7/10
Nataly5 2018 márc. 06. - 18:36:51 7/10
(1024/1024)
Meg szeretnek.nezni de nem engedi
tompytrans53@gmail.com 2015 ápr. 26. - 04:03:18
(1023/1024)
Sziasztok!
Alicante 2015 ápr. 03. - 10:50:25
(1022/1024)
Biztos nem nézted azt a jelenetet valamiért.
Itt van egy link, ahol megnézheted a további ismertetõket.

Spoiler:

http://tv.animare.hu/tvmusor.aspx?id=f496c7a406f65f463f933e7198bc80cee5

Spoiler vége.
Alicante 2015 ápr. 01. - 11:44:41
(1021/1024)
"Carmina mit mûvel a pappal? Engem összezavart, hogy az ajánlóban a pap bekötött szájjal le van kötözve ül egy széken. Akkor az most mi? :D
Túléli Carmina támadását? (gondolom Horacio megmenti)."

Amirõl írsz az nincs a sorozatban. Lupe nekitámaszkodik Estefánia sírkövének és agonizál. Elisa cseveg a 4 órás randi helyett összetalálkozik Damiannal, azzal is beszélgetnek egy sort. A temetõben menve kiszúrják Lupe atyát odarohannak, õ még tud érthetõen beszélni, de nem árulja el ki szúrta le, Estefánia titkát sem ehelyett a szerelemrõl beszél ezután meghal. Eszébe se jutott, hogy óvja Elisát Carminától! Marhára logikus az okfejtése, bosszankodtam is eleget rajta. Úgy tudom ma temetik az atyát a többit meg láttad gondolom.
Alicante 2015 márc. 31. - 10:50:06
(1020/1024)
Elnézést azoktól akik már látták a sorozatot, de nálam a tegnapi rész kiverte a biztosítékot.
Konkrétan megjelent lelki szemeim elõtt, ahogy a stáb kizavar mindenkit a temetõbõl, Elisát beülteti a falu kocsmájába egy kávéra, hogy ne legyen szemtanú Lupe megölésénél, ami szintén gagyira végzõdött, mert senki nem hal bele egy gyenge hátbadöfésbe, ami még szerveket sem érint. Gondolom a rendõröket - ha egyáltalán vannak - is eltanácsolták aludni!
Itt aztán bûntelenül lehet gyilkolászni, hisz senki nem néz utána...
A 147. rész ment le és senki illetékes nem tudja miért halt meg Estefánia?! A f.könyvíró úgy gondolja ezt a hatalmas titkot a végéig el kell húzni!!!

Maga a tény, hogy a pap meghal elég hátborzongatónak tartom, itt még a szûzesség elvesztése is nagyobb bûn mint a többszörös gyilkosság! Az atya nagyon szimpatikus karakter volt, ez már perverz, hogy õt is el kell tenni láb alól...
Az író és rendezõ is egy kéjenc gyilkosságok terén!
Alicante 2015 márc. 28. - 13:00:18
(1019/1024)
Annyira jelentéktelen Elisa az alacsonyságával, kalácsképével az öltözködésérõl már nem beszélve, mellette egy királynõ Paloma a szépségével, tökéletes alakjával mégis Gael undorodik még férjként is lefeküdni vele. Hihetetlen!!!
Persze ez a stáb bûne, mert inkább Liviát kellett volna Elisa szerepében látni, hatalmas a kontraszt kettõjük között.

Gael jól tudja, hogy Paloma okos, mély érzésû, büszke lány mégis Elisa után sóvárog. Azért mégis két ízben szexelt vele. Persze az idióta szerepet a f.könyvíró adta neki..
Don Benito 2015 febr. 20. - 16:57:39
(1018/1024)
dvd változat borítója
Alicante 2015 febr. 20. - 10:45:16
(1017/1024)
Undorító volt Palomától, hogy Enriquére akarja sózni a gyereket, ráadásul az apától is azt kéri adja rá áldását. Enrique sem komplett, persze õ is házasodni akar (mindegy kivel)ráadásul mindhárom szerencsétlen pár papi áldással.
Ezek függetlenként el sem tudják képzelni az életüket...
Alicante 2015 febr. 14. - 14:27:51 Előzmény suxel
(1016/1024)
:-)))
Paloma is érdekes, kierõszakol egy újabb szexuális kapcsolatot Gael-lal ugyanakkor esze ágában sincs védekezni, ehelyett inkább az Atyának tárulkozik ki. Hiába tagadja szerintem az volt a célja, hogy Gaelt magához kösse a gyerekkel, mindhárom lány szó szoros értelemben hülye, az egyik a nemlétezõ terhességgel vetette el magát, a másik csak barátként szereti a võlegényét (mást szeret), a harmadik meg felcsináltatja magát hátha történik valami, egyben közösek: mindhárman esküvõt, akár rossz házasságot szeretnének, mert onnan várják a "megváltást"!
Ez a házasságmánia mindhármuk józan eszét elvette...
8/10
suxel 2015 febr. 12. - 23:31:41 8/10 Előzmény Alicante
(1015/1024)
Nekem ebben az volt a pláne, hogy Ingrid 3x sújtott le a fegyverrel Guidora, s ez sem tûnt fel a rendõröknek? Gondolom nem 3x esett el a zuhanyzóban :D :D
Alicante 2015 febr. 11. - 11:51:11
(1014/1024)
Kész röhej, hogy a rendõrök másodszor követik el azt a súlyos hibát, hogy nem néznek körül a hotelszobában, elõtte Augustonál sem. Azért az a rengeteg vér és a holttest elhúzása A székig, fürdõkádig csak hagy nyomot. Guido halálánál sem a csempén, sem a kádban nem volt vér...annál több a szoba sarkában. Tán nem a halott takarított ki, mert Ingrid biztos nem. Ideje sem volt, ráadásul egyedül húzta el G. holttestét a fürdõkádba és akkor ezek a nyomoroncok balesetet gyanítanak! Mexicoban minden rendõr hülye??? Blanka halálát is elkönyvelték balesetnek, csak akkor ki zárta kívülrõl rá a bejárati ajtót? Az égõ Blanka ugrált ki-be az ablakon?
Alicante 2015 jan. 16. - 11:29:10
(1013/1024)
Ahol egy körzeti orvos veseátültetést tud végezni ott hogy lehet ennyire hülye a rendõrség? Vagy ebben a faluban nincs is rendõr? Horacionál nem vették észre mikor felgyújtotta Blankát, hogy a bejárati ajtó kívülrõl be van zárva?Most meg Augustonál elhiszik, hogy öngyilkos lett egy hosszú puskával, aminek a ravaszát kinyújtott kézzel el sem ér vízszintes helyzetben és még sörétnyomot sem találnak a kezén? A többi szobát sem vizsgálják át ahol vérnyomok lehetnek, hisz húzták a földön és a vérnyomok eltüntetésére már nem volt Carminának ideje...
Itt is arra megy ki a játék, hogy a gonoszok büntetlenül a végéig húzzák és az ártatlanok végig szenvedjenek!
A hamis adás-vételi szerzõdést is megvizsgálhatta volna egy írásszakértõ és kiderül Gabino hamisítása.
Az is érdekes, hogy Sabinánál úgy végzik el a terhességi tesztet, hogy más nevét diktálja be...nem kell személyi egy kórházban? Ez a sok baki már nagyon idegesítõ!!!
Alicante 2014 dec. 13. - 18:10:28
(1012/1024)
Kenia karaktere nekem is nagyon szimpi volt, kár, hogy ilyen hamar kiiktatták...
Alicante 2014 dec. 13. - 18:08:26
(1011/1024)
Szia! :)

Még így is, hogy kritizálom a "Bûnös vágyak" tetszik jobban.
Ugyanakkor mindkettõben a fõgonosz a végéig húzza!
8/10
suxel 2014 dec. 13. - 17:15:58 8/10
(1010/1024)
Még egy kérdés: ha már így van valamennyi rálátásod a két sorozatra: melyik az, amelyik jobban bejön: a Bûnös vágyak, vagy a Szerelem zálogba? Azért kérdem, mert ugye ugyanazok az emberek állnak a két történet mögött.
8/10
suxel 2014 dec. 13. - 15:33:43 8/10
(1009/1024)
Sok telenovellát láttál már szerintem, és abban is biztos vagyok, hogy a tapasztalataid alapján tudod mikor kerülnek elõ azok a repülõjegyek. :D A tipikus válaszra kell gondolni.
Logikát azt nem igazán kell keresni benne, a második felében meg pláne nem, lesznek itt még nagyobb hülyeségek is, de ennek ellenére a második felét sokkal szórakoztatóbbnak találtam, mint az elsõt.
Kenia karaktere volt az, aki az eredeti történetben egyáltalán nem jelent meg, õ olyan, aki csak ebben a verzióban létezett. Karakterét nem igazán merték tovább vinni, így végeztek vele. A színésznõnek Esmeralda Pimentelnek ettõl a szerepétõl kezdve a karierrje felfelé ívelésbe kezdett. Ezután két romkomedi telenovellában fontos negatív karaktereket vitt, idén pedig rátalált az elsõ fõszerep is. Nagyon szimpatizálok a lánnyal, mert én hitelesebbnek látom a játékát sok vele egykorú mexikói színésznõéhez képest. Kenia karakterével nekem nagy kedvenc lett. :)
Alicante 2014 dec. 13. - 12:21:54
(1008/1024)
Ez a Carmina mindenhol ott terem, amikor véletlenül róla van szó!
Spoiler: olvastam a tartalomismertetõben, hogy elõbb Augustóval fog végezni, mert megtudja Ramónától az igazságot. Spoiler vége!
Alicante 2014 dec. 11. - 21:04:01 Előzmény suxel
(1007/1024)
Köszi Suxel! :)

Ebben a soriban sem lehet semmiféle logikát találni a hosszabbítások miatt, igaz a rövidebben sem voltak sokan.
Fogadni merek, hogy a repülõjegyeket Kenia sem Elisának, sem Loretának fogja elmondani!...mondom ezt úgy, hogy nem láttam az elõzetest!
Alicante 2014 dec. 10. - 21:13:50
(1006/1024)
El tudjátok képzelni, hogy egy ilyen gyönyörû lánynak mint Kenia ellent tud állni Augusto?
Ráadásul a lány igazán szereti, de az a csöppnyi agya ezt nem veszi észre inkább együtt marad Carminával, akit soha nem szeretett...sõt boldogtalan volt vele. Ez a sorozat annyira el van rugaszkodva a valóságtól, hogy az már fáj a hosszabbítások miatt!

A mottó most is az: a gonoszok végig érvényesüljenek a jók meg szenvedjenek, vagy haljanak meg.

Még egy észrevételem lenne: aki Dolores szerepét játssza most is úgy rángatja a fejét mint az Esperanzában, úgy látszik õ csak egy szerepet képes eljátszani!
8/10
suxel 2014 dec. 08. - 22:07:17 8/10
(1005/1024)
Eredetileg 1996-ban egy kis 93 részes sorozatocska volt (Canaveral de pasiones), na most ezt felduzzasztották 162-re. A '96-os változat sokkal minõségibb volt, mint ez a verzió.

És ezt a sorozatot egy az egyben ugyanaz a gárda vitelezte ki, akik készítették a Szerelem zálogba címû sorozatot is, csak az egy jó évvel késõbb készült. Simán ráismerni.
S novemberben kezdték el forgatni az új sorozatukat Mexikóban, mely az itthon is ismert Maria del Carmennek lesz az átirata, hogy pontosítsak a Maria del Carmen is egy remake volt és az elõzménysorozatát a Pecado mortalt bújtatják új köntösbe. Január 12-én fog Amerikában debütálni.