10/10
gtothistvan 2008 jún. 29. - 20:13:50 10/10
(1/41)
Paul Newmannak egyáltalán van rossz filmje??? Nekem pl a "színek" csücske. A rendelkezésre álló üz.küldõ rovat kevés, az Õt magasztaló kritika terjedelmére.