frenkdrebin 2013 febr. 01. - 21:08:24
(87/127)
A hozzászólásokat nézve én a jó film kategória táborát erõsítem.
A szokásos klisék pl. a pénz, a kacsalábon forgó házikó sem boldogít, öregszem, jujj férjem rám se bir nézni stb. nem fogott meg, de a két nõ között kialakuló viszony ábrázolása igen. A fiatal fõszereplõ meglepõen jól játszott a filmben. A magány elõl menekült,kapaszkodott a másik nõben, gondolom egy kis anya komplexusa is volt. Tuti hogy már az elején kinézte magának az idõsebb nõt.
Szóval egyszer mindenképpen nézhetõ amerikai movie.
10/10
EliPoison 2012 nov. 12. - 23:55:04 10/10
(86/127)
Beteg és érzéki. Az egész film hipnotikus hangulatú.
9/10
doktormacko 2012 nov. 06. - 22:36:02 9/10
(85/127)
9 / 10 Ilyen az élet .
1/10
pillangókisasszony 2012 szept. 01. - 18:07:08 1/10 Előzmény fatraktor.27
(84/127)
Már nem emlékszem,de azt hiszem azért,mert érdekelt a végkifejlet.Kíváncsi voltam,beigazolódik e a gyanúm,miszerint Chloé kezdettõl fogva hazudik.Érdekelt hogyan derül ki,és miért teszi.Illetve ha elkezdek egy filmet,nagyon ritka esetben kapcsolom ki a vége elõtt.

Kedvenc filmjeim : Amerikai História X,Harcosok klubja,Gyûrûk Ura,Fûrész,Trainspotting,Ocean's 11,Bourne trilógia,Chicago,Hair,A tégla,...de a végtelenségig tudnám sorolni,mert nagyon sok jó film van,ez nem az. :)
10/10
fatraktor.27 2012 aug. 31. - 19:55:13 10/10 Előzmény pillangókisasszony
(83/127)
Kedves pillangokisasszony!
Szeretnék érdeklõdni hogy ha számodra ez a film borzalmas és az elsõ perctõl fogva untad, akkor:
1.) minek nézted végig egyáltalán?
2.) ezesetben érdekelne, hogy milyen filmekre mondod azt, hogy jó és, hogy nem untat.

Természetesen, ezt a hozzászólást nem kell piszkálódásnak venni. Puszta kíváncsiság az egész..
8/10
M.Zs.F 2012 aug. 27. - 19:23:34 8/10
(82/127)
Nálam nagyot ütött a film, én elhittem elejétõl a végéig amit Chloe állított. A sztori maga elég bizarr, de maximálisan elképzelhetõnek tartom. Julianne Moore még mindig egy különlegesen szép nõ, Liam Neeson sármõr, és Amanda Seyfried gyönyörû és buja.
Nem egy tömegfilm.

10/8
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 24. - 22:46:33 1/10 Előzmény mezsge
(81/127)
Ha megnézed a filmet rá fogsz jönni hogy az égvilágom semmi "poént" nem lõttem le.
mezsge 2012 máj. 24. - 16:38:09 Előzmény pillangókisasszony
(80/127)
...azért legközelebb egy SPOILER beszúrása nem ártana!
1/10
pillangókisasszony 2012 máj. 19. - 16:26:02 1/10
(79/127)
Az egyik legrosszabb film amit az elmúlt hónapokban láttam.Rettenetes.Az legelejétõl fogva lehet tudni,hogy a csaj csak kamuzik,habár én azt hittem a pénzért,nem azért mert tetszik neki a nõ.Tulajdonképpen nem is tudom mirõl szólt ez a film,a nagy semmirõl.Annyira dög unalmas,alig bírtam végigszenvedni.Óva intek tõle mindenkit!
5/10
gimbiikeeh 2012 ápr. 15. - 23:18:56 5/10
(78/127)
Elég elvont film volt. Érdekes történet. Egyszer mindenképp meglehet nézni. De ne várjatok tõle túl sokat.

SPOILER.

Végig érezhetõ volt, hogy a szõke csaj csak kamuzik, és nem is ismeri a férjét.

SPOILER vége!

5/10
10/10
lucikam 2012 ápr. 11. - 02:21:38 10/10
(77/127)
Nekem nagyon tetszett a film, és a zenéje is. Tökéletes volt.
6/10
Atis88 2012 ápr. 04. - 21:44:45 6/10 Előzmény nikoXXX
(76/127)
Ha akciót akarsz akkor akciófilmet nézz. Ez nem is akció és nem is dráma, hanem thriller...
4/10
nikoXXX 2012 ápr. 01. - 15:16:41 4/10
(75/127)
Ez a film annyire nem kot le hogy unalmamban elolvastam a hozzaszolasokat,facebokoztam meg stb es a film meg mindig nem jart le.Annyira nem kelt erdeklodest bennem hogy egy spektrum dokumentumfilm is tobb akciot mutat be mint ez a film en szeretem a dramakat ott a Touch sorozat ami egy nagyon jo drama meg ... sok mas film is van ami sokkal jobb,a The Killing is egyfajta drama...
Chloe jol adja a kurvat sot az idiota,nyomulos p@csa mindenkire ranyomul ... gyenge film,a szoke emlekeztet valakire es az nem jo mert egy negativ emberre emlekeztet.
Szerintem egy jo story elrontottak de nagyon,most epp megy a film hatterben de tisztan es vilagosan ertheto ugy is hogy kb 25% figyelmet szanok ra.
Sokkal jobb dramak vannak ennel,ami felkelti az ember figyelmet,lekoti es szorakoztatja,ez meg ket no rivalizasa ebbe a ferfiak csak mellek sot hatterszereplok ebben a filmbe.
Na mind1 nezem tovabb full screen-be :D
marie1 2012 ápr. 01. - 00:28:44
(74/127)
Ja-ja, a sztori botladozik itt-ott. Szóval hiteltelen. Viszont a szereplõk nem rosszak. A feleség elég vonzó, és a kis Chloé is bájos. Na és Liam Neesont meg ugye kedveljük, mert sharmos, komoly fazon.
Egy korábbi hozzászóló fejtegeti az egészséges önbizalmú nõket...No, én is csak azt tudnám írni, amit már más is: ebbõl igen kevés van. Az átlag élettörténetek bizony pont ilyen szétcsúszottak. Csak nagyon keveseknek sikerül idejében lépniük, jól választaniuk, karakteres döntéseket hozniuk, és abszolút stabilan élniük. Ez tényleg csak a mesében van így...
Egy a sokból.. 2012 márc. 29. - 11:26:36
(73/127)
Eléggé megosztja a társaságot a film... de nekem ez már "túl sok" volt. Spoiler is van: Sokáig az egyetlen értékelhetõ pontként azt tartottam, hogy a nõ majd megpróbálja megoldani a problémáit a férjével, esetleg olyan eszközökkel amit a társadalom többi tagja ferde szemmel nézne... Aztán, amikor a kocka másik oldalára fordult a story, még inkább kedvem leltem a nézésében. Mondván, jé olyan film, ahol a 40-es nõ vajon most fog szembesülni azzal, hogy leszbikus??!... NA DE A VÉGE TELJESEN KATASZTROFÁLIS ... mert ugye egyik verzió sem így történt ebben a koncepcióba és eljutottam oda, hogy ez már igy túl sok és a kevesebb néha több... Most pedig nem jött be az a bizonyos "nem erre számítottam" érzés.
Pheithó4 2012 márc. 05. - 18:41:09
(72/127)
Nem tetszett a film. Senki nem volt hiteles, Chloé, nagyon szép, de csábítónak azért nem mondanám, nekem nagyon kislányos, a feleség volt a legrosszabb, ennyire nem hülye senki! A férj pedig hol ilyen, hol olyanvolt, attól függõen, hol jár a történet. A vége felé már röhejes volt az egész....Komolytalan!
10/10
Spot 2012 márc. 01. - 06:48:38 10/10
(71/127)
Nálam 10 pont. Nagyon jó film.
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 28. - 11:58:33
(70/127)
Te a fantasy világában élsz, egészséges önbizalmú nõ?? hát kábé százból egy.
offtopic
Mermaid. 2012 febr. 28. - 10:33:45 Előzmény brrrrrrrrr
(69/127)
Nézd azt szögezzük le mindenki maga választja a párját. Senki nem tartott pisztolyt a nõ fejéhez sem hogy ilyen pasit válasszon aki csajozik. Az viszont gáz ha valaki ezek után még hogy egyértelmü ilyen eszközökhöz folyamodik. Az legalább olyan beteg mint aki sportszerüen csalja a másikat. Sokszor a nõk is hibásak abban ha a pasijuk félre megy, azt sem kell elfelejteni. Nem olyan férfit kell választani aki sportszerüen üzi azt hogy más nõnek növeli az önbizalmát a sajátja helyett :) bámulásokkal. Legutolsó sorban pedig egy egészséges önbizalmú és szép nõ sosem jutna idáig mint a filmbéli nõ, ha mást nem azért mert már rég lelépne olyan pasival aki más helyett inkább vele tölti szivesen az idejét és nem szeretõkkel :)
offtopic
brrrrrrrrr 2012 febr. 27. - 21:02:57
(68/127)
Én nem tartom elmebetegnek azt a nõt, akit zavar az, h a férje állandóan más nõkön legelteti a szemét...én ilyen szempontból szigorú típus vagyok, ha egy pasi nõs, akkor figyeljen oda hová néz, ha meg nem bír magával váljon el!
Mindenképpen a nõ pártját fogom...hónapokig szervezni egy szülinapi bulit feleslegesen, aztán másnap azzal az msnnel szembesülni, ahol a párunk egy tinip@csával pózol egy képen, az elõzõ esti buli helyett stb...