CtrlAltDel 2010 szept. 12. - 12:51:50
(4/64)
Ugek ítra:
"Mûsor értékelés késõbbiekben, hadd jöjjenek a további epizódok. Viszont mûsor-ügyileg (nem csak Mú1.) egyik kezemben a TV-ujság, másik kezemben a távirányító(TXT.), tökömön a PC.(port.hu)! No, ennyi!"


Egy dolgot kihagytál a felsorolásból:
..., és köröttem egy hatalmas adag szerencse :-))
1anka 2010 szept. 12. - 12:46:33
(3/64)
Nem értem a feháborodásod. A Magyar Királyi Tv-t sok minden váratlanul ér.

Emlékszem én az olimpia záróünnepsége miatt maradtam le egy film felvételérõl. Az az esemény is olyan váratlan volt a királyinak, hogy csak aznapra idõzített rendkívüli mûsorváltozással tudta megoldani.

Persze a mûsorváltozást is olyan dilettáns módon rendezték, az összes érintett filmet másfél órával elõbb vetítettek, így akinél nem megy egész nap a TV, az a várva várt film utolsó pár percet láthatta csak.

A helyzet nem fog változni, mert a szakemberek már régen elhagyták, vagy kiszorultak a királyi tévébõl, a pártkatonákat és a dilettáns managereket meg a mûsor és a nézõk érdeklik legkevésbé...
Ugek 2010 szept. 12. - 12:00:52
(2/64)
Mûsor értékelés késõbbiekben, hadd jöjjenek a további epizódok. Viszont mûsor-ügyileg (nem csak Mú1.) egyik kezemben a TV-ujság, másik kezemben a távirányító(TXT.), tökömön a PC.(port.hu)! No, ennyi!
enioth 2010 szept. 11. - 23:24:32
(1/64)
Egyetlen fillért sem fogok a jövõben TV-újságra költeni. Teljesen felesleges pénzkidobás. Fel akartam venni, beállítottam 16:45-re... és egy órával koárbban kezdték a vizilabda bronzmérkõzés miatt. Ráadáûsul kikaptunk a szerbektõl.