daruka 2013 ápr. 02. - 16:55:41
(41/81)
Öregem, még egy ilyen pocsék filmet nem akarok látni az életben!

SPOILER

Még a jól megszokott klisés hibákon csak csak túl tudta tenni magát az embert, de amikor megszentelték az ezercsövû golyószórót :D én értem hogy fantázia meg mittomén, de ha van egy ilyen masinája akkor miért idétlenkednek azzal a kis meggymagköpõvel? Meg amikor defibrilálta az ogrét :D:D hát azt hittem behidalok. Igazából ez volt az a pont amikor felálltam és nem néztem tovább így a végérõl nem tudok nyilatkozni, de ha jól sejtem, megölnek minden boszit, megmentik a világot, jól megünneplik õket és vissza se nézve ellovagolnak a naplementébe.
Mondjuk az érdekelne hogy Júliának végül is összejött e az ogréval? :D
-346364 / 10
Szandi235 2013 márc. 24. - 11:10:31 Előzmény Gnomik
(40/81)
Erre csak azt tudom mondani hogy mindenki magából indul ki.....és ilyennel ne szennyezd más emberek lelkét...mert ez már vérig sértõ megnyilvánulás....igen kinyilvánítottad a véleményedet de néha jobb ezt magunkban tartani..nekem ez elég szarul esett..mert számtalan filmet megnézek...ez a film nem azért jött ki mert nem volt jobb dolguk a hollywoodos rendezõknek producereknek..hanem azért mert jó izgalmas...és tényleg...feldolgozásra alkalmas stori a Jancsi és Juliska......
Gnomik 2013 márc. 08. - 04:13:20
(39/81)
Megnéztem, vállat vontam, letöröltem.
Ezért nem járok moziba, ezért nézek mostanában egyre több európai filmet.
Elképesztõ, hogy a sok csõlátású fogyasztó önként és dalolva nagyra nyitja száját és engedi, hogy Hollywood egy hatalmas tölcséren át töltse a sok SZA*RT.
Kérdezem én: mit lehet dicsérni egy ilyen filmen?
Nem tudok erre úgy tekinteni, mint egy "ne törõdj vele, csak élvezd" filmre, akkor is kell hogy igényesen szórakoztasson egy történet, még ha annak semmi köze a valósághoz. Kell, hogy legyen értele, de ebben a filmben semmi nem volt. Sajnálom, hogy számtalan ennyire elkorcsosult az igény. Sajnálom, hogy a sok kiadó és forgalmazó az ilyen filmekkel, teríti be a piacot. Sajnálom, hogy a sok igényes és értéket képviselõ film, nem jut el idáig.
De lehet ki kell szolgálni az igénytelen réteget is, hisz õk a fõ fogyasztói rétek, a birkák...
10/10
Kendy 2013 febr. 24. - 18:06:06 10/10
(38/81)
Most néztem meg a filmet!
:)
Nekem nagyon tetszett!

Szerintem 1 igazán látványos és szórakozttó filmet hoztak össze.
Kikapcsolódásnak tökéletes.
Külön örültem,hogy Famke Janssen játszotta a fõboszit!
:)
Nagyon csípem és jó színésznõ na meg gyönyörû is.
A maszkja se volt piti.
:)
Sz Peter 2013 febr. 22. - 13:13:01
(37/81)
"a készítõk nem tököltek a magyarázattal"?

Mert mi nem volt itt megmagyarázva? Szerintem az eredeti mesétõl (ahol semmit nem tudni a gyerekek hátterérõl) egy kerekebb sztorit hoztak össze. :)
7/10
beo71 2013 febr. 22. - 11:34:16 7/10
(36/81)
A nyomorultak végig szenvedése után megérdemeltem egy kis agy pihentetõ szórakozást, Silent Hill 2.( 1/10 értékelhetetlen )Ab.Lincoln, a vámpírvadász és Boszorkányvadászok.
Nos, ha így áll neki az ember, nem vár sokat, akkor nézhetõ, szórakoztató.7/10.
A fanyalgókat is megértem, a készítõk nem tököltek a magyarázattal, körülményekkel, csak daráltak egyet, de nekem most erre volt szükségem és pont jó volt ennyi.
A Náci zombik jobban tetszett egy fokkal, remélem a rendezõ nem felejti el, honnan jött, a kevés pénzbõl néha többet lehet kihozni.
Egyébként a film hossza is elárulja, itt nem fognak dramatizálni, nagyon fontos, aki ezt választja, tudja is, hogy mire ül be.
offtopic
Sz Peter 2013 febr. 21. - 19:31:43 Előzmény GaborT28
(35/81)
Vagy azok kritizálták. :)
1/10
yeti41 2013 febr. 21. - 19:28:16 1/10
(34/81)
Ez a film egy zs kategóriás filmnél is rosszabbra sikeredett hollywood és a 90 alatti IQ-s nézõk gratulálok mind kettõtöknek....
köszönöm ezt a filmet a magam és színvonalas filmeket kedvelõknek nevében is
7/10
grubesa 2013 febr. 21. - 10:39:53 7/10
(33/81)
Jó kis fanatsy/horror, 7/10
1/10
GaborT28 2013 febr. 21. - 10:19:55 1/10
(32/81)
A hozzászólásokból ítélve a 90 alatti IQ-val rendelkezõknek készült a film.
3/10
Bozótharcos 2013 febr. 21. - 05:48:22 3/10
(31/81)
Nem tudom meddig süllyed még a filmgyártás színvonala, ez egy újabb példánya annak hogy már rég nincs semmilyen ötlet, keverjünk mindent egybe aztán zabálják az igénytelen szemetet. FILMRÉSZLET!! Jancsi és Juliska felszerelve mai fegyverekkel boszorkányvadászaton a középkorba. Az elsõ akciójelenetnél azt hittem hogy Van Helsing üldözi a Fûrész maszkban menekülõ boszorkányt. Gondoltam poénra vették a filmet nem is rossz. De aztán jöttek az újabb és újabb jelenetek, amibõl kiderült hogy ezt mégse paródiának szánták. Egy ostoba értelmetlen mészárlásba ment át az egész, amihez megpróbáltak egy bosszútörténetet hozzáadni, hogy ne legyen már annyira üres ez a förtelem. FILMRÉSZLET VÉGE!!
Ami errõl röviden elmondható: Történet nulla, akciójelenetekbõl alig látszik valami, mert rángatják a kamerát össze-vissza, a szereplõk a dögös Hugin kívül röhejesek, fõleg miután feltûnik X-men kisasszony is, a képi világ az Alkonyat koppintása. Mindezek után 3/10 csak azért mert jó szívvel adom, különben 2-öt kapna.
8/10
Cameron92 2013 febr. 18. - 21:02:08 8/10
(30/81)
Nekem tetszett, szerintem jó volt,jó kikapcsolódásnak is.
10/10
virdzs 2013 febr. 14. - 22:13:04 10/10
(29/81)
Ez a film eszméletlen!
Véeltlen szerûen az idõpont miatt esett a választás erre a filmre amit 3d-ben néztünk meg a moziban, de egyszerûen imádtam! szeretem a vámpíros, boszorkányos, fantasy véres filmeket, pont ahogy ezt, akár a van helsinget is, több ezerszer láttam már, de ez afilm vitt mindent. Ajánlom úgy nézze mindenki hogy elötte nem tudja, hogy mire számítson, így nincs elõítélete és nincs egy kialakult véleménye, elvárása. Nagyra sikeredett, egyszerûen tökéletes! poénos, izgalmas, fantasy! És nagyon kreatívnak tartom az alapstory átdolgozását.

10000pont!
Kovács kolléga 2013 febr. 14. - 20:15:31 Előzmény tanhu
(28/81)
Az Isten szerelmére, ennek a filmnek semmi köze az Alkonyathoz. Mûfajilag inkább abba a kategóriába sorolható, mint a Machete, a Piranha 3D, a Féktelen harag vagy a Terrorbolygó. A kritikusok "szutyokfilmnek" nevezik az ilyesmit, ami azt jelenti, hogy látványosan eltúlzott jelenetekkel visszaidézik, és egyben karikírozzák is a jellegzetes B-filmes mûfajokat. Ezekben a filmekben pörgõs a tempó, iszonyúan sok a vér, és amit eközben lát az ember, azt még véletlenül sem szabad komolyan venni. Egyébként értõ rendezõ kezében jó színészekkel hihetetlenül jó filmeket lehet a mûfajon belül összehozni.
tanhu 2013 febr. 13. - 23:28:25 Előzmény Zsolthy
(27/81)
Egyiket se bánd.A Lincoln egy nagy nulla, noha a rendezõ Õrség sorozata valóban kiváló, a könyvek kiemelkedõ utolérhetetlensége ellenére is,és úgy is,hogy jócskán változtattak a filmben a sztorin ennek ellenére MÉGIS REMEK mind a kettõ!A Lincoln meg egy vérszegény lagymatag lélegeztetõn vegetáló nulla történet pokolian látványosan,és patakban csobogó vérrel...de ez nagyon kevéske...
Zsolthy 2013 febr. 13. - 22:22:53
(26/81)
Vajon mért nem játszák a nyugat dunántúlon egyetlen moziban sem?? (ahogy az abraham lincoln - vámpírvadászt sem)
Sz Peter 2013 febr. 13. - 15:33:51
(25/81)
Én azt nem tudom, hogy hogyan választanak az emberek a moziban? Csak úgy ráböknek egy plakátra, hogy ez szép színes, ez jó lesz?
Nem néznek utána, hogy miféle film az? Aki erre beült, mégis mire számított? Szexre Uma Thurman-nel? :)


"lesz vagy 300 része sajnos"

És ezeket neked kötelezõ lesz megnézned? ;)
tanhu 2013 febr. 13. - 12:10:28 Előzmény Cressi
(24/81)
Az alapötlet nem lenne rossz, és a látványosság se elviselhetetlen.Ám a film nagyon dedó.Egy jó poén van benne az ogre neve edward a többi felejthetõ.A nõk úgy verekednek benne, kb. mint a lindában...A Csillagpor óta képtelenek egy valamirevaló fantasyt csinálni?!Az 10 pontos+1 ez jóindulattal 3-1.Nem igazán lehet eldönteni ez mi a franc is akar lenni, kaland mese horror akció, aztán valahogy egyik se lett, csak valami orbitális zagyvaság, gépfegyverekkel na ne.Egyre több a zsé kategóriás szemét, az alkonyat óta szarják ezeket...Ideje lenne már valami valóban nagy durranásnak, példaként vehetjük a cokneys vs. zombies-t az egy jó nyomvonal és még mulatságos is,ötletben sincs hiány ellentétben evvel...ahol a 16-os karika inkább sértés, vagy csak véletlenül ott maradt egy egyes...a 6 éven felülieknek inkább passzol ide.Természetesen ennek a foshalomnak lesz vagy 300 része sajnos...vagy ha nem akkor hasonlókat tömegesen fognak rászabadítani a világra Uram irgalmazz...
10/10
Cressi 2013 febr. 12. - 01:16:05 10/10
(23/81)
Nekem tetszett! 9/10 Nem túl véres, látványos, ötletes egész jó 3D.

Nos nem bántam meg, pedig idén ez volt az elsõ film, amit moziban láttam.
Sz Peter 2013 febr. 10. - 21:26:53
(22/81)
Aki nem egy igazi, véres fantasy-horrort vár (itt-ott némi humorral), az bele se kezdjen.
Mindenki másnak ajánlom! ;)