárós témájú filmek közül az egyik legjobb film.
Mondjuk nincs olyan jó, mint a Das Boot, vagy a Vadászat a Vörös Októberre, de a minõséget tekintve, ez is egy nagyon nívós alkotás!

8/10
7/10
Sadenal 2013 szept. 05. - 23:32:08 7/10
(44/72)
Jobban tetszett mint a Vadászat a Vörös Októberre de a Das Boot-ot még nem tudta túlszárnyalni. Azért végig izgultam ezt is csak itt annyira nem érzõdött a klausztrofóbia hatás mint a Boot-ban, ami szerintem még jobban fokozta volna az izgalmakat.


7/10
9/10
peti2006 2012 júl. 16. - 11:24:53 9/10
(43/72)
Nagyon jó film volt. Szerencsére idõben bepótoltam. A zene 10-es!!!!!
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 29. - 15:57:55 10/10
(42/72)
Oligarcha azt írta 8 pontot megér neki, erre 2-vel szavazott. :-)
offtopic
kata3 2011 aug. 29. - 15:51:45 Előzmény Ford Mustang
(41/72)
???
A 38 és 39 hsz-nél még mást mondtál. :-)
9/10
kadar1995 2011 aug. 29. - 15:12:40 9/10
(40/72)
Az utóbbi idõben rég láttam ilyen izgalmas filmet, és a két fõszereplõ miatt is érdemes volt megnézni.
9/10
10/10
offtopic
Ford Mustang 2011 aug. 29. - 14:19:12 10/10
(39/72)
Erre 2 pont...
10/10
Ford Mustang 2011 aug. 28. - 16:22:09 10/10
(38/72)
Zseniális film, de könyörgöm, még annyi jó filmje van Washingtonnak és Hackmannek... adják már azokat is.
10/10
fenegyerek18 2011 júl. 13. - 16:28:41 10/10 Előzmény cirmuli
(37/72)
Én nem mondanám negatív karakternek, bár elismerem, hogy annak tûnt, de ha belegondolunk ez komoly dilemma lehetett odalent!:D
10/10
cirmuli 2011 jún. 25. - 23:01:49 10/10
(36/72)
Nagyon jó film. Hackman félelmetesen jó színész. Rengeteg arca közül ez ugyan negatív karakter, de szenzációsat alakít.
10/10
Ford Mustang 2011 jún. 25. - 14:09:57 10/10
(35/72)
Megint lesz a Viasaton, zseniális film, mindenkinek ajánlom, aki még nem látta. ;)
10/10
Ford Mustang 2010 okt. 14. - 20:16:23 10/10 Előzmény rajongo1
(34/72)
Így igaz, valóban nagyon jó film, egyik kedvencem Washingtontól. És még külön pontot kap, hogy Gene Hackman Denzel partnere, nagyon jól alakítanak együtt. 10/10
10/10
rajongo1 2010 okt. 07. - 13:13:36 10/10
(33/72)
A világ egyik legjobb filmje!