1/10
AuSS 2018 jún. 02. - 22:54:11 1/10
(19/39)
Az eleje unalmas volt, a végére viszont felpörögtek az események.
Hatalmas csalódás. Mikor meghal egy régi szereplő, azt hosszú bambulással éri el.

Newt volt a kedvencem, erre tessék :( ... + miért kell manapság minden olyan szereplőt megölni a filmekben, aki a rossz oldalról visszaáll a jóra? És Gally-t miért kellett visszahozni, a szimpatikusabb karaktereket meg megölni?


Szemét műdráma az egész...
6/10
nikato 2018 máj. 02. - 08:29:58 6/10
(18/39)
Jobb, mint a 2., de az 1. volt a legjobb! Ez a rész sem valami fergeteges!
1/10
Dnm 2018 máj. 02. - 06:52:32 1/10
(17/39)
Végigszenvedtem. Nem kellett volna. A végén már azért drukkoltam, hogy a kis bociszemű Tomit meg a többi kis porbafingót nyiffantsák már ki...
1/10
tirszin 2018 ápr. 29. - 20:01:43 1/10 Előzmény Rommi
(16/39)
"Eléggé rossz film, pedig sokmindent ki lehetett volna hozni belõle. Látványos és pörgõs, de ennyi minden pozitívuma. Nincsenek benne kidolgozott karakterek, a történet pedig üres, és nem is varrják el a végén a szálakat. Mondjuk az elsõ két rész után az ember nem is számít jobbra."

Teljesen egyetértek! Fel kellene már nőni az ilyen szinttől! :(
k11zoltan 2018 ápr. 29. - 13:32:31
(15/39)
Ennek az alkotásnak a forgatásába belekeveredtem jó magam is tavaly márciusban, egy fokvárosi esti reptérre menet közben. :)

Az a jelenet amikor este a zebránál várakozik a csaj, és a körülötte lévő elegáns embereken orvosi maszk van a túloldalom pedig megpillantja a Tomit. Én persze nem kerültem bele a nagy kék hátizsákommal. :D :D Viszont az egyik extra szereplő csajjal, dumáltam egy kicsit, hogy megtudjam melyik film lesz ez. :)

Csak ezért néztem meg. De nem az én világom.
Querelle82 2018 ápr. 28. - 22:34:49
(14/39)
Ez valami qurva nagy fárasztó faszság. A Föld nem b@szott még ekkora köcsögséget.Hogy lehet ilyen baromságot megfilmesíteni ?
2/10
meridian74 2018 ápr. 27. - 20:15:22 2/10
(13/39)
Komolyan... csalódás, csalódás hátán... csillagok háborúja, éhezők viadala, beavatott, és mostez...?! Komolyan, szarabbnál szarabb műdrámák egymás után.
5/10
pihes 2018 ápr. 27. - 14:57:14 5/10
(12/39)
Az első 37 perc után, egyre gyakrabban néztem az időt, hogy kikapcsolom. De végül is nem.
Az előző résztől jobb, de ez sem lesz átütő siker.

5/10
10/10
krtsznszt 2018 ápr. 14. - 22:20:20 10/10 Előzmény HarleyQuinn
(11/39)
Nem értek egyet... Én többször olvastam, és filmben is sokszor láttam. Szerintem nincs azzal semmi baj, ha nem követi a könyvet, így is lehet élvezni és talán még jobb is így, olyan, mintha több része lenne, csak a felét tv-ben látná az ember. Nekem nagyon tetszett, ez lett a kedvenc filmem, pedig rég elmúltam mozifüggő 12 éves. Én "könyvet olvasóként" 10-et adtam rá -10 helyett.
1/10
HarleyQuinn 2018 ápr. 14. - 19:41:26 1/10
(10/39)
Aki csak a filmeket látja, annak ez talán elmegy egy egyszernézős világvége-mozinak. Aki a könyvet is olvasta, annak sokkal nagyobb csalódás. Csak azért adok 0 pontot, mert mínuszt sajnos nem lehet, pedig ez nem érdemelne 1-2 csillagnál magasabb átlagot.
Az első részt sikerült nagyjából eltalálni, a másodikban már TELJESEN eltértek a könyvtől, és az egészet elvitték egy tucat zombis rohangálós hülyeség irányába. Senkinek nem tetszett, akkor azt ígérték, a befejező rész kompenzálni fog mindenkit. De ez még az előzőnél is SOKKAL rosszabb lett. Elolvasták a könyv hátulján a rövid leírást meg a szereplők neveit, és az alapján forgattak egy új filmet?
Mert ennek a regényhez köze NINCS. Egyetlen perc, egyetlen mondat, SEMMI, de semmi köze a kettőnek egymáshoz.
Elég szomorú, hogy az író ebbe így belement.
Ez a film az előző részével együtt egy rakás sz*r, mozifüggő 12 éveseknek popcornnal talán megér 3 pontot, a könyvet olvasóknak -10. SZÉGYEN.
domo.robi 2018 febr. 17. - 10:23:19
(9/39)
*** SPOILER ***

Halálkúra - avagy minden út Rómába VESZETT

Végre itt van a harmadik rész! Az elsõben volt egy izgalmas labirintus, amely üdítõ újdonság volt az unalmas sablonfilmek között. A második rész átment zombulásba, és az útvesztõ szépen elkopott. De sebaj, a harmadik rész trélere belógatja a maze-es madzagot:
- Rögtön a 35. másodpercben, a FOX logó után feltûnik egy labirintus képe. (Bevágás az elõzõ részekbõl? Meglátjuk, mindenesetre biztató)
- "3 évet töltöttünk azzal, hogy kijussunk a falak mögül, és most vissza akarunk menni. Én ülök elõre." (húha, netán visszamennek egy labirintusba?)
- Trükkösen bevágott rész, ahol a kínai gyerek a labirintus tisztásán találja magát, majd vágás, és egy sirató elöl menekül a folyosón (hurrá, ezek visszamennek a labirintusba!!!)

Ezek után arculcsapásként éltem meg, hogy nem mentek vissza a labirintusba, mert a filmben nem szerepel labirintus! Tehát megint egy Maze Runner film, ahol a Maze elmarad, marad a Runner. Ennyi erõvel lehetett volna City Runner is, vagy Train Runner...

Azon kívül, hogy a tréler csúnyán átvert, már csömöröm volt a WiCKeDpédiás marhaságoktól. VESZETT jó film lehetett volna, de az elsõ rész víziója sajnos a homályba VESZETT. Helyette a WaKCináD nevû anagrammatikus cég szenvedéseit látjuk, amolyan I Am Legend stílusban. A zimbes-zombis részek uncsik, a többi rész a tininyavalygás színvonalán áll. A jó oldalon álló felnõttek szeretetükrõl és elfogadásukról biztosítják a tiniket, korlátokat ritkán állítanak, az a gonosz felnõttek dolga, akiknél a pénz és a puska is van, jaj, jaj.

Én a trükkös labirintus miatt néztem meg egyáltalán az elsõ részt, és tetszett. A második és harmadik részben viszont nem azt kaptam, amit az elsõ alapján vártam, vagy amit a vágásokkal összehozott csalásokkal a trélerben sugallni igyekeztek.
3/10, mert nem szeretem, ha hülyére vesznek
1/10
Boba88 2018 febr. 16. - 22:02:41 1/10
(8/39)
Pocsék, de legalább baromi hosszú.
Garfimacs 2018 febr. 07. - 13:21:04
(7/39)
A fél film rémült lihegés, szaladgálás és haldoklás... 30-40 perccel rövidebben még jó is lehetett volna.
8/10
anonym200 2018 febr. 04. - 22:57:56 8/10
(6/39)
Szerintem nagyon izgalmas..végig pörgõs film!! 10/8
2/10
Rommi 2018 jan. 30. - 21:26:08 2/10
(5/39)
Eléggé rossz film, pedig sokmindent ki lehetett volna hozni belõle. Látványos és pörgõs, de ennyi minden pozitívuma. Nincsenek benne kidolgozott karakterek, a történet pedig üres, és nem is varrják el a végén a szálakat. Mondjuk az elsõ két rész után az ember nem is számít jobbra.
8/10
csiguszmano 2018 jan. 29. - 14:40:13 8/10
(4/39)
Nem rossz, kicsit jobb, mint a második rész, de az elsõtõl elmarad. Azért végig pörgõs a film, csak van pár fölöslegesen vontatott rész. Lehet egy kicsit ez így ellentmondásos.:)
k.a.moziban 2018 jan. 28. - 22:08:54
(3/39)
Király film! Nézzétek meg!
10/10
Bruce2000 2017 okt. 23. - 13:29:00 10/10
(2/39)
sornersby 2017 okt. 13. - 12:10:45
(1/39)
Miután Dylan O\'Brien megsérült a forgatáson, el kellett tolni Az útvesztõ: Halálkúra premierjét, azonban most megérkezett a trilógia záróakkordjának kedvcsinálója.

A Tûzpróba után úgy tûnik, az õrült hajszának vége. De Thomas biztos benne, hogy nem bízhat a VESZETT-ben. Hiába állítják, hogy nincs több megtévesztés, hogy a Próbák nyomán már minden szükséges információt megszereztek, és most Thomas és társai visszakaphatják az emlékeiket, hogy végrehajthassák az igazi küldetésüket. A csapat tagjaitól várják ugyanis, hogy létrehozzák az emberiséget fenyegetõ halálos vírus ellenszerét. Csakhogy Thomas sokkal több mindenre emlékszik, mint a VESZETT vezetõi hinnék. Hazugságokkal többé nem mennek semmire. Ám a dermesztõ igazság jóval veszélyesebb, mint azt Thomas valaha gondolta volna. A csapat újabb gyilkos kalandra vállalkozik, hogy kifürkéssze a VESZETT legnagyobb titkát. Menekülésük során tomboló Buggyantakkal és profi fejvadászokkal kell megküzdeniük, majd egy titkos szervezet csap le rájuk. Milyen árat kell fizetniük azért, mert a saját kezükbe vették a sorsukat? Túlélheti-e vajon bárki a Halálkúrát?

A fõbb szerepeket Dylan O\'Brien, Kaya Scodelario, Walton Goggins, Nathalie Emmanuel, Katherine McNamara, Thomas Brodie-Sangster, Rose Salazar, Giancarlo Esposito, Barry Pepper, Ki Hong Lee, Patricia Clarkson és Paul Lazenby alakítják.

Official Trailer [HD] - http://www.youtube.com/watch?v=S_9OSktlm6s

Bemutató dátuma: 2018. január 25.