Redfield 2007 febr. 10. - 21:56:18
(18/38)
Newcastle-nek meg, ha nem is fejti ki álláspontja indokait elég bõven, van alapja rá, hogy lehordja a fõldig a filmeket. Jobb lenne szerintem is, ha nyíltabban, és teljesebben vitatkozhatnánk vele a filmekrõl, és nem csupán a szûken indokolt nemtetszéseit nyílvánítaná ki, azonban az õ meglátásai is éppúgy helytállnak, mint másokéi. És kijelenteném: nem csak alázni szokott, van, ami tetszik is neki. :)
moderator1 2007 febr. 10. - 20:37:43
(17/38)
Kedves Fórumozók!

Kérlek Titeket, hogy a filmrõl alkossatok véleményt, ne egymásról!

köszönettel:
A moderátor
bodywithoutahead 2007 febr. 10. - 20:19:21
(16/38)
jujjuj!

naon komoly harcok folynak itten...=)
tök szánalmas.de amúgy meg kell h. mondjam newcastle olykor-olykor(nem erre a filmre gondolok)nagyon durván alap,és jó filmeket kritizált a föld alá...
szal,nem akarok belefolyni,de azé van abban valami amit meroving(rem. jól írtam a nevedet,bocs ha mégse)mond
Meroving 2007 febr. 10. - 20:14:50
(15/38)
Cherry!

Igen,igazad van.így van ez normális esetben.Normális esetben nem ítéltem volna meg Newcastle-t sem.Normális esetben.
De ha neki szabad,nekem is.
Meroving 2007 febr. 10. - 19:56:42
(14/38)
Nem hinném,hogy félmûvelt lennék.Talán hirtelen haragú, gyúlékony, de félmûvelt semmiképpen sem.

D.Sz.!mutatok neked egy igazán félmûvelt embert:

Dávidka a Királynõ fórumában.õ félmûvelt de én nem.

Remélem felfogtad,többször nem írom le,és nem hinném,hogy 1-2 durvább hozzászólástól meglehetne ismerni egy embert,és ráfogni hogy félmûvelt.
Félmûveltséghez közelebb állsz te,aki 1-2 komment alapján marhára azt hiszed,hogy ismersz valakit.
De te sem vagy tökéletes,te is tévedhetsz,ez esetben legalábbis 100%, hogy tévedsz...,mert nem vagyok félmûvelt.
Na jó,többször nem írom le,hogy nem vagyok félmûvelt,elvégre BIZTOS elsõre is megérted.BIZTOS nem vagy fogyatékos...
Redfield 2007 febr. 09. - 21:00:29
(13/38)
1-et értek. :)
Redfield 2007 febr. 09. - 20:56:34
(12/38)
Egy mondást azért ide illesztenék a tinikkel kapcsolatos szemlélettel kapcsolatban: "A pillanatok öregítenek, nem az évek!"
Redfield 2007 febr. 09. - 20:45:53
(11/38)
Eztet most nem értem. :) Ha komolyan gondolod, akkor szívesen folytatok veled normális eszmecserét, de offtopic lenne eléggé. Ha viccelsz, akkor meg megértem. :) És én is azt mondtam, hogy valaki parasztul áll a dolgokhoz, vagyis nem fogja fel, meg minden, akkor abból egy elég hosszú vita lesz, mert a másik úgysem fogja tudni meggyõzni ép ésszel, de miért is tenné, ha vitapartnere ennyire bunkó?
Redfield 2007 febr. 09. - 20:32:05
(10/38)
Mi a jó abban, hogy két ember képtelen megtalálni a közös hangot, és legalább az egyiknek paraszt módjára kell viselkedni, azt nem tudom... Ma is vitáztam egy gyerekkel a hd-n, mert egy évvel idõsebb nálam, és lenézi a tiniket, mert õ sokkal többet tapasztalt már állítólag az életbõl. Azzal bizonyította be a szellemi érettségét, hogy nekiállt bunkó módjára felháborodni, és támadni. Nem jött rá, hogy ezzel csak magát égeti. :)
soma200 2007 febr. 09. - 20:14:26
(9/38)
Birom ezeket a fórumokat föleg amikor van egy kis csete paté.
Meroving 2007 febr. 09. - 19:46:54 Előzmény Newcastle United
(8/38)
nem kaptál választ??tanulj meg olvasni te idióta!írtam(nem tom melyik film fórumában) hogy inkább kihagynám,még a végén arzént találnék a sörömben...
de,nem baj felülemelkedem rajtad...
Newcastle United 2007 febr. 07. - 15:34:46
(7/38)
Az intelligencia hiányát pont az ilyen hozzászólásaid miatt értettem. Értelmes ember nem így érvel, ahogy te. No meg olyan filmeket B kategóriáztál le, amik máig meghatározó filmmûvészeti alkotások.
Gyávaság? Felajánlottam egy békés sörözést és eszmecserét, amire választ se kaptam. Csak a neten keresztül vagy nagyfiú. Mindegy, felejtsük el egymást.
Newcastle United 2007 febr. 07. - 11:56:36
(6/38)
Az intelligencia hiányáról és gyávaságból már többször tanubizonyságot tettél. Szóval ezt inkább hagyjuk.
Meroving 2007 febr. 06. - 17:23:41
(5/38)
jaj,itt van a másik unintelligens port-os kollégám.ne érts félre,nem tartom a bosszúból jelest túlzottan jó filmnek,de ilyenkor mindig eszembe jut milyen gáz,hogy fikázod a legtöbb filmet,és ettõl azt hiszed jó az ízlésed...pff...

amúgy nem túl jó film,de ha csak egyszer látom,akkor élvezhetõ,és inkább pozitív élményem van róla mint negatív...
Newcastle United 2007 febr. 06. - 10:29:25
(4/38)
Erre a filmre tényleg nem lehet, túl büszke Helen Mirren, de ennek ellenére nagyon jó színésznõ.
Hesztia 2007 febr. 05. - 22:29:22
(3/38)
Könyörgöm ezzel csak magadat égeted le!:-))))
Elég egyszerû lélekre vall az, ha valaki egybemos egy karaktert és egy színész.:P
Amúgy valószínû, hogy a több évtizedes színpadi és filmes munkája a nullával egyenlõ, mert a TE véleményed minden eddigi elismerését a sárba tiporja.:)))
Redfield 2007 febr. 05. - 21:05:06
(2/38)
Nekem az a kedvenc részem, amikor a srác beszól: "- A jó k***a anyádat!". :) az kihagyhatatlan volt.
soma200 2007 febr. 05. - 20:41:16
(1/38)
Jé a hetedik mennyországos kölök is szerepel benne.