Téma: Dante 01

1/10
Yman 2008 okt. 12. - 14:01:24 1/10 Előzmény vik-king
(6/26)
Még egy ilyen fost... mérges vagyok hogy nem olvastam el az itteni kritikákat.. kár hogy nem találom a neten azt az oldalt ami ajánlotta és megnéztem mert mennék kommentelni szivesen. Ja.. minnél több ilyen szarba futok bele, annál kevésbé van lelkiismeretem hogy letöltöttem :) Rendes filmet megnézem moziban is, de az ilyeneket alkotók pusztuljanak éhen!
Sárkányölõ 2008 szept. 30. - 14:31:49
(5/26)
Ezt a trágya filmet. Nem bírtam elsõnek végignézni, másnap folytattam, pedig még sört is ittam hozzá. Eddig sosem hagytam félbe filmet életemben, de ez atomgáz. Pedig maguk a vizuális dolgok, a szinészek jó lennének, csak egyszerûen nincs rendes forgatókönyve és története.
1/10
Skitc 2008 szept. 27. - 18:45:55 1/10
(4/26)
cask azé kap egyet me kisebb nincs...pedig megérdemelné amilyen idegesítõ vol..még a hagok is:D fúúújjj
1/10
Skitc 2008 szept. 27. - 18:43:21 1/10
(3/26)
alapjáraton szeretem a scifit...de ez...ez kajak xar. most ez akkor mirõl szól? mi a lényeg?...másfél óra tömény unalom...rettentõ rosz, ahogy irtál elöttem...ha pisztolyt nyomnak a fejemhez se nézem meg újra...láttam én már unalmas filmet...de ez viszi pálmát...ha jót akartok soha nem nézitek meg...elvett egy csoomó idõ az életembõl:D d végre vége
1/10
ptb 2008 szept. 21. - 18:58:02 1/10 Előzmény vik-king
(2/26)
az ember várja hogy történjen valami... de nem fog
de legalább a végén lehet egy jót röhögni
meg ne nézd!!!
vik-king 2008 szept. 21. - 01:46:58
(1/26)
Huh de sz@r volt. Hát én nagy sci-fi rajongó vagyok, szeretem a rejtélyeket, akár az inkább a "fejekben" játszódó küzdelmeket is, de ezt ha pisztolyt fognának a fejemhez sme nézném meg még egyszer.
Hogy hátulról kezdjem, a befejezés bár meglepõ, és teljességgel váratlan, de egyáltalán nem érzi azt az ember, mikor megtörténik, hogy tényleg, igen, ez az, minden tiszta lett. Egyszerûen, azt érzi, végre vége.
A sztoriban 2-3 egymástól függeten rejtély is van, de igazán egyikre sem derül fény, és semmiféle kapcsolat nincs közöttük.
A leírást nem tudom honnan származik, gondolom a rendezõ kommentárjai alapján fordították magyarra, de a film megnézése után is új dolgokat mondott, mert tökéletesen nem ez jött le a filmbõl.

Na mindegy nem húzom le jobban, csak feldühített, hogy másfél órát elpazaroltam rá az életembõl.