Téma: Breaking Bad

10/10
jump 2012 máj. 31. - 19:03:18 10/10
(52/252)
Ha szeretted a Sopranos-t, ezt imádni fogod! Végignéztem az eddigi 4 szériát angolul; már az elsõ is ütõs volt, de aztán mindegyik még egy fokozattal feljebb kapcsolt. Idén nyáron adják az USA-ban az 5., záró szériát, évek óta nem vártam így filmet. Intelligens, fordulatos, kiszámíthatatlan, rettentõ izgalmas és kellõen véres. Érthetetlen, hogy itthon csak az éjszaka közepén merik leadni, gondolom addigra a zokniagyú VV fanok kidõlnek. Pedig az évtized legmeghatározóbb sorozata.
Doctor_Who 2012 jan. 08. - 23:19:21
(51/252)
Túl vagyok az S01E01-en. Eddig tetszik, holnap folytatom, aztán ha hétvégéig nem végezném ki az elsõ évadot, akkor majd hétvégén darálok :)
10/10
robinhód 2011 dec. 30. - 15:18:22 10/10 Előzmény Sasha Wins
(50/252)
Értem én, csak szõrszálhasogatás volt a szóhasználat miatt.. :) (úgy értem felháborodni inkább akkor szoktak az emberek ha nem értenek egyet a sorozat mondandójával, vagy azzal ahogy azt tálalja - de szerintem semmi ilyen kirívó dolog nincs ebben a sorozatban, ami felháborodást válthatna ki, ezért írtam..)
wim 2011 dec. 22. - 21:48:06 Előzmény Sasha Wins
(49/252)
Jajj, az a kedvenc epizódom! :) Gyomor kell hozzá, az biztos, de fõleg az elsõ évadhoz.
Easy Rider 2011 dec. 22. - 21:34:28 Előzmény Sasha Wins
(48/252)
hehe, minõ véletlen. épp ma néztem meg az általad említett junkie-s, atm-es részt. a kissrác és a körülmények, amelyek között él ritka megrázó és elgondolkodtató... jó sorozat, várom a fejleményeket. písz!
8/10
Sasha Wins 2011 júl. 28. - 19:40:49 8/10 Előzmény robinhód
(47/252)
Megrázó, felháborító, nem mindegy ;) Jó és kész. Pl abban az ATM-es részben amit említettem ahogy az anya bánik a gyerekével és amilyen szinten nem foglalkozik vele és csak a drog az nekem felháborító. Megrázó is, mert kemény az élet, és amikor így az arcodba tolják akkor még jobban rájössz.
Megvan az elsõ két részt a 4. évadból, az elsõ részt sikerült is már megnézni, hát elvarrták a szálakat és minden kérdésre megadták a választ, mehet tovább a biznisz. Jó volt, de kicsit jobban odapakolós nyitányra számítottam, túl light lett, de jó lesz ez voltak benne biztató jelek. Csak hajrá.
10/10
Lazzlow 2011 jún. 01. - 12:41:43 10/10
(46/252)
Július 17-én premier. Végre!
10/10
robinhód 2011 máj. 22. - 15:50:14 10/10 Előzmény Sasha Wins
(45/252)
Mármint mi benne a felháborító, amihez gyomor kell konkrétan? Nem inkább megrázó?
Már nagyon várom a 4. évadot!
10/10
Lazzlow 2011 máj. 16. - 18:19:41 10/10
(44/252)
Persze, hogy lesz 4. évad!!
8/10
Sasha Wins 2011 máj. 08. - 15:24:25 8/10
(43/252)
Nagyon jó sorozat. Az mondjuk igaz, hogy az elsõ évad elsõ részbe belekezdtem háromszor is mire végig néztem de utána a többi rész nagyon jó lett. Vannak benne dolgok amik igen felháborítóak és kell hozzá egy gyomor is, másrészt nagyon életszerû. Egyébként a második évad az 12 vagy 13 részes, a harmadik évad meg 13 részes. Kicsit jobban belefolynak a dolgokba, jönnek még keményebb jelenetek, fõleg az a tipikus rész,
**Spoiler**
amikor Jesse és egy ATM automata.... Na az a tipikus való élet, az ilyen embereknek. Negyedik évadról mit lehet tudni? Lesz? Mert úgy van vége a harmadiknak, hogy eléggé el vannak süllyedve kedvenc szereplõink.
**Spoiler**
10/10
robinhód 2011 ápr. 16. - 17:21:46 10/10 Előzmény zsoltix
(42/252)
Folytatja egyáltalán az RTL ezt a sorozatot?
zsoltix 2011 ápr. 06. - 00:42:45
(41/252)
7 resz egy evad, oszt' jonapot, lehet nezni a tunikas romaiakat helyette.
Thorstein222 2011 márc. 23. - 00:15:37
(40/252)
Az tényleg igaz, h az 1. részt végig kell szenvedni... azt hiszi az ember, h egy dögunalmas sorozat már megint. Aztán a 3.-4. után már nem lehet abbahagyni. Én kb 6 részt néztem meg egyszerre egyik éjszaka, annyira jó a cselekménye és a hangulata.
tanhu 2011 márc. 17. - 21:09:33 Előzmény robinhód
(39/252)
Kizárólag éjszaka. a nappali mûszarai a szemét a moslék és a kifejezetten káros agymosások között sugárzódanak...
tanhu 2011 márc. 17. - 21:06:20 Előzmény scripter
(38/252)
Ami téged zavar, az engem egy hajítófányit sem izgat, szerencsére nem vagyunk egyformák.Ez persze nem mindig elõny,de most kifejezetten az.))))
A kóstolgatásod,szándékos iróniád pedig szórakoztató.Ha te vitázni akarsz a színvonalon, mindezt megvitatni olyannal akinek a bóvli a valami, lelked rajta, és mellesleg árulkodó.Ha a felsoroltakba bele kívánnál kötni érdemben megteheted, azonban, hogy az általam említett sorozatok igénytelenek lennének azt nem hinném, ha tudsz jobbat meghallgatom, csak valóban olyan legyen az ajánlat ami ér is valamit, nem csak annak akar látszani...
scripter 2011 márc. 16. - 19:20:28 Előzmény tanhu
(37/252)
Nagy élmény olvasni hozzászólásaidat. A velõs, mélyreható, kulturált és kifinomult érveléseid tökéletes és izgalmas alapot adnak egy jó vita elindításához. Valódi, véleményformáló, nívós diszkusszió lehetõsége bújik meg soraidban. Nagy kár, hogy teljesen kiaknázatlan marad ez a csoda.
10/10
robinhód 2011 márc. 16. - 14:27:41 10/10
(36/252)
Jó tudni hogy az rtl klub nem csak szart ad. Jobban kellene reklámozni.
tanhu 2011 márc. 11. - 03:38:03
(35/252)
Kizárólag igényeset.Legutóbb a The Walking Deadet láttam, na az igen,kérdés nélkül csudás.A nívósság nem feltétlen csak pénz függvénye majd írok rá példákat is.Ma például a Spartacust néztem meg, ami jócskán túlnõtt azon az ostoba vérgejzíres és spermafürdõs csöcsösfarospunásfarkas popcorn orgiásdin aminek kezdetben láttatja magát.A Godsból már szerencsére nagyon sok olyan zavaró harsányság kimaradt,ami miatt az elején komolytalan szarnak hatott a Blood and sand, de mivel érzõdött rajta valami, ezért megkapta három részig a bizalmat, és nagyon is bejött a megérzés.Kihagyhatatlan!
Nagyon várom a Trónok Harcát, mivel a regények kibebszottul a legjobbak a világon,ilyen nincsen még egy az tuti, persze csak annak aki képes elolvasni,mivel komoly odafigyelést, és idõt igényel, persze korántsem valami félresikerült vérszipolyos tinirománc nyálasan szenvelgõs butuska nyelvezetét üdvözölhetjük benne, ami a primitív szót teljesen új jelentéssel tölti meg. Várós természetesen a Dexter is.No meg pár olyan távol-keleti sorozat, amiket a tv sose fog leadni vagy ha mégis akkor nyirbálva...úgy meg nézzék azok akik nyirbálják, a sírnivalóan ostoba szinkronnal, pl mikor egy hûbéres koreai nemes azt mondja, hogy luxus, avval már,azaz ezzel az igénytelenséggel a dolog el is érte, hogy ne tekintsem meg- vágottan, nyafogó beszédhibás, vagy nyávogósan nazális affekta szinkronnal,- a többi borzalomról nem is beszélve,mintha nem lenne helyette odavaló szavunk a fényûzés.Inkább az eredeti, angol subbal.
Általában az H.B.O-s sorozatok remekek kivéve a telenovellák hülyítõ dömping szintjén alig túlemelkedõ true bloodot vagy az elit alakulatot, az is egy komolytalan akármi,egy fokkal jobb mint a bóvlisorozatok pl. loszt,a szökés, hiróz(A B.S.G vagy a Dark Angel az a többször is élvezhetõ kategória, noha árban kb, egyszinten vannak azokkal a vackokkal) vagy bármelyik kórházasdi, persze Hauz kivétel,õt a mércém szerint egyszer meg lehet tekinteni, ha többet nem is.Viszont ha kórházsorozat akkor van egy amit bármikor képes vagyok megnézni egyébként ez az egyetlen a Riget, Birodalom címû zseniális kórházsorozat! Ám visszatérve az H.B.O-ra a Deadwood, Wire,Sopranos,Róma a sorrend nem rangsorrend lenyûgözõek, nézhetõ volt a Boardwalk Empire is, noha én többet vártam tõle, de azt nem mondom, hogy rossz.Vígjátéksorozatok különösen a sitcomos hihetetlen bárgyú aláröhögõs hallóhalló, meg ilyenek részemrõl a nézhetetlen kategóriát képviselik,kivéve a Friendset, abból akad pár rész amin elmosolyintja magát az ember.
Ám ha könnyesre kívánom kacagni magam akkor egyértelmû, hogy egyetlen szórakoztató sorozat jöhet számításba, a Twin Peaks mellett, ami garantált sarkított humorával legurít az ágyról, legalábbis engem, az pedig a Dexter.Illetve a Rescue Me se rossz.(Na jó a califorgia az még elmegy )
Erõs párbeszédei miatt nagyon szeretem a Polip c. olasz sorozatot, noha az akciójelenetei általában nevetségesek,de ezek a dolgok lenyelhetõek.Hazai sorozatok közül kiemelek kettõt egyik jobb mint a másik, annak ellenére, hogy az üresjáratokat és itt is az akciójelenetek szánalmas szegénységét le kell nyelni, benne, meg, más gyerekbetegségeket is, az egyik a Sobri amiben nem látszik annyira ez a pénztelenség, és a sorozat többszöri megtekintés után mondom igen színvonalas, és tartalmas,(szigorúan nem keverendõ össze a mozi változattal, mert az elviselhetetlen) a másik pedig a Tûzvonalban, ami ha annyi pénzt látott volna, mint mondjuk a számomra elviselhetetlen zúpeösájsze cobra 11 akkor, egy igen nagysikerû és világszínvonalas remeklés lehetett volna belõle, amit így szegényesen sem mondhatok rossznak, a fejlõdése pedig bámulatos, noha sem Stohlt sem a zsarukat, vagy a rejszoló operatõrt sem csípem...Emellett tudom, hogy a gyártók, hogyan képesek úgy kiherélni, egy pazar forgatókönyvet, hogy aztán a nézõ mindezt az író következetlenségének, vagy elmeállapota meggárgyulásának számlájára írhassa...holott errõl szó sincs pusztán a draftok folyamatos zanzásításon mennek keresztül, ami nem pusztán a pénztárcát kíméli,míg a mit sem sejtõ nézõ agyát képes komolyan lezsugorítani...
Nagy hirtelen ennyi a sorozatokról.Viszont az ismeretterjesztõ sorozatokat nagyon szeretem.A tv nézést is ritka kivétellel ezek nézésére korlátozom a retek klub és társai szerintem emberi fogyasztásra alkalmatlan, már csak a logopédusért sikoltó beszédhibás,vagy homárokat megszégyenítõ hangszíni és nempusztán szókincsben hanem mûveltségben is síkhülye közvetítõk miatt is...
p.joco 2011 márc. 02. - 00:05:07 Előzmény tanhu
(34/252)
Hát nagyon kíváncsi lennél hogy te milyen sorozatokat nézel!
tanhu 2011 febr. 28. - 14:36:37 Előzmény p.joco
(33/252)
Ezen nem veszünk össze számomra nézhetetlen,és elviselhetetlen...)))