Téma: Azt beszélik

adrykka 2008 márc. 11. - 17:20:55
(51/131)
én többször is láttam, szerintem ez egy nagyon jó film, habár a nagyi beszólásai nélkül talán nem lenne annyira jó.
6/10
zee944 2008 márc. 11. - 17:09:28 6/10
(50/131)
Régen Rob Reiner egymás után készítette a remekbeszabott mozikat, az utóbbi kb. 10 évben meg leragadt a középszernél. Nem tudom, hogy a forgatókönyvek lettek-e csak rosszabbak, vagy õ veszítette el a monyóját. Azt "Azt beszélik" nem rossz, csak semmitmondó középszer a korábbi munkáihoz képest.
csancsy 2008 márc. 11. - 16:53:04
(49/131)
hát, nem tudom!!!! én annyira nem tudom megérteni, másképp is lehet keresni a helyünket!!! Persze, nem ítélem el, vannak ennél durvább dolgok, olyanokat hallottam, hogy csak ámultam!!! ami nem gyakori, például, hogy házastársi hûtlenség (itt még jegyesek voltak, még mindig jobb, mint házas, mert jegyesként, még vissza lehet vonni, házasságnál, a hûségre esküszünk). Szóval nem ítélem el, de nem tudom megérteni!! nálam, ha én hûtlen lennék, nagyon komoly dolognak kell lenni, de ez nálam nem fordulhat elõ, mivel mielõtt hûtlen lennék, megbeszélném a társammal, hogy vége, utána jönnék össze mással!!!
amúgy ez a másik, hogy 60% hogy a "kevin" hibája, 40% "Jennifer" hibája, "kevin" tudta, hogyan hasson a nõkre, és ezzel meg tudta zavarni "jennifert", és az anyukáját, és a nagyiját!!!! szóval lehet valami a pasasban:)
vajka 2008 márc. 11. - 16:21:40 Előzmény csancsy
(48/131)
Nem tudom, én valahogy megértettem, pedig abszolút híve vagyok a monogámiának. De valahogy annyira nem találta a helyét az életben, annyira vágyott valami másra és annyira nem tudta elfogadni se saját magát, se a családját, hogy szerintem teljesen érthetõ volt, hogy erre az útra lépett. És mikor máshol volt, és olyat csinált, amirõl soha nem gondolta volna, hogy képes, akkor jött rá, hogy mégis megtalálta már a helyét. Valahogy ezzel nagyon tudok rokonszenvezni.
Összeségében nem a legjobb film, amit életembe láttam, meg tényleg undorító a férfi szemszögébõl, hogy 3 generációt is elcsábított, de a színészek ügyesen elérték, hogy mindegyik karaktert szeretni lehessen.
csancsy 2008 márc. 04. - 01:26:50
(47/131)
Amúgy sztem a filmekben nem a hitelesség a leglényegesebb, csak néhány filmnél fontos!!!
mondanivaló: hogy ne ijedj be a házasságtól, vállald önmagad, fontos a család, stb.....
Amúgy én se bocsátottam volna meg a pasi helyében ilyen könnyen, annyira nagy hibát követett el jenny, hogy én nagyon mérges voltam a karakterre, hogy hagyja magát elcsábítani, bár megjegyzem kevin costner-nek igen nehéz ellenállni:) hogy miért???? hogy is fogalmazzak??? kisugárzás? látszik, hogy tipikus angol. És megmondom õszintén, hogy sztem nem a leghelyesebb, de mégis van benne valami, ami engem vonz. titokzatosság???? szomorúság a szemében???? az arcvonásai... Nem tudom, de valami van ebben a pasasban.
sandros5000 2008 márc. 02. - 19:13:01
(46/131)
szerintem nem jó film, engem inkább idegesített mint mulattatott, kivéve mikos a nagyi belolvasott Costnernek.
elolvastam az elözõ hozászólásokat, de én nem értem ennek a filmnek mi a mondanivalója, lehet mûveletlen vagyok vagy mert pasi (inkább lányoknak tetszett)
Szerintem nem sok köze van a való élethez, mert akkor Costner nem úszná meg pofon nélkül, Jennifernek meg nem bocsátott meg volna olyan könnyen a pasi.
Jennifer milyen színésznõ, én szeretem, és nem tudnék elfogulatlan véleményt mondani róla, de azt nem tudnám teljes széleséggel azt mondani hogy sokarcú színésznõ, igaz még sok lehetõséget nem nagyon kapott a vígjátékokon kívül.
csancsy 2008 márc. 02. - 17:31:36
(45/131)
Nagyon jó film!!! Sokan mondják szokásos vígjátéknak, ami sztem nem igaz, inkább dráma, egyedül a nagyi beszólásai adnak vígjátékötvözetet, sztem sokkal több, mint egy általános vígjáték, sokkal több mondanivalója van, mint amit mutat elsõ benyomásra.
Nagyon jó film, többször néztem, de nem gyakran, mivel a vége annyira szomorú, még a happy end ellenére.
sz.andrea 2008 jan. 19. - 13:04:28
(44/131)
Szerintem nagyon jó kis film. És téved az, aki azt hiszi, hogy csak jennifer játszik a filmben. Ott van mág Kevin Costner is, ha valaki esetleg nem vette észre. és amellett, hogy nagyon jó színész, még mindig rettenetesen sármos és szexi pasi.
sznúp 2007 dec. 16. - 23:12:54
(43/131)
Hát ez elég gyengus egy film :S
Az egész történet elférne 1 másik hasonló témájú ( és jobb ) film 15 percében .
+ szerintem elég undorító h az a csávó meg...szeretkezi 3 generácó asszonyait :S
Az ilyen csávók elég szánalmasak a való életben is , itt meg szimpinek kéne h legyen ...
Costner maradt volna inkább a Farkasoknál :D
szilvus19 2007 okt. 13. - 17:31:10
(42/131)
Hát nem is tudom.Szeretem Anistont, de nem ez a legjobb alakitása.(én a végén a srác helyébe elküldtem volna a fenébe de ez az én véleményem)
Kevin Costner-tõl többet vártam, de mindegy.
1-2x megnézhetõ.
Blasius90 2007 okt. 13. - 12:54:03 Előzmény 123
(41/131)
Nincs semmi mondanivalója, egyszer láttam, akkor sem önszántamból néztem meg, unalmas és Aniston játéka se gyõzött meg.
123 2007 szept. 22. - 21:14:31
(40/131)
Nem szeretem, amikor elõvesznek egy régi, jó filmet, és azt költik tovább. Ezzel elveszik a nézõ szabadságát, hogy maga gondolja ki, hogy mi lett a szereplõk késõbbi sorsa. Miért jó, ha az ember arcába tolják a "megoldást"? Amúgy nem olyan rossz film, de jobban örülnék, ha inkább új dolgokat találnának ki, és nem ugyanarról a storyról próbálnának meg lehúzni egy újabb bõrt. Úgy látszik elfogyott az ötlet...
szmerci 2007 szept. 08. - 16:33:32
(39/131)
szerintem nagyon jó film..!!:DD most megy az HBO-on..:P
hozzászóló 2007 aug. 24. - 15:13:04
(38/131)
Serintem ez egy jó film, vígjátékként kiváló! Egyébként kiváncsi lszek Jenniferre a Dirt : a hetilap c. sorozaban , ahol epizódszereplõ lesz!
csaysee 2007 júl. 29. - 10:29:51
(37/131)
nekem bejott a film Anistonnak ez a filmje jobb mint a tobbi talan meg a szakits, ha birsz jo tole a tobbi csak nezheto
Bov 2007 júl. 25. - 13:43:09
(36/131)
Elég egyszernézhetõs... kikapcsolódásra jó, nincsenek benne hatalmas poénok, se mondanivaló... van egy pasi, aki 'összejött' jenniferrel is, j. anyjával és még a nagyanyjával is... deh a férjelöltek megbocsájtottak..és mindenki boldog..
Brambilla 2007 júl. 16. - 23:20:08
(35/131)
A találkozón nagyon jól alakítottad:)
Newcastle United 2007 júl. 16. - 09:53:16
(34/131)
Mert olyan vagyok az életben is, mint egy részeg Bergman hõs?:)
Brambilla 2007 júl. 15. - 23:58:58 Előzmény Newcastle United
(33/131)
Egy részeg Bergman hõs alakításáért minden díjat besöpörhetnél:)
DRusza 2007 jún. 19. - 00:34:21
(32/131)
Mindegy hogy ki fényez kit, mert ez kölcsönös ebben a szakmában. Minedgyik színész más-más okból vállal szerepet. A sorozat vagy show fizet egy valag pénzt a sztárnak, a sztár pedig elmegy a világ elsõ öt legnézettebb mûsorába szerepelni, hogy a címlapokra kerüljön akkor is, amikor a mozikban kisebb a sikere..., hogy újabb forgatókönyvek tucatját kaphassa meg az ügynöke, mert micsoda nézettséget aratott a sorozatban is....