5/10
Kuttyánszkikutya 2025 jan. 03. - 10:47:48 5/10 Előzmény Sziszkó84
(29612/31692)
Az is mese habbal, hogy egy 100 kg feletti, idős ember ennyi ideig bírja tartani magát😏🙄😱
a.dani0227@gmail.com 2025 jan. 03. - 09:00:04 Előzmény grizlee13
(29611/31692)

Igen, természetesen azért is Májki lesz a hibás, ezek itt másfél évig kefélnek a padláson titokban majd Julcsa még Atis termésével a testén osztja az észt, mindnekinek, ugyebár zuhanyozni nem tudnak a padláson.


9/10
Sziszkó84 2025 jan. 03. - 01:18:07 9/10 Előzmény grizlee13
(29610/31692)
Fú, ez nálam nagyon kiverte a biztosítékot. 🤬 Zsufi szerint csak lepedőgyűrés miatt volt piros Kanga arca. Nem esetleg azért, mert körbefutotta a Matthias King Square-t. 😆
9/10
Sziszkó84 2025 jan. 03. - 01:12:41 9/10 Előzmény Patrick Macnee
(29609/31692)
Milyen erős volt az a molinó, hogy Vili bácsit elbírta. 😆
9/10
Sziszkó84 2025 jan. 03. - 01:10:35 9/10
(29608/31692)
Amúgy Julis nem szed fogamzásgátlót, hogy esemény utáni tabletta kellett neki. 🤷🙃
Patrick Macnee 2025 jan. 02. - 21:43:53
(29607/31692)
Nagyon jó,,,tényleg..,,,trampcsa és koboldilla...,,,👏👏👏és megjött a böszme mama is a kodiak medve fejével,,.🤮🤮😡😡nem baj,,majd a félreqrásért is lehet Májkülnél dörömbölni..🙄🥴
grizlee13 2025 jan. 02. - 21:13:49
(29606/31692)
De hogy lehet valaki ekkora undorító féreg mint ez a HeheJuli hogy pár hónappal az esküvője után már egy másik farokra ugrik rá? Ez azért tényleg a legalja mindennek.
grizlee13 2025 jan. 01. - 19:16:54 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29605/31692)
Igen ez is jellemző a sorozatra, főleg a jelenetek végén hogy a pofavágásból nem jön rá a másik hogy mi a szitu.
Patrick Macnee 2025 jan. 01. - 13:52:40
(29604/31692)
Most az komoly, h Vili

a Campona tetején molinózik,,egy ,,Szeretlek Gizi' felirattal ? xD Majd persze majdnem leesik...,,OMFG

😂🙄
Patrick Macnee 2025 jan. 01. - 13:50:46 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29603/31692)
Nóci hatalams csalódás in sorozat 🤷‍♂️😡
5/10
Kuttyánszkikutya 2024 dec. 31. - 22:34:38 5/10
(29602/31692)
Nóra pályát tévesztett; nulla emberismerettel, nulla helyzetfelismerő képességgel ügyvéd?! 😃🙈 Abszolut nem olvas a laposs*ggű hehejulcsa sanda grimaszaiból pofavágásaiból!!
5/10
Kuttyánszkikutya 2024 dec. 31. - 22:16:05 5/10 Előzmény Patrick Macnee
(29601/31692)
BÚÉK!🥂
Patrick Macnee 2024 dec. 31. - 21:53:22
(29600/31692)
BÚÉK! topiklakók 🙏🎉🎊🍾
Patrick Macnee 2024 dec. 31. - 09:01:29 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29599/31692)
Tényleg nagyon zavaró, h nincs 1 mondata sem,,,aminek a végén ne heherésszen vagy egy idétlen ,,nyhekhe' ne jöjjön a szájából...,,😡
5/10
Kuttyánszkikutya 2024 dec. 31. - 08:47:38 5/10
(29598/31692)

Hehejulis alattomosan teleszórja a kaját olivával Bamba háta mögött,..közben hamis bájolgás pofavágásokkal vegyesen; á, nem baj, h mégsem megyünk étterembe!...🤢 Na ez nálam k-ra kivágta a biztosítékot!!!
😡🤬 Egy igazi roh*dék és innentől "...apa kezdődíííík!!". 🤮


5/10
Kuttyánszkikutya 2024 dec. 31. - 08:37:52 5/10 Előzmény Patrick Macnee
(29597/31692)
Jaaa ez már beteges szinten megy🙄
Patrick Macnee 2024 dec. 30. - 23:50:25 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29596/31692)
Am,,az még idegesitőbb, h mindenki h beleugat a másik életébe,,közbe meg mindegyik egy lyukas garazst sem ér emberileg xDxDxD
Patrick Macnee 2024 dec. 30. - 23:49:07 Előzmény Kuttyánszkikutya
(29595/31692)
Nagyon cringe már sztem is! Évának az a béna haj omg...😱Az ostoba Vili cumijának örülök, vén sunyi disznó xD Kaszanovádinak is kijárt már a csihi-puhi👌 de már most ilyen tré, milyen lesz,,ha megjön böszme mama is? dzsízösz🙄🤮😡
5/10
Kuttyánszkikutya 2024 dec. 30. - 22:16:17 5/10
(29594/31692)
Most már K-ra idegesítő , hogy itt mindenki fordítva ül a lovon!

Miért is kell az Ádámot szétverni, holott a rüfke Aliz nyávogott , nyekergett neki és dörgölőzött hozzá! Kezd tényleg hányinger lenni ez a sok lefeküdt ez azzal,..az ezzel ..és hűha
miért?!.. Micsoda ötletgazdagság!🤢🤮


grizlee13 2024 dec. 30. - 11:45:16
(29593/31692)
Zsufi Zsoltnak: láttad Kingát? Olyan vörös volt az arca.
Zsufi bemegy Kingához: na mondd kivel feküdtél le, ne kamuzz.
Basszus csak ez az egy opció létezik ha valakinek vörös az arca. :D