3/10
Mandzsi 2008 okt. 14. - 09:15:04 3/10
(16/36)
Fura, itt mindenki dícséri, nekem meg abszolút nem teteszett. Viccesnek egyáltalán nem mondhatni, érdekesnek sem.....egy felejthetõ valami, de azért láttam már rosszabbat az tény.
10/10
Samuray51 2008 szept. 22. - 21:36:16 10/10
(15/36)
az m1 nézettséget számítva valóban kis csatornának számít ma már...

amúgy ezt a filmet tényleg meg kell nézni! hatalmas!
Auriga 2008 szept. 22. - 20:36:08
(14/36)
Régóta keresem, ma tessék, végre itt van, erre ilyen lehetetlen idõpontban...
g.g 2008 szept. 22. - 15:48:12
(13/36)
nézettség alapján elég kicsinek, de mindenképp nézd meg;)
_linny_ 2008 szept. 22. - 15:19:26
(12/36)
Amennyiben az m1 kis tévétársaságnak számít... :)

A filmet én még nem láttam, de már nagyon sokan ajánlották, így biztosan megnézem!
g.g 2008 szept. 22. - 15:02:26
(11/36)
Nagyon jó kis film amit fél éven belül már másodszorra adtak le. Örülök, hogy a kisebb tvtársoságoknál kezdenek a minõségre adni.
7/10
ceia 2008 szept. 22. - 14:22:22 7/10
(10/36)
A nagy Woody Allen filmek szintjét nem éri el, de azért bõven jó! Ebben nem önmagát választotta fõszereplõnek, ezért más. Ricci aranyos, mint mindig, de nem csak ennyi, õ egy nagyon jó színész/nõ. ;) Jason Biggs pedig tehetséges, szerintem ebben a filmben is látszik, de kell még pár film, hogy erõsödjön a játéka. A film egy kellemes kis vígjáték, Allen kiváló humorával fûszerezve.
Ha nem várunk tõle többet, érdemes megnézni!
perry 2008 szept. 19. - 21:23:51 Előzmény Crazy Horse
(9/36)
Mondjuk ezzel a filmmel kapcsolatban egy közepes viccet tudok elõ vezetni.
Valaki betelefonál a Kreml - be Azonnal mondják meg nekem
, hogy Brezsnyev elvtárs homoszexuális-e?
Lecsapják a telefont.
Ez még megismétlõdik néhányszor, végül egy kellemes nõi hang közli:
Igen, de nem erre vagyunk a legbüszkébbek.
Woody Allen sem annyira zseniális , hogy minden filmje csúcs legyen.
Már a film angol fordítása sem az igazi telitalálat, de hát ezt már megszoktuk.
Ez a bármi más az "anything else", amit magyarra már "csak az a szex" formájában sikerült átfordítani.
Ami új , hogy a mester most kis szerepben próbálja ki magát és bátran kijelentem hiányzik mint fõszereplõ.
A film vicces jeleneteinek fele Jason Biggs tutyi-mutyiságán, papucsférjségén alapulnak, melyet a Nõ a baj c. remek filmben már kedvünkre kiélvezhettünk. Jason Biggs itt egy megcsalatott, kicsavart, kihasznált, beidomított, leharcolt fiúbarátot alakít, akinek a lakásába a csaj anyja és annak új kokós, alkoholista pasija is beköltözik. A csaja, Christina Ricci folyamatosan átveri, és nekünk ezen elvileg folyamatosan nevetnünk kellene, de ez valahogy mégsem történik meg.
Szóval, erre mondják azt, hogy rutin. Ilyen az, amikor valaki az hiszi, hogy akár fél kézzel is ír egy ilyen filmet, elvileg vicces, gyakorlatban azonban unalmas lesz a végeredmény.
Így aztán tudnám inkább ajánlani a Süti, nem süti, Lövések a Broadwayn, Hannah és nõvérei, Szent Iván-éji szexkomédia ,Kairó bíbor rózsája stb. stb. .
Ja, és valaki szóljon legyen szíves ha a mester megint valami izgalmassal rukkol elõ.
9/10
Crazy Horse 2008 máj. 06. - 01:03:32 9/10
(8/36)
Hát ez Woody Allen töményen, a klasszikus WA filmek közül talán az egyik legjobb.
Lery 2008 máj. 06. - 00:13:41
(7/36)
ez egy rettenetesen jó film, amit többnyire lehúztak. ez persze nem baj, mert ehhez már kicsit W.A. fannak kell lenni. a többiek ne nézzék :)
petru 2008 ápr. 24. - 11:10:59
(6/36)
Az elozetes feliratos! A programban semmit sem irnak hogy feliratos-e, igaz hogy mar lattam hulyesegeket. (Par honappal ezelot a Dunan ment A pityergo teve, azt irtak, feliratos. A Porton is ezt irtak, a Duna honlapjan is. A film kezdete elott megjelent egy szemely es suketnema jelekkel mutatta hogy feliratos film kovetkezik, egyidejuleg ez fel volt irva a kepernyore es meg egy bemondo hangja is ugyanezt mondta. Es elkezdodik a film,
szinkronizalt. Persze utana rettentoen bocsanatot kertek a nezoktol (hehe ezt persze csak almodtam, egy arcizmuk se randult, ha egyaltalan eszre is vettek a retard tevesek.)
Tudja valaki hogy ez most feliratos-e vagy nem?
Agi53 2007 okt. 14. - 09:55:58
(5/36)
Nem mondom, hogy nem mosolyodtam el magam, 1-2x tán hangosan nevettem is, de azért a "klasszikus" filmjeitõl messze van, a Woody által megformált figura kifejezetten idegesített idõnként, szóval azért a Annie Hall-lal - és még néhánnyal- nem lehet egy napon említeni.
remarque 2007 márc. 17. - 21:52:31
(4/36)
Ez szerintem az egyik legjobb filmje.De ha valaki nem bírja Woody stílusát, inkább hagyja ki.
gentlespider 2007 márc. 17. - 12:46:31 Előzmény F.Torres
(3/36)
Egyetértek. Ezzel a filmmel engem kínozni és vallatni lehetne. Ócska, unalmas és erõltetett Annie Hall utózönge. Pedig az Annie Hall egy nagy klasszikus. De ez...? Csak az nézze meg, akinek mazochosta hajlamai vannak. Mondom én, aki egyébként hatalmas Woody Allen rajongó vagyok.
cinammon 2006 aug. 19. - 13:48:46
(2/36)
Sziasztok,
szerintem egész jó kis film volt, Woody Allen-tõl megszokott hangvételben. Bár megértem azt is akinek nem tetszett.
F.Torres 2006 jún. 26. - 18:13:47
(1/36)
hú hát szerintem ez egy kegyetlen szar és uncsi film