Zizibizi 2018 okt. 29. - 08:44:12
(18/98)
Indokolatlanul hosszúra nyújtott, szerintem a max. 110 perc bőven elég lett volna. Lady Gaga kellemes csalódás volt, mert énekesnőként nem az általam kedvelt stílust képviseli, de nagyon jól játszotta itt a szerepét. Talán a pocsék szinkronnak köszönhetően Bradley Cooper annyira nem győzött meg. Zavart, hogy ugyanazon a kábult hangszínen beszélt, amikor totál részeg volt és akkor is, amikor tiszta.
10/10
Bl_13 2018 okt. 28. - 20:47:35 10/10
(17/98)
Nem értem, akinek 0 az érzelmi intelligenciája, az egyáltalán minek néz meg egy ilyen filmet. Nevetséges.
1/10
tomiguz 2018 okt. 28. - 12:26:11 1/10
(16/98)
Totálisan feleslegesen túlnyújtott, dramaturgiailag teljesen szétesett film.
Unalmas melodráma. 1/10
6/10
jesusfreak 2018 okt. 28. - 10:17:48 6/10
(15/98)
SZINKRON! POCSÉK SZINKRON!!! Meddig kell még írni erről, hogy NE SZINKRONIZÁLJÁK többé a filmeket? Az egész filmet lerontotta, hogy találomra az egyik dalt feliratozták, a másikat meg nem. Minek? Ez nem egy pörgős, akció film, se nem egy 60-70 éveseknek való romantikus film volt. Pont annak a korosztálynak való film, akik tudnak már annyira angolul, vagy hozzászoktak már a feliratokhoz. Annyira béna és idegesítő volt, amikor pl. Lady Gaga saját hangján elénekel egy dalt, majd hirtelen megszólal egy teljesen más hang magyarul?! SOHA TÖBBÉ SZINKRON!!!
3/10
tesz-vesz 2018 okt. 27. - 13:29:49 3/10 Előzmény Bogi Szabó
(14/98)
ez egy buta romantikus film te jó ég, modnom hogy mindent értettem benne. mi a fene bajod van neked?
egyszerű a film mint egy darab kavics. ne legyél már csitri.

semmi konkrétumot, semmi érvet nem írtál, ezzel a "mentalitással" nagyon sürgősen abba kéne hagyni ám a kommentírást.

az a spoiler, hogy szerlmes lesz gaga?
vagy hogy kocerten hívja magához? a néger család a spoiler? a veszekedés? mást nem írtam.
semmi spoiler, rontóc nincs a kommentemben.
10/10
Bogi Szabó 2018 okt. 23. - 09:51:34 10/10 Előzmény tesz-vesz
(13/98)
Jó, hagyjuk, szerinted én nem értem, szerintem meg te, meddő vita. Nem megyek bele, mikre gondolok, miket nem értesz, mert a leírtakból kiindulva majd kapok rá valami eszement magyarázatot, ennek sok értelme nincs. Amúgy arra is gondolhatnál, nem biztos, hogy mindenki látta az előző három film bármelyikét, vagy tud a létezéséről (pl. fiatalok, vagy bárki), szóval kisebb spoilerek igenis vannak benne, legalább tudnád, mit írsz. De hőzöngj csak, hogy béna film, szerencse, hogy nem vagyunk egyformák. Részemről lezárva a téma.
3/10
tesz-vesz 2018 okt. 23. - 09:01:41 3/10 Előzmény Bogi Szabó
(12/98)
ember, ez egy remake, amit már 3x megcsináltak, ez a 4. feldolgozás. semmi spoiler nincs ebben. abba mi a spoiler hogy veszekednek?
amúgy direkt nem írtam ki a végét.
mit nem értettem kincsem? elárulnád? már megint nem értesz valamit, pont te, ez nem egy olyan bonyolult film tudod, hogy van benne bármi olyan amit nem lehet érteni.
vagy te tudod ki volt a dísznéger család? akkor mutatták őket először, szóval kötve hiszem.
10/10
Bogi Szabó 2018 okt. 23. - 00:20:57 10/10 Előzmény tesz-vesz
(11/98)
Ember, írd már ki, hogy némi spoilert is tartalmaz az amúgy lehúzó véleményed... Egyébként nem a film hiányossága, hogy te nem értettél meg egy csomó dolgot, apróságot stb. benne...
3/10
tesz-vesz 2018 okt. 21. - 13:01:20 3/10
(10/98)

moziban a hangminőség jó, a film jól kezdődik, az első 10 perc egész jó, aztán nem lesz jó a film felépítése, nem jól rakták össze a jelenettéglákat, kihagytak egy csomó szükséges jelenetetet, ami meg nem kellett volna azt meg behnthagyják így tele van kínos üresjáratokkal a film, darabos, a magánéletbeli szerelmi szál nem követhető, nem értem ezt a nagy szerelmet gaga már második alkalomra odaadja magát, az gáz. én amúgy arra emlékszem a bemutatóból, hogy bradley egy kis kocsmában hívja oda magához gagát, és nem egy hatalmas koncerten. sokkal hihetőbb így, és sokkal jobb lett volna, ha utána mennek a nagy koncertre együtt.

annyira jellemző a film kiépítetlenségére, hogy bradley a film közepén csak úgy betoppan egy néger családhoz, akiről fogalmunk nincs hogy kicsoda, most először mutatják, és pont ezért semmi súlya az egésznek és nekünk el kéne hinni hogy a dísznéger családdal évek óta nagyon jóban van bradley, csak éppen nem elhihető, hiteltelen azt egész. nincs felépítve, már korábban valami funkicót kellett volna adni a négernek, egy jó forgatókönyvíró nem így adta volna ezt elő.

értelmetlen mondatok ad elő Gaga többször is. kettő ilyenre biztosan emlékszem. bár lehet csak a magyar szikront adták elő rosszul. Gaga veszekedései kínosak, mintha valami valósághow lenne ostoba szereplőkkel, okosabban kellett volna felépíteni. viszont Bradley egy szerethető figura a filmben.
a Roy Orbisonos gitározós rész megint tetszett. de kb 1-2 ilyen momentum volt az egész filmben.

és a szakmai, zenei szál a filmben is elnagyolt. a felszínes klisé akkor is felszínes klisé marad, ha káromkodva adják azt elő.

a vége jó, bár kissé giccses az utolsó gaga szám, mindenesetre nem vészes.
összességébe mint film nincs felépítve rendesen. felszínes, bulváros. végiguntam az egészet és már vártam hogy vége legyen úgy is, hogy van benne max kettő-három jó jelenet.
zetevar 2018 okt. 17. - 09:31:45
(9/98)
Nos, nekem vegyes érzéseim vannak.Bradley Cooper láttán végig összeszorul a gyomrom, annyi szomorúság árad belőle. Nagyon jól játszik. Az még rátett egy lapáttal, hogy tisztában voltam vele, mi lesz a vége.
A másik oldal Lady Gaga. Sajnos nem tudtam elvonatkoztatni attól, hogy ő Lady Gaga és, hogy én szeretem őt, mint jelenséget. Azt az egyedi képi és hangzásvilágot, amit ő behozott a zenébe. Végig hasonlítgattam Ally-t Gagához és Ally súlyosan alulmaradt. Ez kizökkentett.

+ Tudom, nevetséges, de jó lett volna végre egy happy end...
hayam 2018 okt. 15. - 09:07:55
(8/98)
nézni a teljes filmet online
https://bit.ly/2xGWhPs
8/10
Tfanfan 2018 okt. 15. - 08:30:40 8/10
(7/98)
Jó film, jó színészi alakításokkal. Szerintem egy Oscar jelölés kinéz Lady Gagának.
drake1984 2018 okt. 11. - 18:23:22
(6/98)
Beszippantja az embert...
Teljesen "tudatlanul" ültem be a filmre, és emlékszem meg voltam győződve róla, hogy ez csak valami megtörtént eset lehetett; annyira igazi, emberi karakterek voltak.
10/10
8/10
blood.1 2018 okt. 10. - 06:57:03 8/10
(5/98)
Jó film volt.
A film legjobb része nekem a Shallow c. dal, amikor először énekelnek közösen a színpadon.
10/8.5
10/10
szisan86 2018 okt. 08. - 22:45:08 10/10
(4/98)
Évek óta nem láttam ennyire jó filmet. 10/9.5
8/10
Pitypang77 2018 okt. 05. - 09:26:48 8/10
(3/98)
SPOILER És még valami: a Gaga hajak nagyon bénák voltak, szerintem - üvöltött róluk, hogy parókák. Egy ilyen naturista ábrázolásban valahogy többet vártam ettől 2018-ban. Talán az egyik jelenetben láttam is egy kikandikáló hajtűt a jajjvörös hajban. SPOILER VÉGE
8/10
Pitypang77 2018 okt. 05. - 09:24:02 8/10
(2/98)
SPOILER 8/10-est adtam, mert bár rettenetesen vártam a filmet és nem is volt rossz, mégis maradt egy kis hiányérzetem. Lehet, hogy meg kellene néznem még egyszer, hogy átjöjjön, ami esetleg nem jött volna még át. Olvastam a nagyon jó kritikát is, nem tudom, lehet hogy velem van már a baj.
A jajjöorös haj nagyon hiteltelen volt, és az is, ahogy a menedzser 2 mondattal "megölte" Jack-et. Aztán a Grammy díjas jelenet is erős túlzás szerintem, szóval nem is tudom. A 76-os verzióban nekem jobban átjött, hogy mennyire szeretik egymást, itt inkább csak Jack volt, aki nyilvánvalóan nagyon szerette Ally-t. Persze aki ismeri a függőket tudja, hogy nem így zajlanak egészen a dolgok, szóval lehet, hogy az volt a bajom, hogy a vége össze volt kicsit csapva? Nemtudom, hiányérzetem maradt. SPOILER VÉGE
hayam 2018 okt. 04. - 07:10:43
(1/98)
nézni a teljes filmet online
https://bit.ly/2xGWhPs