Téma: Bordán Irén

Johann 2013 okt. 24. - 20:27:07 Előzmény dreamer1
(7/7)
A Földindulás c. Kodolányi darabban láttam színpadon, az volt az elsõ munkája az Újszínházban. A darab drámai erejû, kiváló alkotás és szerintem a színészek is igen jók benne, köztük Bordán Irén is. Bizonyára az Újszínházban sem csalódtak benne, hiszen azóta is a társulat tagja, játszik a Jézusfaragó emberben is.
Te mibõl gondolod, hogy a rendezõ 2005-ben megbánta volna, hogy vele dolgozott? Tudod, kicsit könnyebb lenne elhinnem egy 2013-as bejegyzésrõl, hogy õszintén szól egy nyolc (!) évvel ezelõtti élményrõl, ha korábban számos alkalommal - pl. Bánsági Ildikó itteni fórumában - nem éreztem volna egyértelmûen azt, hogy jóformán kizárólag a politikai elfogultság íratja veled ezeket a "véleményeket".
(Amúgy rejtély szavunkban az elsõ a "pontos jé" és a második az "el-ipszilon".)
dreamer1 2013 okt. 19. - 18:33:03
(6/7)
A Relytéjek az operában c.darabban láttam színpadon akkor jött vissza Mo-ra azt hiszem, de a darab is dögunalom volt és a színészek is.A rendezõ meg megbánta hogy dolgozott vele.
Johann 2012 márc. 09. - 13:57:00
(5/7)
Úgy fest, most (végre) hívták: az "új" Új Színház elsõ saját produkciójában, Kodolányi János Földindulás címû drámájában (fõ)szerepet kapott, mint vendégmûvész. Olyan kiváló színmûvészekkel láthatjuk majd együtt a színpadon, mint Koncz Gábor, Szakács Tibor vagy éppen Lux Ádám.
Én magam (is) most látom majd elõször élõben. Nemrég egy alkalommal már "majdnem láttam": többek között Harsányi Gáborral és Szabó Sipos Barnabással együtt szerepeltek Albee Mindent a kertbe címû vígjátékában, mely legutóbb az Eötvös 10-ben lett volna látható, és el is mentem volna megnézni, az elõadás azonban sajnos végül elmaradt (amit én is csak az utolsó pillanatban tudtam meg, az Eötvös 10 honlapján, a port.hu nem jelezte).
Most viszont már aligha jön közbe bármi: március 22-tõl az Új Színház mûsorán repertoárdarabként szerepel a Földindulás. Rendezõ: Pozsgai Zsolt. Kíváncsian várom!
mulao 2009 okt. 25. - 15:14:23
(4/7)
Tegnap láttam az Állomásban, az biztos, hogy nagyon jól tartja magát, szerintem a játéka is jó volt.
mulao 2009 szept. 15. - 19:18:02
(3/7)
Díva, pardon.
mulao 2009 szept. 15. - 19:17:30
(2/7)
2006-ban még láttam egy nagyobb szerepben a Hasutasokban.A lánya, Bordán lili pedig komoly amerikai karrier elõtt áll.Mégmindig szép, igaz dícaként tartja magát.Köszi a segítséget.
mulao 2009 aug. 19. - 02:25:42
(1/7)
Hogy lehet, hogy még neki sincs fóruma?