Téma: Cennet

mihenike 2019 jan. 14. - 22:08:49 Előzmény malvinkicska
(118/478)
szia :D akkor ebben a részben viszonylag sok történés volt :D majd megnézem és kommentálok :D
malvinkicska 2019 jan. 14. - 18:43:48 Előzmény Mézi
(117/478)
A két nő a mama és suna beszéltek azzal a szakállas emberrel, és az meg ígérte telefonálni fog , de ahogy elmentek a mamáék hívott egy fickót az a vélt apja C-nek, de csak a keze volt látható, mikor telefonált a két férfi, és eddig még nem voltak színen, Riza meghalt így tovább göngyölítik a sok semmit néha, az anyóst bírom az nem szereti A-tAz a gond ez ugye fel van szabdalva, és így sok időnek tűnik nekünk , mert 1 bölüm 3 rész, amíg normális infóhoz jutunk sajnos.Nilgün nagyon jól hozza azt a karaktert amit kell ez igaz, de ezzel a nagy majom szeretettel megöli Selimet.
Mézi 2019 jan. 14. - 18:29:56 Előzmény malvinkicska
(116/478)
Nilgün jó karakter, mert érdekes, azt figyeltem, hogy volt amit józanabbul látott, mint Cengiz. Persze nem a fiával kapcsolatban. Amúgy Cengiz nagy csalódás, igazi sz.r ember, gyáva is, az elején pedig nyerőnek tűnt a figurája. A nagyiék meg hová lettek vajon? Múlt héten kihagytam egy részt, de annyit láttam, hogy ugye meghozta a nagy elhatározást, hogy elmond mindent Cennetnek. Majd elindultak a szomszédasszonnyal ahhoz a bizonyos házhoz, ahol Suna mindent elmondott a kertésznek, vagy kinek. Aztán most mi lehet velük? Keringenek az utcákon, nagyítóval keresve az újabb akadályt, hogy miért nem vallanak? Gondolom még ki kell állni sok csodatörténést, mire kinyögik a szerencsétlen unokának, hogy ki az anyja. :D
Mézi 2019 jan. 14. - 18:19:15
(115/478)
Riza bácsi pont úgy hal meg, hogy véletlenül sem mondja el senkinek, amit megtudott, mik vannak. :D Most ennek mi értelme van vajon, amit Cengiz csinált? Cennet meg továbbra is hallgat, pedig már nincs semmi, ami visszatartaná attól, hogy elmondja Selimnek az igazat. De ne is mondjon semmit, hová vezetne az. :)) Rizának volt egy jó mondata ma, hogy a hibát meg lehet magyarázni, de a hazugságot nem. Ez milyen igaz, jár neki egy pont, pedig különösebben nem csíptem az öreget.

Jól elcseszték a forgatókönyvesek ezt a sorozatot, pedig az alapsztoriból jobbat is ki lehetett volna hozni. Talán még az okozhat némi izgalmat, hogy képbe hozták a szőrös manust, akit felhívtak Arzu miatt. Valami maffiózófélét sejtek mögötte, meglátjuk. Azt nem tudtam megfigyelni, hogy az illető, aki követte Arzut meg Cengizt a nyaralóhoz, hol is állt meg pontosan. És vajon mennyit láthatott ebből a sok húhó semmiért c. előadásból. Ha távol volt, nyilván semennyit, de lehet, hogy a kerítésen nem is tudott belátni, ezt nem tudtam kivenni.
malvinkicska 2019 jan. 14. - 18:05:33
(114/478)
Szia a mai rész borzalmas volt Riza elmondta Arzunak hazudott neki sok éven keresztül ami Cenetet illeti és ezért kitagadja mindenből, és el kell menni neki a házból is ez mind szép lett volna, de Riza össze esett, meghalt, volt sok esztelenség mivel ketten voltak Cengizzel, olyan buta elméleteket szőttek végre talán el akarják ásni, mint hogy mentőt hívtak voln, és adtak volna az öregnek egy esélyt és semmi gond nem lett volna belőle ez nagyon gagyi volt nekem. Aztán vacsoráztak Seliméknél, és ott is kitudódott Nilgün raboltatta el C-t, és meg lett a nagy per patvar Selim el ment otthonról szállodában akar aludni, azt mondta C-nek.Melissa szövögeti a csalás vádját papírokat nézegetett nagyon buta nem ért semmihez csak szemétkedni, mert meg van őrülve Selimért pedig annak nem kell.Nilgün nagyon jól alakítja az őrült nőt az biztos. Cengiz miért van állandóan ezzel a szemét Arzuval nem lehet kitudni, még. Dióhéjban ezek történtek.
malvinkicska 2019 jan. 14. - 09:29:03 Előzmény mihenike
(113/478)
Szia a heti előzetest olvasva nem fogunk unatkozni, lesz benne galiba bőven.
mihenike 2019 jan. 13. - 20:50:36 Előzmény malvinkicska
(112/478)
Szívesen néznék még több török sorozatot, de akkor nem bírnám abba hagyni... ùgyhogy ami nem magyar szinkronos, azt inkább nem nézem :D Cennet és a Sorsok ùtvesztöje egyelöre elég :D utóbbit elhùzza a duna tv... évekig fogják adni :D
A „Piszkos pénz..“-böl megnéztem 3 részt, de nem volt idöm folytatni. pedig jól indult. Viszont a föszereplö csaj jobban játszott a Bosszù vagy szerelemben mint ebben :D
malvinkicska 2019 jan. 13. - 17:56:35 Előzmény mihenike
(111/478)
Teljesen egyet értek én is végig nézem sokat fog fordulni nem akarok előre írni semmit az nem lenne fer, én is végig nézem, remélem jól elszórakozunk, ki mit lát benne leírjuk.
Ma délután a Mesélj Fekete tengert néztem azt is fordítják az egy fordulatos nehéz témát boncolgat a 26-os résznél tart az esemény ragyogó színészekkel.
mihenike 2019 jan. 13. - 15:37:48 Előzmény malvinkicska
(110/478)
Ennél sokkal rosszabbat is láttam már, de az elsö néhány rész alapján jobbra számítottam, de mostmár végig nézem és ha nem zavar írom az „elemzésemet“ :D
malvinkicska 2019 jan. 13. - 07:18:18
(109/478)
Dél- koreai telenovella feldolgozása Mennyország könnyei volt a címe, lehet pont a törökök rontották el, mert mindenből sokat akarnak. A mondani valója a minden napjainkban is meg állná a helyét, mert sokan dobják el a gyereküket, mert akkor nem lenne az a sok örökbe fogadás, ha nem így lenne.
Sok török sorozatot láttam, nézek de a korábban írottak sokkal jobbak, most már ezek is sarkosak, szinte egy szenvedő van benne, meg hazugságra épül teljesen.
1/10
karaday65 2019 jan. 13. - 04:34:41 1/10
(108/478)
Tényleg, nagyon gyenge!!!!!
1/10
helvecia 2019 jan. 13. - 04:32:41 1/10
(107/478)
Nem tudom tovább nézni annyira gagyi. Szinte el sem hiszem, hogy ezt a törökök készítették.
mihenike 2019 jan. 12. - 17:48:30 Előzmény malvinkicska
(106/478)
szia!
tùl vagyok a pénteki részen is :D Cennet és Selim békülése mesébe illö volt :D
Arzu vajon mit súgott a barátnöje fülébe?!
Riza bâcsi rájött, hogy Arzu asszonyság Cennet igazi anyja! juhu!
Suna és Mukkades nyomoz... Suna meg olyan könnyedén beszél Dzsavidán név változásáról és a beházasodásáról, mintha egy kiló kenyeret ment volna venni :D
Melissa rálicitál az anyja mesterkedésére és börtönbe akarja juttatni Cennetet?!? borzasztó kisliba... :D
Hajrá Riza bácsi!!!!!!!
Jó hétvégét
mihenike 2019 jan. 12. - 09:53:59 Előzmény malvinkicska
(105/478)
nem haragszok :D nyugodtan írhatod, szeretem olvasni az elemzéseket :D
malvinkicska 2019 jan. 12. - 07:09:20 Előzmény mihenike
(104/478)
Szia remélem nem haragszol mikor leírom nagy vonalakban az az napi történéseket, igaz nem teljes csak a főbb elemeket szoktak, biztos láttad, az apának csak a kezét mutatták az arca még ismeretlen, vajon miféle ember együtt dolgoztak Arzuval.
mihenike 2019 jan. 11. - 21:25:04 Előzmény malvinkicska
(103/478)
szép jó estét :D én mindig le vagyok maradva egy résszel :D most a tegnapi részre tudok reagálni :D

1. Melissa annyira szánalmas, akkora idiótát csinált belöle a forgatókönyvíró! ahogy ott állt Selim mellett a bàrban és meresztgette rá a szemeit és mondta, hogy Ö mennyire szerelmes... semmiböl sem àll az élete, minthogy Selimet kergeti és Cennet ellen áskálódik...

2. Riza bácsi hogy szétverte azt a finom reggelit :D pedig a felesége mondta, hogy mennyei finom a rántotta :D na jó ez volt a vicc helye. Mahír meg anyja kevesek Arzu ellen. Riza bá széttépte a végrendeletét?! ilyenkor szoktak meghalni a sorozatokban... remélem Ö nem fog, mert nyomoz Cennet anyja után és Ö biztos fog talâlni valamit :D
Amùgy nem értem a kapcsolatát a fiaival... Arzut többre tartja, mint a saját fiát?!?

3. Mukkadess meg Suna is össze-vissza hazudoznak Cennetnek... most ök kezdenek nyomozni a lehetséges apuka után?!? biztos valami maffiózó vagy valami rossz arc, hogy Arzu ennyire fél...

4. Arzu borzalmas egy nö! remélem a végén megkapja a büntetését és Cennet nem
bocsát meg neki!

5. Özlem jól jellemezte Nilgün és Cengiz „harmónikus“ családját :D A férjed nem tesz be egy bolondok házába :D
Mondjuk az már olaj a tüzre, hogy a cégnél akar dolgozni.

6. Selim itt az egyetlen normális és most legalább Cennet elfogadta a segítségét!

malvinkicska 2019 jan. 11. - 18:01:17
(102/478)
A mai részben már Riza úr a névből sejtett valamit ami Arzu személyét illeti, mert kérette a nyaralóba, de ugye akkor már vége is lett. Arzu amikre képes az valami észbontó, most egy olyan papírt csináltatott, hogy Cennetet csapdába csalja és lopással vádolják, minden áron szabadulni akar tőle, nagyon várom ennek a szegény lánynak a fogantatása körül mi lehetett, mert az apa kezei is láthatóak voltak de még az arcár nem mutatták, azt meg a Mama és Suna nyomoztak, és ennyire telet Selim és Cennet kibékültek nagyon boldog S madarat lehetne vele fogatni , annak is kezdenek a gyerek kori élmények vissza térni, lassan de csak meg tudunk dolgokat , máskülönben, hamar vége lenne a sorozatnak.
malvinkicska 2019 jan. 10. - 18:25:48 Előzmény mihenike
(101/478)
A mai rész egy kicsit bosszantott szemét Arzu eldugta Cennet aktáját, valóban nagyon el van húzva ez a sorozat ez az anya keresés nem bír el ennyi részt, 36x2 ó, de van rész amelyik hosszabb, szinte már bele vannak dilisedva olyan sok minden nem történik hazudoznak egymásnak. Arzu elment Mukkadeshez, és megkérdezte A-t Mukkades ki az apja ha nem a fia és a szemetes láda nő megzsarolta, és így nem tudódott ki semmi. Özlem az jól csinálja igaz most megverte Mahir miatt Arzu, de nem a szerelem játszik ott közre, hanem a vagyon.Melissa egy finoman szólva féreg gerinctelen valaki szalad Selim után. Az egész két család már nem normális az anyós, éa Selimnek van esze , mert Cennet már meg van kergülve a keresésbe, és mindig falba ütközik. Mukkades talált egy címet ahol együtt dolgozott Arzu és a fia oda készülnek Sunával.Muk azért is hazudozik mert Arzu bogarat tett a fülébe nem az unokája, C, szóval meg van kavarva rendesen a történet.
mihenike 2019 jan. 10. - 15:51:53 Előzmény malvinkicska
(100/478)
szia :D tegnap végre jól beolvasott Mahír a köszívü Arzunak!!!! Cengiz a nagy erkölcscsösz, pedig neki is van böven takargatni valója!!!! Özlemnek szurkolok, ö sem szent, de szimpatikusabb, mint Arzu!!!
Suna és Mukkades is hazudoznak össze-vissza!
malvinkicska 2019 jan. 09. - 18:04:24 Előzmény mihenike
(99/478)
Köszönöm szépen a válaszod, én nem tudom hirtelen hány török sorozatot láttam, én is Ezel, Seherezádé, Végső akarat, Tiltott szerelem ezek régebbiek a mostaniak közül ami nem nyálas és ész szerűek Gödör, Fekete tenger, Kadin-nő, Tégla, most fordítják Meryem, az nem hosszú 30 Bölüm és jó. Mióta nyugdíjas vagyok kereszt rejtvényezek, meg ezek a sorozatok . A mai részre rátérek azért sokszor unalmas ez a sorozat mivel csak az a fő téma Cennet anyja keresése, és már szinte a lány bele van bolondulva a társaság is , mivel nem lehet tudni sok titkot, és lehet más szálon futna nem lenne ennyire egy síkú a történet. Riza most nyomozásba kezd az biztos a végére jár, én először még valahogy elfogadtam Arzut, de most már nagyon gyűlölöm, amit követ . Gondolom tudod ez egy át dolgozás lehet a törökök rontottak rajta, mert rétes tésztát akarnak mindenből.