10/10
offtopic
davidos15 2009 máj. 23. - 21:42:24 10/10 Előzmény chevreuse
(5052/6912)
köszi XDD
10/10
davidos15 2009 máj. 23. - 21:41:52 10/10 Előzmény chevreuse
(5051/6912)
SPOILER

igen, de én arra is gondoltam, h pl. Nati is egy besúgó volt és aztán mégis maradt, sõt még megkapta a helyszínelõ posztot is...

aha, sztem is így lesz, Eric biztos nem lép ki tehát börtönbe se fog semmiképp kerülni és megint adnak majd egy egyszerû magyarázatot amire lehet most még nem is gondolunk :D
lilla. 2009 máj. 23. - 08:45:55
(5050/6912)
sziasztok.
ha szeretitek Jonathant nézzétek meg ezt az oldalt:
www.lillaportal-hsm.gportal.hu
(a címet nem kell nézni nem hsm van rajta hanem minden Jonathanról és Alyssa Milanoról:)
sziszi64 2009 máj. 22. - 18:47:32
(5049/6912)
Sziasztok. Hozzászólóként új , de rendszeres olvasó vagyok.
Ha nem tudjátok, hogy mikor melyik rész megy éppen a 3 adón, meg lehet nézni a www.csihungary.hu honlapon.
Én itt szoktam nézni, és még epizód részeket is lehet olvasni.
10/10
offtopic
chevreuse 2009 máj. 22. - 18:00:04 10/10 Előzmény davidos15
(5048/6912)
am. tartalomból 5-öst kapsz :lol:
illetve nálatok 1-est XD
10/10
chevreuse 2009 máj. 22. - 17:54:58 10/10
(5047/6912)
SPOILER

már eleve sejthetõ volt, hogy H nem enged egy drogost vissza a laborba a börtönbõl.
szerintem sem így akarták a forgatókönyvírók, de nem sikerült jóra a karaktere, és inkább menesztették.

ezért is kell Eric problémájára is egy olyan megoldást találniuk, hogy visszamehessen dolgozni. biztos meglesz a nyomós ok arra, hogy miért vitte ki az apját a tûzkeresztbõl.
hasonló dolog lesz ez, mint amikor hónapokig azt hitte a fél világ, hogy Ryan megölte Horatiot, és mégis jól került ki belõle.
10/10
offtopic
chevreuse 2009 máj. 22. - 16:55:14 10/10
(5046/6912)
Félreértettél, én nem gonoszkodtam, nem akartak megsérteni sem, csak az igazságot írtam. Ha neked ez fáj, hát sajnálom.

Érdekes, 25 évig laktam Magyarországon, és ha akartam, akkor találtam normális mûsort a TV-ben. Nem szidtam más anyját, hanem megkerestem a nekem megfelelõ csatornát. Ennyi.
1/10
GMontana 2009 máj. 22. - 16:17:46 1/10 Előzmény chevreuse
(5045/6912)
Gyorsan irok. Nincs idõm ilyenekkel foglalkozni
Kinodba már nem tudsz mit mondani csak gonoszkodni!!
Elvakult CSI fan vagy nagyon.
Egyébként nem nagy elmére vall. Élvezed hogy már az elsõ 5 peercben kitalálod hogy ki a bûnös??
Mert az ilyenekbõl egybõl le lehet vágni.
Olyan mint a Rém rendes család. Az is segit az olyan fogyatékosoknak mint te. Megmutatja mikor kell nevetni egy poénon! Tod mikor a TV-ben is nevetnek!
***moderálva*** A többiek meg segitsenek neki!

Remélem már idén leveszik ezeket a szarokat és embernek valót kezdenek vetiteni. Mert ez a sorozat mindenkinek szól aki nem normális!
BÉKE TESÓK LEHET ANÁYZNI! ÉN LÉPTEM INNEN:***moderálva***
10/10
davidos15 2009 máj. 22. - 14:54:32 10/10 Előzmény chevreuse
(5044/6912)
SPOILER

a CBS-nek biztos nem az volt a terve, h egy évad után repüljön...de biztos azt akarták, h egy kicsit ellenszenvesebb legyen, vagy legalábbis más, mint az elõdje, Megalyn meg túl ellenszenvessé formálta a karaktert és sztem itt csúszhatott el a dolog...
10/10
davidos15 2009 máj. 22. - 14:52:28 10/10 Előzmény chevreuse
(5043/6912)
SPOILER

én úgy gondoltam, h sztem most még nem fognak szétmenni, legalábbis még az évadnyitóban nem hiszem, de aztán biztos szétmennek majd, megint összegyünnek stb. ahogy írtad, így van ez minden filmben, amit meg is lehet érteni vhol, mer ha mindig boldogok lennének akkor az már unalmas lenne így meg történik is velük vmi és így tovább foglakoztathatja az embereket ez a szál...
10/10
davidos15 2009 máj. 22. - 14:49:21 10/10 Előzmény chevreuse
(5042/6912)
SPOILER

lehet, hogyha nagyon gyõzködnék õt visszatérne, csak ki tudja ott is h volt...mer én meg úgy olvastam, h nem volt közös a megyegyezés a távozásáról. de én is várom õt vissza :)
nekem meg az a fazon nem lenne szimpatikus, sõt nekem ellenszenves.

Tara már a wikipédián is a kilépett szereplõk közt szerepel, úgyh úgy néz ki végül mégis csak neked lesz igazad, h repítették.
10/10
davidos15 2009 máj. 22. - 14:45:01 10/10
(5041/6912)
SPOILER

attól is függ, h kinek a szemszögébõl nézzük a dolgokat...énelehetségesnek tartom, h ERic telefonált be és mondta meg hol van az a kocsi. viszont Cal is elég durva volt.
10/10
davidos15 2009 máj. 22. - 14:43:11 10/10
(5040/6912)
SPOILER

nem fontos, csak igyekeztem minden észrevételt leírni. jah, én sztem is azér vonult el.
10/10
chevreuse 2009 máj. 22. - 08:35:18 10/10
(5039/6912)
SPOILER

Nagyon ellenszenves most nekem Calleigh, fõleg azok miatt, amiket Ericnek mondott a titokzatos telefonáló után.
Ilyenkor persze az már el van felejtve, hogy õ is védte az apját ahogy tudta amikor részegen csinálta a fesztivált az építkezésen, és belekeveredett egy gyilkosságba! De persze amit szabad Jupiternek azt nem szabad a Kisökörnek...
10/10
chevreuse 2009 máj. 22. - 08:22:59 10/10 Előzmény davidos15
(5038/6912)
SPOILER

miért fontos, hogy elfelé sétált a kocsiktól és a többiektõl?
Calleigh annyira kemény, hogy nem sírhat a kollégák elõtt. Ezt csak mi láthattuk.
10/10
davidos15 2009 máj. 21. - 22:10:52 10/10
(5037/6912)
SPOILER S07 finale

no akkor most egy kicsit bõvebben is vélemenyezném a finálét, már megnéztem felirattal is, most hamar le is fordították hozzá.

megyek akkor szépen sorjában...szóval az elsõ jelenetekkel nem volt semmi bajom, a kis tûzijátéknak kifejezetten örültem az elején, persze nem olyan értelemben, h örültem, h meghaltak az autóban. aztán következett az intro elõtti jelenet, amikor Horatio ott volt a haldokló rendõrnél az utó perceiben, ez szépen meg volt csinálva, szintén tetszett, viszont a szemüvegfelvevést hiányoltam, így is olyan sokáig doboltak az intro elõtt, még a szemüveg simán belefért volna, már normálisan vártam mikor veszi fel, de csalódnom kellett lol XD

ez után semmi extra nem volt, csak a helyszínnel voltak el, aztán Horatio elment abba a bárba, ahol Ivan egyik fõembere volt, de persze azóta az lett a vezetõjük, már ha jól vettem ki...és akkor betoppant Yelina, csók, leöntötte H.-t egy pohár pezsgõvel vagy mittomén mivel, ekkor meglepõdtem, mondom mi van itt? egy pillanatig megfordult a fejemben, h Yelina rossz vizekre sodródott, de tényleg csak egy pillanatig, ami aztán be is bizonyosodott, h nincs úgy. akkor jött a kis beszélgetés Yelinával, itt nem volt teljesen világos, h mirõl van szó. nekem ez jött le: Ivan illegális fegyverakományt hozatott be Miamiba, amit lefoglaltak vmilyen ügynökök és ez sokba került nekik...erre Kasparovék felszaródtak rá és kihozatták õt azért a börtönbõl, h megölhessék. megint semmi különös, csak a szokásos kihalgatások, nyomozás, helyszínelés Ryannel és Natival...most mindketten keveset szerepeltek, Nati különösen keveset, no de mit lehet tenni. akkor bevitték azt a vicces malacképû egyént, aki az autót a sínre tolta...hát nemtom honnan szedték azt a pofát. úgy jött le, h õ mérgezte meg Ivant is, jól gondolom vagy csak elmondta, h más beépített emberük rakta be az ételébe a patkánymérget? akkor Cal azonosította az autóban ülõt, aki elállta a mentõ útját...ez alatt a jelenet alatt nagyon tetszett az a zene...aztán elég érdekes reakciónak találtam, amikor Cal tudatosította, h Eric apja vezette azt az autót, elõször azt hittem csak a száját akarja megvakarni lol akkor elbeszélgetett Erickel, nem éppen értettek egyet...inkább Calnak adok ez esetben igazat, mer Eric annyira el van most azzal, h az apja miatt nem toloncolták ki, de eddig meg magasról leszarta õt, õ meg most annyira a védelme alá helyezte, még Cal szavára sem hallgatott...nem értem ezt a konverzációt miért pont az épület mellett kellett megbeszélniük, biztos a változatosság kedvéért várta meg Calt ott Eric.

akkor jött a sírásós jelenet és Yelina megfenyegetése...amikor láttam, h a sírhoz vezeti az orosz Yelinát, nekem is az ugrott be, h csak nem meg akarják õt ölni? szerencsére nem, azazh igen, csak nem máris, meg ha nem teljesíti amit kell :)

Ivan meglátogattot egy orvosnénit, az sztem túlzás volt már, h még a szemét is olyan látványosan felakasztotta.

Horatio elbeszélgetett a bírkózóval, annak már annyira mély volt a hangja mintha torzítva lett volna XD

elég értelmetlennek tartottam, h Ivan találkozni akar Horatioval meg segíteni neki amazokat lebuktatni, h mentse a bõrét, de nem megy be Horatioval hanem inkább elfut...és nem is beszéltek meg semmit, akkor mire volt ez most jó?

és akkor most Eric apjának mi köze van az oroszokhoz? csak volt velük a múltban vmi kapcsolata és azóta is parancsolgatnak neki, h ha nem csinálja meg ezt meg azt, akkor neki annyi...?

Calnak meg sztem is Eric hívhatott arról az "ellopott" autóról kapcsolatban, h hol is van és h bevihessék megvizsgálni. majd megint jött egy kis vitatkozás Ericcel, megintcsak nem jutottak közös nevezõre. Ryan meg megkérdezte Caltól, h mi van Ericcel, erre Cal egy nemtudommal letudta, azt is úgy, mintha tényleg fogalma se lenne róla...ráadásul olyan hidegen, ami nem tetszett. aztán Cal mondja Ryannak, h õ körülnéz a hátsó üléseknél Ryan meg nézzen körbe az elsõknél és akkor Ryan úgy mondta azt a sounds good-ot, mint aki örül is neki lol meg aztán volt egy kérdése, amit nem nagyon tudok hova tenni XD

Yelina tudatta velük, hol fogják kifosztani a fegyverrakományt, ekkor volt az a jó kis akciójelenet, ami nagyon tetszett, fõleg az a része, amikor Calék megérkeztek és Cal kinyitotta az ajtót majd hátrafutott...úgyszintén ahogy Ryan futva lövöldözött meg telibetalált egy oroszt. a két kedvenc jelenetem közül az volt az egyik, amikor Cal rálõtt ERicékre és tudatosította, h õ vezeti a kocsit.

Yelina megnyomta a vészhelyzetgombot, Horatio elment õt megmenteni, és azt az oroszt csak úgy hagyta ott a földön meghalni?
Horatio szépen lelõtte Ivant, de nem sok hiányzott, h eltalálja Yelinát is. és itt megfigyeltem, h hiányzott az a jelenet, ami a promóban volt, amikor Horatio Ivan felé áll és azt kérdezi tõle, h "do you have a God, Ivan?" de nem is baj, h ezt kivágták, mer akkor megint önbíráskodónak tûnt volna Horatio.

a zárójelenetnél nem értettem, miért volt egész az Evergladesbe Eric autója, minek mentek õk egész oda, hova akartak menni? sztem feleslegesen nem menekültek, én ezt hibának írtam fel. itt Cal nagyon szines színészi alakítást nyújtott a kétségbeesésével, bûntudatával, a végsõ jelenet pedig szomorú volt, ahogy megy Cal és zokog (ez volt a másik legjobb jelenet a részbõl)...már várom a következõ évadot :)

ahogy mondtad Krisz, az nekem is külön tetszett, h Cal most nem rejtegette az érzéseit, kitört és nagyon jól játszotta a szerepét ebben a részben :)

még egy utó dolog, ami feltûnt...Cal a végsõ jelentnél elfelé sétál a a rendõrkocsiktól, hummertõl.
10/10
Jucis 2009 máj. 21. - 17:55:11 10/10 Előzmény chevreuse
(5036/6912)
:)
10/10
offtopic
chevreuse 2009 máj. 21. - 15:32:32 10/10
(5035/6912)
neked nem filmekre van szükséged, hanem magyar nyelvtankönyvre és helyesírási útmutatóra.
rádférne.
1/10
GMontana 2009 máj. 21. - 15:20:28 1/10
(5034/6912)
:D
Na azidõbe se néztem sok tv-t:D
Azoka fajta szappanoperák olyan hamar berobbantak azt is 4-5össével atták egymás után mint ezt. csak más volt a cimük.
És hogy elütntek! Csak a sorozat+on találhatók meg.
Ugyan igy járnak majd ezek a krimik is. Meg ami az után jön kategóriáju sorozatok azok is igy lesznek.
Azt adták és azt is fogják adni mindig ami menõ Amerikába is.
1/10
GMontana 2009 máj. 21. - 15:15:09 1/10
(5033/6912)
inkább filmeket szeretnék látni a TV-ben.
Meg amiket elkesztem nézni sorozatokat azt mindig leveszik, cserebelélik egyik adótól a másikkal vagy fél éves szüneteket végnak.
pfff
pl: Maffiózók, Dokik:D (imádom), Reaper. meg egy konténernyi ilyet tudnék mondani amit levettek pofátlanul vagy más adón megy, ismétlik..stb