6/10
pihes 2016 okt. 21. - 15:48:44 6/10
(12/32)
Túl hosszúra sikeredett a felvezetés, ami azért, annyira, nem unalmas.
Aztán, egy kis érdekesség jön...
Számomra, a sérült ember ügyessége vet fel kérdéseket.

Azt gondoltam, azért jobb lesz...
1/10
kinguci18k 2016 okt. 20. - 21:43:14 1/10
(11/32)
Ebben a filmben kb 20 perc történés van.A többi dögunalmas és vontatott,altató.A végén meg egyszerûen undorító.Aki erre a filmre azt mondja hogy jó,azzal komoly gondok vannak.Manapság már észre sem veszik az emberek,hogy mennyire irányítva vannak a filmek által.Direkt készítenek erõszakos filmeket.És akik nézik már nem is bírnak nélküle meg lenni.Gyilkolás,vér,erõszak,szadizmus,ember iránti gyûlölet,háború,stb.Legyen minél durvább és minél több egy filmben.Csak ne higgyük hogy ez nincs hatással az életünkre és a tetteinkre.Persze manapság már nincs olyan film,sorozat,sõt lassan mese sem.Amiben nincsen ezek közül legalább az egyik.
Na de visszatérve a filmre.Bánom hogy végig néztem.Az értékelésem:0/10
9/10
beo71 2016 aug. 16. - 15:27:01 9/10
(10/32)
Nagyon régen történt velem ilyen : egy film napokig nem megy ki a fejembõl.
Köszönet az alkotóknak, hogy elkészítették ezt a minden ízében érdekes, feszült, gyomorszorító filmet.9/10.
Azzal, hogy a ma embere nem tud mit kezdeni a film közepével, ( közel egy órában építik fel a karaktereket egy hosszú utazásban ),én inkább nem foglalkoznék, elég baj az nekem, hogy a mai tini-fantasyk és agyonvágott, fejfájdítós kameramozgató akciók egyszerûen tönkre vágják a mozit.
Azon kapom magam, hogy a tv-ben vetített ezeréves old-school darabok jobban szórakoztatnak, mint ez világfájdalom mozikínálat. A film nézése közben is ilyen nyugodtan odafigyelõs hangulat fogott el.
Egyértelmû, hogy az óriásit alakító színészek és az emberi forgatókönyv adja a végkifejlet fájdalmas megélését.
Nem tudom, kinek jó a Barbie lányok, Barbie fiúk 5 perces felskiccelése utáni horror. Kit érdekel, hogy élnek vagy halnak -e ?
Ez a film úgy megrajzolja a kisváros hétköznapi embereit, hogy az utolsó fél óra egyenesen fáj!...és soha nem drukkoltam így még idióta kis csapatnak!!!
6/10
NN153 2016 júl. 26. - 22:24:28 6/10
(9/32)
Ezzel a filmmel voltak bajok, de nem bántam meg, hogy elmentem rá. Leginkább a közepe volt üres. Az eleje jó kis nyugodt western volt, használható élethelyzetekkel, a végén meg átmentünk véresbe, de nagyon, amilyet még nem láttam. (Megnéztem volna a saját arcomat akció közben és után.) A közepén kicsit sokat vándoroltunk nagyrészt eseménytelenül, ebbõl kellett volna vágni. A film Tarantino utánzat, és nem is sikerületlen. De attól még kissé kevés, a közepén jó párszor megnéztem az órámat. Összegezve a western és/vagy Tarantino rajongóknak nem is lesz ez rossz, nekem sem volt az.
raven1011 2016 júl. 17. - 14:50:51
(8/32)
Nem nyûgözött le ez a film. Túl hosszú volt,a közepe meg olyan semmitmondó unalmas és felesleges. Ami értékelhetõ az talán a vége volt.
Cleo. 2016 júl. 05. - 20:18:54 Előzmény Nico71
(7/32)
Ez a film a következõ díjakat nyerheti el:
1. Hogyan rontsuk el a westernfilmek mítoszát.
2. Hogyan tegyünk tönkre egy önmagában nem roszsz történetet horror-jelenetekkel.
3. Hogyan vegyük el az ember kedvét Kurt Russeltõl - végleg.
9/10
lizalm 2016 jan. 19. - 12:45:32 9/10
(6/32)
Az eleje nagyon vontatott. Csak mennek és mennek! Van egy- két számomra idegesítõ jelenet, de a végén minden a helyére kerül. A film második részében már erõsen takargattam a szemem, innentõl kezdve a cselekmény minden unalmas percért kárpótol.Van benne gyomorforgató jelenet is bõven, de ezzel együtt kár lenne kihagyni, én azt mondom!
8/10
Deodato 2015 dec. 31. - 17:10:41 8/10
(5/32)
kybuck 2015 dec. 06. - 02:34:17 Előzmény brigante7
(4/32)
Tulajdonképpen a történelem tele van horrorral: keresztényüldözés, középkor, inkvizíció, népirtások, háborúk... a maguk valóságában ezek sok vonatkozásukban simán elmennének horrornak! Az indiánok sem bántak kesztyûs kézzel az ellenséggel, lásd skalpolás.
lati31 2015 dec. 05. - 18:52:16
(3/32)
rfwfrw
10/10
brigante7 2015 nov. 13. - 18:06:45 10/10 Előzmény Nico71
(2/32)
Nem véletlenül kapott az IMDP-n 7.1 szavazást.
Meglepõen jó film volt,nem egy hétköznapi dolog a realisztikus westernt ötvözni a horrorral.
2/10
Nico71 2015 nov. 10. - 22:01:03 2/10
(1/32)
Nem tudom ki pontozta fel, de ez egy sokad rangú gagyi!
Kurt Russell-t ilyen ócska filmben még nem láttam!
Amit nagyon nem értek, miért kellett holmi kannibál marhaságot belevinni egy western történetbe? Egyszerû bûnözõk lettek volna a gonoszok, és kicsit pörgõsebbre, eseménydúsabbra készítették volna a filmet, akkor egy jó mozi is lehetett volna belõle.
A vége felé látható indokolatlan brutalitás elrontotta az egészet! Arra pedig nem lehet rájönni, milyen lények voltak ezek. (?) Ha emberek, akkor miként lettek ilyenek? De még azt sem tudtuk meg a végére, legyõzték õket vagy sem.
Amennyiben horror paródiának szánták, úgy szintén nem sikerült a film!
Csupán azért adtam 2 pontot az értékelésnél 1 helyett, mert a western rész nézhetõ lett volna a horrorisztikus betétektõl eltekintve. Ha ezeket lefejteném 5-6 pontos lenne.