8/10
dandelion83 2020 júl. 18. - 05:01:59 8/10
(11/11)
Szép, megható, kedves, értékekkel teli film, nagyon jó ilyen alkotást látni a mai világban!
Tibag05 2013 dec. 18. - 13:20:56 Előzmény koromiska
(10/11)
"minden lében kanál anyósa, Mary (Patty Duke) népi praktikákkal és alternatív gyógymódokkal kíván kezelésbe venni,.."

erõszakos némbert kirúgni!!!!
10/10
koromiska 2012 nov. 12. - 08:25:34 10/10
(9/11)
Annie várandós. Míg férje, Peter, távol van egy fontos munka miatt, addig õ egyik legjobb barátja, Belinda, házában marad. Késõbb Annie anyósa is megjelenik, aki egyébként bába és csak a homeopátiás szerekben hisz. Az asszony sok problémát okoz, hiszen mindenkinél okosabbnak és tapasztaltabbnak gondolja magát. Belinda sokat gondolkodik és szomorúsággal tölti el, hogy képtelen teherbe esni. Vajon neki is lehet majd egyszer saját gyereke?
gozmozdony 2012 jan. 25. - 20:53:48
(8/11)
:-)6-és a 7-es is kellene:-)
gozmozdony 2012 jan. 25. - 20:52:58
(7/11)
Bocs. a 7. rész kellene magyarul
gozmozdony 2012 jan. 25. - 20:48:56 Előzmény bluebird
(6/11)
Hello! Letudom tölteni valahonnan a 6. részt?Vagy esetleg eltudod nekem küldeni?
bluebird 2011 dec. 26. - 09:52:08 Előzmény Edit23
(5/11)
Nekem megvan ez a sorozat 1-8-ig. (Tudtommal készülõben van még két rész)
A 6. rész kivételével mindet szinkronizálták. A 6. rész kimaradt, megfeledkeztek róla. Így nekiálltam, és lefordítottam („Beteljesült szerelem – megvalósult álom” címet adtam neki) – hogy végre, ennyi idõ elteltével teljes legyen.

1. Love Comes Softly (Szelíd szerelem) Ez a teljes sorozat címe is.
2. Love's Enduring Promise (A szerelem mindent kibír)
3. Love's long Journey (Hit és remény)
4. Love's Abiding Joy (A szerelem örök)
5. Love's Unending Legacy (Új esély a szerelemre)
6. Love's Unfolding Dream (Beteljesült szerelem – megvalósult álom)
7. Love Finds Home (Baba, bába, szerelem)
8. Love Takes Wing (Ragály és szerelem)
Edit23 2011 szept. 20. - 12:15:03 Előzmény Vidette
(4/11)
Nagyon-nagyon köszi az infót. :)
9/10
Vidette 2011 szept. 17. - 15:09:43 9/10 Előzmény Edit23
(3/11)
Szívesen!
Nem találtam én sem a 6. részt magyarul, valószínûleg nem is adták (még). Utánanéztem, ez a 6. rész Belinda korai karrierjérõl és az elsõ férjével való megismerkedésrõl szól. Reméljük elõbb-utóbb ezt is vetítik.
Sõt, készült további két rész is 2011-ben: Love begins és Love's everlasting courage címmel. Nagyon frissek még, az utóbbit az imdb szerint csak most okt.1-én mutatják be. Ezek az egész "Love Comes Softly" - sorozat elõzményeit mutatják be, amikor is Clark Davis megismerkedik az elsõ feleségével, majd a másodikban, Ellen elvesztése után hogyan áll talpra õ és Missy a szeretõ családjuk segítségével.
Sajnos idõnként cserélik a megszokott szereplõket.
Edit23 2011 szept. 16. - 13:55:33 Előzmény Vidette
(2/11)
Nagyon köszönöm az infót a filmrõl, mert imádom az egész sorozatot és csak ebbõl tudtam meg, hogy ez a film is hozzá tartozik!
Vajon a 6. részt miért nem adja le egy csatorna sem? Én legalábbis nem találtam sehol. De nincs is neki magyar címe.
Pedig úgy lenne teljes a sorozat, ha azt is láthatnánk!
9/10
Vidette 2011 szept. 14. - 00:58:00 9/10
(1/11)
Infó a filmrõl:
A film az ún. keresztény családi film kategóriában szerepel Amerikában, a 8 részbõl álló "Szelíd szerelem"-sorozat utolsó darabja, a Love takes Wing folytatása (nálunk Ragály és szerelem címmel adják)

8 év telt el, mióta dr. Belinda Simpson (Sarah Jones)sikeresen felülkerekedett a sikestone-i kolerajárványon és férjhez ment Lee Owens-hez. Örökbe fogadott lányuk immár csinos ifjú hölgy, és mint mondják, nem esett messze az alma a fájától. Belinda régi jóbarátja, az áldott állapotban lévõ dr. Annie Watson (Haylie Duff)náluk tölti a várandósság utolsó heteit, mivel férje a munkája miatt hosszú ideig távolra utazik. Mikor Annie anyósa, Mary – aki 30 éves gyakorlattal rendelkezõ bába – megtudja, hogy kedvenc menye megbetegedett, azonnal utána utazik és rögvest ott is marad pár hétig. Összecsap a 30 éves gyakorlati tapasztalat, népi gyógyítás a józan ész és tudomány tekintélyével. Miközben megtanulják kölcsönösen tisztelni egymás tudását, Belindának meg kell küzdenie saját fájdalmával, mivel eddig hiába vágyakoztak közös gyermek után, illetve nevelt lányuk életébe beköszönõ elsõ szerelem szépségével és fájdalmával is. De egy tapasztalt bába mindenre tud receptet.