Téma: Azt beszélik

Newcastle United 2006 aug. 24. - 08:22:38
(11/131)
Annyira nem rossz film, olyan egyszer nézhetõ fáradt állapotban. Jennifer Aniston nagyon gyenge, még magához képest is, hiszen csak ilyesmi karaktereket tud eljátszani.
Bru 2006 júl. 24. - 13:01:44
(10/131)
Nekem sem tetszett a film....
Idegesített Jennifer Aniston sz*r kavarása! Ilyet nem tenne senki a valóságba!! :S
És a poénokat meg mind elsütötték a bemutatóba! Hát gartulálok!
kriszti1 2006 júl. 09. - 12:48:51 Előzmény Facing.the.Plastic
(9/131)
Nekem nagyon tetszett! Kétszer is megnéztem! Shirley MacLaine nagyon jól játszik, tény, hogy õ a legjobb a filmben. Marc Ruffalo inkább jóképû, mint jó színész szerintem, de Jennifer Aniston és Kostner is tetszettek. Nem értek egyet, hogy Aniston nem tud játszani! Nagyon jó poénok vannak benne, nekem messze jobban tetszett mint a többi vígjáték mostanában.
A zenéje fantasztikus, alig várom, hogy kiadják.
Facing.the.Plastic 2006 máj. 13. - 10:09:10
(8/131)
oké..Shirley MacLaine egész jó..de hát egy nagynévnek illendõ odatennie magát, és megmutatni, hogy nevét tehetsége miatt jegyeztük meg :)
Facing.the.Plastic 2006 máj. 13. - 10:05:50
(7/131)
pár hónappal ezelõtt, mikor épp nem volt semmi dolgom, eszembe jutott, moziba kéne menni, mivel a duna plaza van a legközelebb, odamentem...a bajok ekkor kezdõdtek, mikor odaértem, nem ment semmi nézhetõ, a leghamarabb kezdõdõ film a rumor has it volt, úgy gondoltam, hát legyen, vettem rá jegyet, mert nem akartam órákat tölteni a fogyasztói társadalom egyik szentélyében...

a hibát ott követtem el, hogy rossz mozba menetem és ennek ellenére nem mentem egybõl haza....

nagyon gyenge film, a története nagyon erõltetett, egy igazi langymeleg, semmilyen, semleges...jaj..hova ragozzam még? Kevin Costner a Robin Hood után nem nagyon tudott jót csinálni...oké volt egy-két kellemes filmje még..de ez kevés. Jennifer Aniston meg inkább cuki, mint tehetséges...a Jóbarátokban pont nekivaló volt Rachel szerepe....de azon túl nem valami nagy durranás.
Timke 2006 máj. 12. - 10:39:49 Előzmény mocimboa
(6/131)
Hasonló a véleményem. Megnézhetõs, nem rossz film, de nincs benne semmi plusz. Kevin Costner pedig... csak lébecol a filmben. Mostanában tényleg nem sikerül learatnia a babérokat, s erre jó példa ez a film is. S persze a történet pedig egy másik érdekesség: én nem hiszem, hogy megbocsátanám a barátomnak, hogy lefeküdne mással, s utána jönne rá, hogy ja, én mégis téged szeretlek...
mocimboa 2006 márc. 12. - 18:28:03
(5/131)
Hát, már elég régen megnéztem, de még most sem tudom mit gondoljak. Olyan semmilyen. Megnézhetõ persze, de minek? Ha lazítani akarsz, vagy hogy kikapcsoljákaz agyad, akkor uccu. A történet jó lenne, lehetne, de szerintem közben megunták a készítõk. Valahogy nemistudom.....
mano 2006 febr. 26. - 01:30:57
(4/131)
javitva: közé
mano 2006 febr. 26. - 00:40:34
(3/131)
A kritikusok is emberek, misem tükrözi ezt jobban, mint hogy egymásnak teljesen ellentmondó kritikák jelentek meg a filmrõl. Van olyan ami szerint kellemes a film és jól játszik Aniston. Úgyhogy nem kell mérget venni semmire. Nekem is nagyon tetszett a film, annak ellenére, hogy Aniston szerintem is inkább a közepes (vagy annál kicsit jobb)képességû szinészek közzé tartozik , mint a szuperek közzé. Mano
10/10
simondi 2006 febr. 14. - 18:27:48 10/10
(2/131)
Szia!
Szerintem ebbe nincs igazád, bár ízlések és pofonok! Jennifer Aniston egyátalán nem rossz színésznõ sõt!! Már bocsi de milyen kifejezés az hogy Kevin Costner összes filmje megbukott??? Azért ez NAGYON erõs kifejezés!!! Egyébként ez a film egy light-os film, idõtöltésnek pedig nagyon jó!
Cupp:Dia
10/10
simondi 2006 febr. 12. - 18:45:20 10/10
(1/131)
Sziasztok!
Nekem nagyon tetszik ez a film! Tegnap láttam moziba!Mégegyszer biztos megnézem!
Cupp:Dia