abisztriczky 2016 júl. 06. - 20:34:38
(26315/28295)
Arról is nagyon elfelejtkeztek, hogy annak idején Juli mit tett Andrissal, megcsalta a jelenlegi férjével, ráadásul nem csak egy kis félrelépés volt, hanem hosszabb ideig tartott! Most meg Juli úgy teremti le az urát meg Nórát, mintha Õ lenne az ártatlanság mintaszobra!
vendus 2016 júl. 06. - 16:32:33 Előzmény kikérdi
(26314/28295)
Az Ozonetwork utazó és a világot bemutató munkatársa.
NewZoo 2016 júl. 06. - 13:18:19
(26313/28295)
L nézést kérek, a melléütésekért, atelefonom a ludas! ;)
NewZoo 2016 júl. 06. - 13:13:14
(26312/28295)
Bakker... megfogadtam, hogy nem írok többet, ee...
Annyira irritál a nulla agyú Aliz, ki a f.. könyörögne egy ostoba semnire se jó libának, aki rossz anya, egysejtû, és mindig valami zûrt gerjeszt?!
A meleg vonalból, meg szerintem ennyi épp több, mint elég... egyszer volt egy kerekes székes nõ, akivel a setétagyú Novákot írták óssze - az kb. 2 hetet vokt a sorozatban... ennyi esélyegyenlõség ölég vót a stáb szerint...
Akkor a nyálasszájú hajastarkójú tûzoltó (brrr, ahogy az néz azzal a mazsola szemeivel...), meg a furán játszó Tóbi (mintha lenne épeszû anya, aki Tóbiásnak nevezi el a kólkit!!) is eltûnhetne, ge legalább a rûzoltó.. nem ajarok belegondolni, mit csinálnak, hogy vesztette el a szüzike a lányságát... nem vagyok homofób, vannak meleg ismerõseim, egy mûvész haver, meg egy orvos, de ez a nyálnyogás, nár túl közel hozza azt, amire többen nem vagyunk kíváncsiak . Amúgy mostanában nõnek fel az elsõ melegpárok gyerekei.. rengeteg lelki zavarral.. azt nem.hiszem,.hohy meg lehet szokni,.hogy az apáink, vagy anyáink hancúroznak.. (-) ez nem család.
Éljenek együtt,.örökölhessenek egymás után, stb. De a gyerek nem játék, nem önmegvalósításhiz való eszköz.. tudom, hogy sok rettenetes hetero szülõnél rosszabb, de ennek ellenére beteg, torz dolog ez a melegszülõség.. (persze ez az én véleményem.)
És ez a sok idõ, amit ez a cirkuszi produkció eltölt velük, a kezdeti szimpátiát ellemszenvvé gyúrta.
Az anyák szülés utáni depresszióját sajna még a normál családok sem veszik idõnként komolyan - ebben a kreált szituációban, még érthetõ is, mik borultak össze az anya lelkében/fejében.. más kérdés,.hogy úgy írták meg,.mintha Zsófi idióta lenne, és nem ismerné a telefont, vagy a netet, stb.
Szóval már eleget melegítettek!
Petit, nyúzott Julit, Alizt, meg pl. kiírhatnák fejlõdésképtelen fárasztó arakterek Nivákkal együtt, aki artikulálni se tud - csak azt má megszokta a nézõ..
Tegu 2016 júl. 05. - 18:01:09
(26311/28295)
A kutfuras nem olcso jatek am.
2/10
nikato 2016 júl. 04. - 22:54:54 2/10
(26310/28295)
Létezik még olyan falu, ahol nincs bevezetve a házba a víz?
Ádám nem tudta volna kivenni Zsófi kezébõl a babakocsit?
6/10
Futrinka 2016 júl. 04. - 21:01:33 6/10
(26309/28295)
Annyit kínlódnak ezzel a szerencsétlen kúttal: nem lehet a saját házuk mellett fúratni egy másikat?
2/10
nikato 2016 júl. 04. - 14:54:43 2/10
(26308/28295)
Mindenki unja már szerintem.. valami hihetetlen mennyire rossz az egész sztori!! Nem írt alá semmit, hogy le mond Bencérõl, és nem mehet a közelébe? Majd a bíróság biztos egy meleg párnak ítélné, nem? :D Eleve bolondság volt szülni, még fiatal, lett volna neki rendes párkapcsolatból is. Oké, filmsorozat. Az Alízos nagymama sztori is valóban fura! Még ha Irma át is venné Bözsi helyét Vili mellett, Alízék életében nem venné át a helyét. Alíz meg már van vagy 30, de úgy viselkedik, mint egy 14 éves. A villaátadásos történet is túl megy a normalitás határán. Lizát lecsukták már végre? Ezt sem mondják!
szevacica 2016 júl. 02. - 10:01:36
(26307/28295)
Igaz, hogy Claudiától "csalta ki", de Hanna lakott benne (fogalmam sincs, milyen jogcímen, talán Clau ráíratta?), Ági rúgta ki onnan.
6/10
Futrinka 2016 júl. 01. - 16:12:04 6/10
(26306/28295)
Lehet hogy kihagytam valamit, de nem értem, hogy Ági miért Hannára akarja rátukmálni a villát, mikor azt Klaudiától csalta ki. Nem Juli lenne az "örökös"?
Marika néni 2016 júl. 01. - 10:21:47
(26305/28295)
Bunkó Alíz kirohanása nagy észre vall, mért lenne neki nagymamája Irma, ha netán Bözsi mama ki is purcanna? Semmi köze Vili bához, legfeljebb elhúzhatna onnan pi...ba.
dr Pogány Ferenc 2016 jún. 29. - 16:08:31
(26304/28295)
A tegnapi adásban döbbenten hallottam, hogy az opera rajongó Ági barokk opera válogatást hallgatott (Zsolt bosszúságára), ezzel szemben Verdi Traviata-jából a Libiamo szólt. Szerkesztõk és szövegírók ! Hol vagytok ?
kikérdi 2016 jún. 29. - 12:32:28
(26303/28295)
Egyértelmû, hogy a sánta haveromat - akivel elõzõ este összevesztem - hívom, ha betörnek hozzám! A villa felajánlása, a vezeklés is már el lett felejtve. Csak a kavarás, mások összeugratása!!!
talpfaszamlalo 2016 jún. 28. - 22:24:15
(26302/28295)
Egyedül a tyúkeszû Julcsa tehet róla, hogy sittre került, nem kérte senki, hogy valljon be egy gyilkosságot, amit nem õ követett el. Ez a saját hülyesége volt, semmi más, és ha nem teszi biztosan nem csukták volna le.

Megaztán a való életben még így se biztos, elvégre azért nem úgy van ez ,hogy besétálok a rendõrséhre és elmondom ,hogy én lõttem le Kennedy-t és már visznek is le a fogdára. Elõtte azért nyomozgatni is szokás, pl. a merénylet idején élt-e még a delikvens, járhatott-e ott stb.
2/10
nikato 2016 jún. 28. - 09:16:49 2/10
(26301/28295)
Uhh....... nagyon rossz! Amúgy Bencét hány embernek adják még oda, mint valami tárgyat "adogatják". Ez a faluban csak egy kút van, fõzni, mosni, inni, fürdeni, ez képtelenség!
fáncsi28 2016 jún. 28. - 08:43:30
(26300/28295)
Csináljanak már valamit Petivel, mert az állandó visítozása baromi idegesítõ. Egyáltalán honnan a rossebbõl van ennek pénze drogra folyamatosan? És milyen elvonó az, ahol nem veszik észre, hogy az egyik beteg megszökött, és nem értesítik azonnal a családját? A két nagyon okos buxa meg... Az egyik újságírónak, a másik pszichológusnak hiszi magát, de annyi eszük nincs, hogy egy ilyen állapotban lévõ emberhez mentõt hívjanak.
A többi szál meg egyenesen nevetséges: Nóra földvásárlási mániája, miközben állítólag egy fillérje nincs még a megélhetésre se; Giziék örökbefogadása; a karibi epizódocska... Jajistenem! Hova hülyülnek még a forgatókönyv írók?
2/10
nikato 2016 jún. 24. - 08:06:31 2/10
(26299/28295)
Most Emilía anyjának miért kell odaköltöznie, amikor neki volt lakása? Natasa meg egyik percben a börtönben van pszichológus gyakorlaton, másik percben meg az 'anyukájától' kell engedélyt kérnie, hogy elköltözhessen? Vagy, hogy fiúval lakhasson? 18 év után kezdõdik a fõsuli.. nem??? Akkor meg mi köze az anyjának hozzá hova megy, ha már elmúlt 18?
szevacica 2016 jún. 23. - 08:52:16
(26298/28295)
Ráadásul nagyhirtelen hogy elfeledkezett a kislányáról, akiért pár hete még ölni is képes lett volna, most meg szóba sem kerül a gyerek, csak vigyorog folyamatosan meg évõdik a pasikkal, meg a legfõbb gondja, hogy 1. Alízékat kigolyózza a lakásból, meg harcoljon a pszichonénivel Zsoltika kegyeiért...
pneklara 2016 jún. 22. - 09:35:29
(26297/28295)
Ha már képtelenek befejezni ezt a mûsort, akkor legalább legyen nevetséges! Mikor befejeztem a velük való kapcsolatot, akkor rém unalmas volt. Csak annyi maradt meg bennem, hogy a fontos ügyvédnõ minden trauma következtében a fejéhez, homlokához kapkodott. Elég szegényes mûvészi kifejezõ eszköz. Most, hogy újra felvettem a fonalat, élvezem a frissítést.Tetszik a pszichológus nõ családjának szarkasztikus huzakodása. Berényi Ágika kígyótermészete is bejön. A "ha nem volna a két füle, a szája körbeérne" pszichopata tanár jelenetei is megnevettetnek. A régiek viszont kifulladtak: Laci, Miki, Vili, Juli, Nóra nem tudnak már mit kezdeni helyzetükkel. Peti nagyon unszimpatikus lett mára, de a legjobban Attilát utálom. De ennyi ismételt - mûsor kínálatban biztos lesz nézettségük a jobb híján elv alapján.
fáncsi28 2016 jún. 22. - 08:21:18
(26296/28295)
Egyetértek, Ági értelmezhetetlen lett. A gyereke vagy börtönben, vagy a viccesben (ezt se tudjuk, vagy csak én felejtettem már el), de neki nincs más gondja, mint hogy Emíliával harcoljon, meg hogy Alizékat kitúrja.
A két banya közti cicaharc egyébként is nevetséges. A múltkor még egyetlen beszélgetés után öribarik lettek, sõt majdnem üzlettársak, most meg kikaparnák egymás szemét.
A vizes történet szintén egy vicc. Nehéz elhinni, hogy ennyi ember iszik, mosakszik, fõz, mos, növényt termeszt, állatot tart pár mûanyag tartályban talicskával odatolt vízbõl. Csak gondolom, kellett egy kis szociális vonal a sorozatba.
A "banyatankot" pedig megvédeném. :-) Nagyon hasznos jószág, kortól függetlenül. Én pl. a szétmûtött térdeimmel nem is tudnék nagyobb mennyiséget hazahozni, de ettõl még nem lettem nénike. Viszont itt megint csak dõl a hülyeség, mert Bözsi szerint egy nagymamának ez kell, meg kötõtû, meg fonal. Amilyen jó fej volt az elején, olyan kriplit csináltak mostanra belõle. De az is életszerû, hogy Gizi megjön Londonból, nem foglalkozik semmivel, nem öltözik át, kicsit sápítozik a banyatank miatt, aztán egybõl leül rejtvényt fejteni.
De ha már Bözsi és Vili: minden baromságba belefogtak, hogy legyen pénzük kifizetni a halastavat, meg széjjel sápítozták magukat, hogy mibõl fognak fizetni. Most meg kiderül, hogy van egy valag pénzük, amibõl nem az adósságot fizetik, hanem Gizike londoni útját finanszírozzák.
Tudom, tudom, én vagyok a hülye, minek nézem, amikor most már napi szinten mérgelem fel magam a forgatókönyv írók hülyeségén, de hát a megszokás nagy úr... :-)