1/10
Boss Tekes 2017 máj. 13. - 00:21:42 1/10
(5/5)
Egyedül a Dr. Who-ban láttam de meg kell hogy mondjam hogy ilyen szart még nem basztam. Egyszerûen az elsõ 5 másodpercétõl az AGYFASZ kerülgetett. Nem értem hogy jutott eszébe a rendezõnek így elkúrni egy egyébként kiváló évadot, egy ilyen trágya companionnal. Egyszerûen már a hangjától is TUMORT kapok. Hogy a cancer esne bele. Nem csodálom, hogy Tennant elhagyta a sorozatot, egy ilyen luvnyával én sem bírtam volna. Meg kell hogy mondjam, hogy szarok mások véleményébe és aki úgy gondolja, hogy Donna jó társa volt a Doctornak, az nem normális. Komolyan mondom, hogy szégyen, hogy ilyen minõsíthetetlen szar a képernyõkre kerülhet. Szóltam.
artangyal 2012 ápr. 04. - 21:23:09
(4/5)
Zseniális színésznõ, imádtam a Doctor Who-ban és a Sok hûhó semmiértben is, ahol David Tennant-el adták elõ magukat zseniálisan mint Benedict és Beatrice. :)
Egyik kedvenc komikám! <3
Petrapetrus 2011 jún. 29. - 06:57:45
(3/5)
Furcsa, hogy ide még senki nem írt, pedig Donna az egyik legnépszerûbb companion a Doctor Who-ban, illetve a Catherine Tate Show sem piskóta dolog...
Petrapetrus 2010 ápr. 12. - 18:02:04
(2/5)
Hát ez nagyon nagy, ezen már akkor röhögök, ha csak rá gondolok... Óriási: http://www.youtube.com/watch?v=O8WZ4q6G_dw :-)))
Petrapetrus 2010 jan. 06. - 13:16:45
(1/5)
A Kidokiban elõször nagyon nem volt szimpatikus, de aztán megkedveltem nagyon is. :-)
Ja, és ha már hadarás: Õ is nagyon tud, ha kell... X-)))