Téma: Bin Laden utolsó napjai

jani-wan 2012 okt. 14. - 09:54:00 Előzmény grace08
(28/48)
A Wikipedia kb. 50000 WTC dolgozóról ír,
http://en.wikipedia.org/wiki/World_Trade_Center
és az 1999-es kiadású WTC könyvre hivatkozik
http://www.amazon.com/Divided-We-Stand-Biography-Center/dp/0465017274

A "támadásban" 2753-an haltak meg, ebbõl 343 tûzoltó, 84 Kikötõi Hatóság dolgozó, és 147 utas + személyzet a két repülõn.
Azaz összesen 2179 WTC dolgozó halt meg odabenn.

És itt egy tanulmány a kiürítésrõl:
http://www.cdc.gov/mmwr/preview/mmwrhtml/mm5335a3.htm

A jelentésben azt állítják hogy kb. 13000-15000 embert evakuáltak a két toronyból.
Viszont ha ennyit evakuáltak és annyi halt meg, akkor hol a túróban volt 15 perccel munkakezdés elõtt a többi kb. 35000 ember aki ott dolgozott?
Fõnix császárnõ 2012 okt. 14. - 08:43:57 Előzmény grace08
(27/48)
Hali,

1. én nem gyûlölhetem a zsidókat mert a felmenõim közt alapból van, tehát önmagamat gyûlölném.

2. amit mondtam nem találgatás, ki is kerestem:

ZSIDÓ ÜNNEPEK


február

PURIM

március – Niszán hónap 15–22 napjáig (március vége, április)

PÉSZACH

május - Sziván hónap 6. és 7. napja (május közepe – június)

SÁVUOT

július Áv hónap 9. napja

TISA BEÁV

szeptember Tisri hónap 1. és 2. napja (szeptember 6. és október 5. között, csak hétfõre, keddre, csütörtökre vagy szombatra eshet)

ROS HASANA – ZSIDÓ ÚJÉV

szeptember Tisri hónap 10. napja (szeptember 15-tõl október 10-ig)

JOM KIPPUR – ENGESZTELÉS NAPJA

szeptember Tisri 15-21 (szeptember 20-tól október közepéig)

SZUKKOT – SÁTOROS ÜNNEP
offtopic
mandulavirág 2012 okt. 14. - 02:53:32
(26/48)
danton-b 2012 okt. 13. - 22:59:53
(25/48)
Nem csak avideóról van szó ,bár az mindig lehet hamis ,annál semmi sem könnyebb.Van a Bukás c. filmbõl egy részlet ,amikor Hitler alá vágnak napi aktuális szatirikus szövegeket .Ez is bizonyítja pl hogy milyen könnyû hanmisítani,dehát a dolog életszerütlensége ,hogy faji alapon osztályozza az áldozatokat,és még ebben is zsidózik valaki.Ebbõl látszik hogy nem normális az illetõ.
danton-b 2012 okt. 13. - 22:03:39
(24/48)
Hát mi vagy?
danton-b 2012 okt. 13. - 22:02:59
(23/48)
Nem õ provokál ,hanem az a hülyeség ,ami ellen szót emel .Az provokatív és egyben szánalmas de nagyon.
danton-b 2012 okt. 13. - 22:01:48 Előzmény grace08
(22/48)
Totál igazad van de ezeknek beszélhetsz ,sötétek mint az éjszaka,nem véletlen hogy a szélhámos Fidesz nyerõ tudott lenni,mert rengeteg ember nem használja az agyát ,viszont érzelmileg olyan jó másokat bûnbaknak kikiáltani .Miközben aki megvezeti õket a markába röhög,és jól megszedi magát a hülyeségükön.
grace08 2012 okt. 12. - 22:12:15
(21/48)
Akkor jó. Köszönöm.:D Jó éjt!:)
grace08 2012 okt. 12. - 21:25:44
(20/48)
Figyu, ne nézz totál hülyének, ha megkérhetlek, köszi.:) Engem nem érdekel, hidd csak el minden szavát a szélsõjobbos propagandának. Vakon! Nehogy körültekintõ légy, és mondjuk megvizsgáld egy olyan oldalról, amirõl még nem tetted. És most nem a Tényekre meg Híradóra gondolok. (Hozzáteszem, ilyeneket nem nézek. Sõt úgy általában TV-t sem.)
Azért mert én másképp látom, más a meggyõzõdésem, nem kell beskatulyázni. 2010-ben sem én rohantam nyálfröcsögve, fejvesztve, hogy végre a Fideszre szavazhassak...Ez csak azért jutott eszembe, mert azt az embertömeget igazán megvezették.
Amûgy bizonyítékkal még mindig nem szolgáltál, hogy a videónak minimális hitelessége lenne. Csupán azért kell elhinni, mert ez alátámasztja a nézeteidet, és akkor tutira igaz. Hát persze. De mint mondtam, azt hiszel el, amit akarsz.
Persze az nem éri el az ingerküszöbödet, amikor izraeli iskolabuszt robbantanak fel iszlám terroristák...Vagy terhes nõ hal meg az öngyilkos merényletben. Ja persze, buta vagyok, hisz ezt is megkajáltam, hisz azok maguk a zsidók voltak az amcsikkal karöltve.
Hagyjuk is. Megyek, kimosom a ruháimat intelligens mosóporral, utána pedig iszom egy colát, ha megengeded. :) Mert szabad vagyok.
grace08 2012 okt. 12. - 20:54:02
(19/48)
Jajj ne már.:DD Te jó ég! Te beszélsz ezen a nyelven, és érted, amit Perez bácsi mondott?:D Arról nem beszélve,hogy a hang és a kép 0 összhangban van egymással. Folyamatosan arról beszélsz, hogy mindenki mindent vakon elhisz, de Te tulképp ugyanezt csinálod, már bocs.:D Itt van egy összetákolt videó, ami alá azt írnak oda, amit akarnak. Még az sem biztos, h a hang Simon Perezé. Vagy van rá bizonyítékod?:D Ugye, hogy nincs. Na.:D
De nem akarok ilyen meddõ vitákba belebonyolódni. Úgyhogy pont.:)
grace08 2012 okt. 12. - 20:22:53 Előzmény Fõnix császárnõ
(18/48)
És Te honnan tudod, hogy aznap kevés zsidó ember dolgozott? Talán ott voltál? Megszámoltad õket? Szám szerint tudod, hogy egyébként mennyinek kellett volna lenni? Ugyan, elhiszed, mer' vki aszonta. És mivel utálod a zsidókat, boldogan bólogatsz. Most meg majd jössz azzal, hogy kikéred magadnak, mert Te nem vagy náci, csak értsem már meg, hogy mindenért a zsidók a hibásak. Még azért is mert tegnap csomós lett a rántás a levesben. Világuralomra törnek, és be akarják kebelezni az egész Magyarországot. Tudom. És ez igazán rémisztõ.
Tényleg el tudod képzelni, hogy az összes ott dolgozó zsidót felhívták elõtte nap, hogy ne menjen be dolgozni, mert két gép fog beleszabni a tornyokba? Hát persze, nagyon valószínû. :D
k11zoltan 2012 okt. 12. - 17:21:24
(17/48)
Nem voltam ott, de ha el kell képzelnem, inkább úgy képzelem el, hogy még egy gyereket is maga elé tartott, minthogy felemelt kezekkel várta a jenkiket.

TERRORISTA volt!
Fõnix császárnõ 2012 okt. 11. - 16:54:48 Előzmény danton-b
(16/48)
Pedig tény, aznap elvileg valami ünnepük volt, hallottam s olvastam is.
k11zoltan 2012 okt. 11. - 16:26:14
(15/48)
Itt angliában a megölése napján britt katonák nyilatkoztak az akcióról a BBC-nek.
Õk azért többet tudnak, mint az újságírók.

Egyébként az amerikai katonák is ezt nyilatkozták a halála után, majd késõbb visszavonták.
Nem tudom miért...
Sz. Péter 2012 okt. 10. - 22:24:12
(14/48)
Az iszlám világban egy hõs volt. Csak szólok.
Sz. Péter 2012 okt. 10. - 21:45:54 Előzmény ceia
(13/48)
Á, akkor mártírt csináltak volna belõle. Így viszont agyonlõtték mint egy kutyát és bevágták a tengerbe, hogy még sírhelye se legyen.
danton-b 2012 okt. 10. - 21:37:49
(12/48)
"elég furcsa hogy a dolgozók közül a híberek nem mentek aznap dolgozni, mintha valamit tudtak volna..."
Ezt ki írta Te szerencsétlen? Olvasni tudsz? ,és méghozzá nem is elõször.Lehet hogy Te nem zsidózol de ugyanolyan korlátolt Amerika ellenes vagy és atényekre elfogultan szándékosan vak, mint a komcsik anno a vietnami háború idején.Nem véletlen hogy aszélsõjobb és bal édes testvérek.
danton-b 2012 okt. 10. - 21:23:29
(11/48)
Szerencsétlenek!,Bin Laden nemcsak szeptember 11-ét szervezte meg hanem még egy tucat sunyi merényletet.Arról nem is beszélve hogy el is vállalta az egészet,egy idióta fannatikus volt,akit már sokkal korábban ki kellett volna nyírni.Az ilyen szerencsétlen idiótákkal meg mit lehet kezdeni ,akik szerint a zsidók nem mentek dolgozni szept 11-én,csak a keresztények ,merthát a zsidók azok be voltak avatva.Hol erre a bizonyíték és hogyhogy ez nem szivárgott ki? Szánalmas az ilyen hülye ,aki ezt le meri írni.Az ilyen barmok mindent a zsidókra húznának rá,ezek miatt vannak ilyen rendszerek mint Hitleré és Szálasié ,mert végtelen az ostobaság és az antiszemitizmus sötétsége.
k11zoltan 2012 okt. 10. - 17:06:59
(10/48)
Én úgy tudom, hogy amikor jöttek a katonák, a feleségeit élõ pajzsnak használta ez a szent ember.
Fõnix császárnõ 2012 okt. 10. - 13:28:20
(9/48)
Jó hogy nemcsak én látom így.

Nekem már eleve gyanús hogy aznap a dolgozók döntõ többsége nem is dolgozott.